SDPP - Sokol Dolní Počernice (2007/2008)
 
Trenér: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
Asistent: Lubor Novotný n.lubor@quick.cz 603306803
Soutěž: přebor
Kategorie: st.žákyně
Hrací dny: úterý, čtvrtek, pátek od 17:3
 
 

SKUPINA 2007/2008 - SDPP - st.žákyně, přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 S.Říčany a Radošovice 20 19 1 0 1468:625 843 39
2 Sokol Dolní Počernice 20 16 4 0 1370:865 505 36
3 Sokol Nusle 20 10 10 0 1066:1031 35 30
4 BK Drapa Prosek 20 10 10 0 1036:1008 28 30
5 SK Aritma Praha 20 4 16 0 668:1115 -447 24
6 USK Praha 20 1 19 0 682:1646 -964 21
 

TABULKA 2007/2008 - SDPP - st.žákyně, přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Kateřina Kutišová 1 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
5 Žaneta Kratochvílová 19 29/13 55 9 150 44 7.9 0.5 2.3 44.8
7 Gabriela Urbanová 17 38/13 99 0 211 29 12.4 0.0 1.7 34.2
8 Adéla Bártová 12 0/0 10 0 20 5 1.7 0.0 0.4 -
9 Kristýna Kutišová 12 14/5 23 0 51 7 4.2 0.0 0.6 35.7
10 Veronika Polcarová 20 39/19 100 0 219 47 10.9 0.0 2.4 48.7
11 Veronika Knobová 7 0/0 1 0 2 0 0.3 0.0 0.0 -
15 Eliška Zelenková 20 30/15 80 4 187 29 9.3 0.2 1.4 50.0
16 Jana Horáková 17 17/7 26 0 59 13 3.5 0.0 0.8 41.2
17 Ludmila Hegrová 6 0/0 5 0 10 1 1.7 0.0 0.2 -
19 Aneta Vaňková 15 3/0 37 1 77 13 5.1 0.1 0.9 0.0
21 Karolína Uzdařová 19 10/5 98 0 201 23 10.6 0.0 1.2 50.0
22 Karolína Šťastná 5 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
23 Eliška Novotná 19 8/3 37 0 77 37 4.1 0.0 1.9 37.5
24 Barbora Hnaníčková 17 14/4 38 0 80 34 4.7 0.0 2.0 28.6
25 Pavla Hašková 15 4/2 12 0 26 3 1.7 0.0 0.2 50.0
SOUHRN 20 206/86 621 14 1370 286 68.5 0.7 14.3 41.7
 

ROZPIS zápasů 2007/2008 - SDPP - st.žákyně, přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
30.10.07 17:30 Sokol Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:43
06.11.07 17:30 SK Aritma Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:24
13.11.07 18:15 S.Říčany a Radošovice Škroupova 1490, Říčany 39:70
07.02.08 17:30 USK Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 111:47
28.11.07 17:10 BK Drapa Prosek Lovosická 559, P9 - Prosek 57:40
05.12.07 17:45 Sokol Nusle ZŠ Olešská 2222, P10 - Skalka 45:35
12.12.07 17:00 SK Aritma Praha Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 89:24
08.01.08 17:30 S.Říčany a Radošovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 37:65
16.01.08 18:15 USK Praha Modřanská 1375, P4 103:28
22.01.08 17:30 BK Drapa Prosek ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:37
05.02.08 17:30 Sokol Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:39
12.02.08 17:30 SK Aritma Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:35
18.03.08 17:30 S.Říčany a Radošovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:67
11.03.08 17:30 USK Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 102:29
26.03.08 17:10 BK Drapa Prosek Lovosická 559, P9 - Prosek 67:41
02.04.08 17:45 Sokol Nusle ZŠ Olešská 2222, P10 - Skalka 62:28
09.04.08 17:00 SK Aritma Praha Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 60:39
15.04.08 17:30 S.Říčany a Radošovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:77
23.04.08 18:15 USK Praha Modřanská 1375, P4 56:45
29.04.08 17:30 BK Drapa Prosek ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:52
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo