SDPJ - Sokol Dolní Počernice "B" (2007/2008)
 
Trenér: Jiří Nevšímal jiri.nevsimal@seznam.cz 603505201
Asistent: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
T.vedoucí: Aleš Musil musila@email.cz 604793829
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: ženy
Hrací dny: pátek, úterý od 19:00
 
 

SKUPINA 2007/2008 - SDPJ - ženy, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 SK Viktoria Žižkov 16 15 1 0 981:654 327 31
2 VSK Přírodní vědy 16 11 5 0 793:727 66 27
3 TJ Junior 16 10 6 0 766:774 -8 26
4 Sokol Dolní Počernice "B" 16 8 8 0 952:837 115 24
5 Basket Slovanka "C" 16 8 8 0 760:788 -28 24
6 BK Pirelli "B" 16 6 10 0 768:767 1 22
7 BK DRAPA Prosek "C" 16 6 10 0 675:772 -97 22
8 Sokol Dubeč 16 4 12 0 811:983 -172 20
9 Sokol Vyšehrad 16 4 12 0 563:766 -203 20
 

TABULKA 2007/2008 - SDPJ - ženy, 2.třída B
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Kateřina Baňková 8 15/4 18 1 43 8 5.4 0.1 1.0 26.7
9 Jana Vaňková 12 10/2 27 1 59 9 4.9 0.1 0.8 20.0
10 Kristýna Burianová 16 23/16 20 1 59 32 3.7 0.1 2.0 69.6
11 Dagmar Burianová 16 32/13 49 5 126 6 7.9 0.3 0.4 40.6
12 Iveta Morávková 14 17/4 17 0 38 21 2.7 0.0 1.5 23.5
15 Lenka Peštová 15 48/20 97 4 226 13 15.1 0.3 0.9 41.7
17 Martina Kolářová 16 17/10 84 10 208 31 13.0 0.6 1.9 58.8
19 Lucie Kotasová 15 54/28 67 6 180 31 12.0 0.4 2.1 51.9
20 Zuzana Záhorová 1 0/0 2 0 4 4 4.0 0.0 4.0 -
22 Kristýna Nevšímalová 3 2/1 4 0 9 8 3.0 0.0 2.7 50.0
SOUHRN 16 218/98 385 28 952 163 59.5 1.8 10.2 45.0
 

ROZPIS zápasů 2007/2008 - SDPJ - ženy, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.07 20:15 SK Viktoria Žižkov ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 46:79
12.10.07 19:00 Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:48
19.10.07 19:10 BK Pirelli "B" ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 75:54
21.12.07 19:00 Basket Slovanka "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:45
05.11.07 20:45 Sokol Vyšehrad Rašínovo nábřeží 24, P2 44:47
16.11.07 19:00 BK DRAPA Prosek "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:55
05.12.07 18:05 TJ Junior ZŠ Vladivostocká, P10 - Vršovice 82:43
14.12.07 19:00 VSK Přírodní vědy ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:55
11.01.08 19:00 SK Viktoria Žižkov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:52
14.01.08 17:30 Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská, P10 91:50
25.01.08 19:00 BK Pirelli "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 36:63
31.01.08 18:15 Basket Slovanka "C" ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 60:67
15.02.08 19:00 Sokol Vyšehrad ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:29
05.03.08 18:45 BK DRAPA Prosek "C" Gymnázium Českolipská 373, P9 48:41
28.03.08 19:00 TJ Junior ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:59
02.04.08 20:30 VSK Přírodní vědy SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 48:50
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo