SDPL - Sokol Dolní Počernice "C" (2007/2008)
 
Trenér: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Asistent: Jiří Nevšímal jiri.nevsimal@seznam.cz 603505201
T.vedoucí: Aleš Musil musila@email.cz 604793829
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: ženy
Hrací dny: pátek, úterý od 19:00
 
 

SKUPINA 2007/2008 - SDPL - ženy, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Podolí 16 13 3 0 847:619 228 29
2 SK Zbraslav 16 11 5 0 924:742 182 27
3 Sokol Říčany a Radošovice 16 11 5 0 902:817 85 27
4 BK DRAPA Prosek "B" 16 10 6 0 809:685 124 26
5 Sokol Dolní Počernice "C" 16 9 7 0 891:868 23 25
6 VŠSK MFF 16 8 8 0 913:843 70 24
7 Sokol Michle "B" 16 6 10 0 744:787 -43 22
8 BK Pirelli "C" 16 3 13 0 567:773 -206 19
9 SK Meteor 16 1 15 0 494:957 -463 17
 

TABULKA 2007/2008 - SDPL - ženy, 2.třída A
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
7 Markéta Santariusová 3 16/4 20 0 44 8 14.7 0.0 2.7 25.0
13 Dita Brabcová 13 18/5 21 0 47 45 3.6 0.0 3.5 27.8
14 Andrea Křížová 16 51/22 87 1 199 48 12.4 0.1 3.0 43.1
16 Radka Smolíková 14 9/1 23 0 47 16 3.4 0.0 1.1 11.1
18 Petra Kolářová 7 2/0 8 0 16 16 2.3 0.0 2.3 0.0
21 Petra Smolíková 14 6/1 11 19 80 8 5.7 1.4 0.6 16.7
23 Monika Dvořáková 11 7/3 46 3 104 29 9.5 0.3 2.6 42.9
24 Andrea Bartošová 5 4/0 6 0 12 2 2.4 0.0 0.4 0.0
25 Barbora Veselá 16 63/37 61 21 222 39 13.9 1.3 2.4 58.7
32 Šárka Baňková 16 22/15 21 21 120 11 7.5 1.3 0.7 68.2
SOUHRN 16 198/88 304 65 891 222 55.7 4.1 13.9 44.4
 

ROZPIS zápasů 2007/2008 - SDPL - ženy, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
09.10.07 18:35 Sokol Michle "B" Pod Stárkou 4, P4 - Michle 52:59
19.10.07 19:00 VŠSK MFF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:66
02.11.07 19:00 BK DRAPA Prosek "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:68
09.11.07 19:00 SK Meteor ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 83:31
15.11.07 18:35 SK Zbraslav ZŠ Loučanská , P5 Radotín 68:76
23.11.07 19:00 BK Pirelli "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 48:47
07.12.07 19:00 TJ Podolí ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:62
11.12.07 20:30 Sokol Říčany a Radošovice ZŠ Bratří Jandusů, P15 59:54
15.01.08 19:00 Sokol Michle "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:48
22.01.08 19:10 VŠSK MFF ZŠ Molákova 579, Praha 8 63:61
04.02.08 20:15 BK DRAPA Prosek "B" Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín 37:50
12.02.08 20:15 SK Meteor ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 50:36
07.03.08 19:00 SK Zbraslav ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:48
11.03.08 20:00 BK Pirelli "C" ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 36:47
27.03.08 20:30 TJ Podolí ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 43:59
04.04.08 19:00 Sokol Říčany a Radošovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 48:56
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo