SDPD - Sokol Dolní Počernice (2008/2009)
 
Trenér: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
Asistent: Lubor Novotný n.lubor@quick.cz 603306803
T.vedoucí: Martin Petrák martin.petrak@antalis.cz 606233693
Soutěž: ČML
Kategorie: ml.dorky
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 17:30
 
 

SKUPINA 2008/2009 - SDPD - ml.dorky, ČML
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Dolní Počernice 12 10 2 0 980:642 338 22
2 BK Kožlany 12 9 3 0 865:605 260 21
3 SK Aritma Praha "C" 12 8 4 0 796:596 200 20
4 Sokol Nusle 9 6 3 0 616:541 75 15
5 BK Blansko 11 3 8 0 640:833 -193 14
6 BK Studánka Pardubice 10 2 7 1 549:626 -77 11
7 SK Aritma Praha "B" 10 0 10 0 357:940 -583 10
8 USK Praha 0 0 0 0 0:0 0 0
9 ŠBK Pelhřimov 0 0 0 0 0:0 0 0
 

TABULKA 2008/2009 - SDPD - ml.dorky, ČML
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Bártová 2 0/0 1 0 2 1 1.0 0.0 0.5 -
5 Žaneta Kratochvílová 8 4/1 3 3 16 6 2.0 0.4 0.8 25.0
7 Gabriela Urbanová 12 25/13 31 0 75 39 6.2 0.0 3.2 52.0
8 Dominika Platilová 11 32/19 47 0 113 17 10.3 0.0 1.5 59.4
9 Kristýna Kutišová 3 2/1 0 0 1 0 0.3 0.0 0.0 50.0
10 Veronika Polcarová 12 21/11 21 0 53 22 4.4 0.0 1.8 52.4
11 Veronika Uzdařová 13 39/16 93 1 205 21 15.8 0.1 1.6 41.0
13 Michaela Dekrová 13 44/25 72 5 184 19 14.2 0.4 1.5 56.8
15 Eliška Zelenková 11 8/4 16 2 42 7 3.8 0.2 0.6 50.0
16 Jana Horáková 7 0/0 1 0 2 4 0.3 0.0 0.6 -
18 Barbora Uzdařová 13 55/29 89 1 210 31 16.2 0.1 2.4 52.7
19 Aneta Vaňková 9 6/2 5 2 18 5 2.0 0.2 0.6 33.3
21 Karolína Uzdařová 12 11/6 27 0 60 14 5.0 0.0 1.2 54.5
22 Monika Beroušková 11 39/23 31 0 85 32 7.7 0.0 2.9 59.0
23 Eliška Novotná 7 2/2 3 0 8 8 1.1 0.0 1.1 100.0
24 Barbora Hnaníčková 9 8/1 5 0 11 13 1.2 0.0 1.4 12.5
SOUHRN 13 296/153 445 14 1085 239 83.5 1.1 18.4 51.7
 

ROZPIS zápasů 2008/2009 - SDPD - ml.dorky, ČML
 
datum čas soupeř adresa výsledek
20.09.08 18:00 BK Blansko Hala TJ ČKD Blansko 92:51
21.09.08 10:00 ŠBK Pelhřimov Hala Pelhřimov 46:50
04.10.08 16:00 Sokol Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:98
07.10.08 17:30 USK Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:67
19.04.09 09:00 BK Studánka Pardubice Hala Pardubice 20:0
31.10.08 18:00 SK Aritma Praha "B" Nad Alejí, Praha 6 - Petřiny 120:29
28.10.08 17:30 SK Aritma Praha "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 91:59
17.04.09 19:00 BK Kožlany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:50
17.01.09 16:00 ŠBK Pelhřimov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
18.01.09 09:00 BK Blansko ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 121:53
31.01.09 00:00 USK Praha Na Folimance 2, Praha 2 20:0
01.02.09 16:00 Sokol Nusle Na Květnici 1a, Praha 4 - Nusle 62:83
16.04.09 17:30 SK Aritma Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 111:27
01.03.09 09:00 BK Studánka Pardubice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 93:84
28.03.09 00:00 SK Aritma Praha "C" Nad Alejí, Praha 6 - Petřiny 61:42
04.04.09 16:00 BK Kožlany Hala Kožlany 85:66
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo