SDPZ - Sokol Dolní Počernice "A" (2007/2008)
 
Trenérka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: čtvrtek, úterý od 19:00
 
 

SKUPINA 2007/2008 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Dolní Počernice "A" 22 15 7 0 1421:1283 138 37
2 VŠTJ Ekonom 22 15 7 0 1334:1291 43 37
3 BK Paris 22 14 8 0 1271:1250 21 36
4 VŠTJ Medicina 22 13 9 0 1269:1217 52 35
5 Sokol Stodůlky 22 12 10 0 1465:1396 69 34
6 Sokol Dobřichovice "B" 22 12 10 0 1248:1250 -2 34
7 VŠTJ SF 22 12 10 0 1148:1119 29 34
8 VSK Chemie 22 9 13 0 1220:1230 -10 31
9 TJ Ruzyně 22 8 14 0 1111:1161 -50 30
10 SK Aritma "C" 22 8 14 0 1294:1436 -142 30
11 Sokol Horní Počernice 22 7 15 0 1250:1295 -45 29
12 VSK Iuridica 22 7 15 0 1144:1247 -103 29
 

TABULKA 2007/2008 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Jana Skoupilová 17 69/29 63 0 155 51 9.1 0.0 3.0 42.0
5 Tereza Volfová 12 0/0 5 1 13 10 1.1 0.1 0.8 -
6 Martina Kolářová 12 4/4 54 3 121 18 10.1 0.2 1.5 100.0
7 Linda Králová 7 8/3 4 0 11 9 1.6 0.0 1.3 37.5
8 Jana Musilová 20 8/2 42 42 212 33 10.6 2.1 1.6 25.0
9 Zuzana Záhorová 17 61/40 93 1 229 37 13.5 0.1 2.2 65.6
12 Kateřina Kantová 7 20/12 40 1 95 21 13.6 0.1 3.0 60.0
14 Barbora Klasová 20 55/30 87 10 234 35 11.7 0.5 1.8 54.5
15 Radka Tinsová 8 1/0 4 0 8 13 1.0 0.0 1.6 0.0
16 Lenka Zyková 21 65/34 65 0 164 61 7.8 0.0 2.9 52.3
17 Kateřina Brožková 19 46/22 54 3 139 45 7.3 0.2 2.4 47.8
18 Jana Filipová 6 10/7 15 1 40 11 6.7 0.2 1.8 70.0
SOUHRN 22 347/183 526 62 1421 344 64.6 2.8 15.6 52.7
 

ROZPIS zápasů 2007/2008 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
04.10.07 19:05 VSK Chemie ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 49:54
11.10.07 19:00 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:45
18.10.07 19:45 VŠTJ Ekonom Nám. Winstona Churchilla 4, Praha 3 68:45
25.10.07 19:00 Sokol Dobřichovice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:69
31.10.07 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 55:64
06.11.07 18:40 VŠTJ SF Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 49:45
15.11.07 19:00 BK Paris ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:63
20.11.07 19:45 VSK Iuridica Gymnázium Postupická, P4 - Spořilov 77:60
29.11.07 19:00 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:58
07.12.07 19:15 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 69:65
13.12.07 19:00 SK Aritma "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:51
10.01.08 19:00 VSK Chemie ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:64
18.01.08 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 59:71
24.01.08 19:00 VŠTJ Ekonom ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:72
31.01.08 19:15 Sokol Dobřichovice "B" ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 59:62
07.02.08 19:00 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:44
14.02.08 19:00 VŠTJ SF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:60
03.03.08 20:10 BK Paris Horáčkova 1100, P4 83:61
13.03.08 19:00 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:71
18.03.08 18:10 VŠTJ Medicina SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 55:54
27.03.08 19:00 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:52
04.04.08 19:15 SK Aritma "C" Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 67:53
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo