SDPJ - Sokol Dolní Počernice "B" (2008/2009)
 
Trenér: Jiří Nevšímal jiri.nevsimal@seznam.cz 603505201
Asistent: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
T.vedoucí: Aleš Musil musila@email.cz 604793829
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 19:00
 
 

SKUPINA 2008/2009 - SDPJ - ženy, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BK DE Prosek "B" 14 12 2 0 901:562 339 26
2 Sokol Dolní Počernice "B" 14 12 2 0 965:689 276 26
3 Sokol Říčany a Radošovice 14 9 5 0 741:699 42 23
4 Sokol Michle "B" 14 9 5 0 725:616 109 23
5 Sokol Dubeč 14 6 8 0 696:807 -111 20
6 TJ Podolí 14 5 9 0 636:661 -25 19
7 Sokol Vyšehrad 14 3 11 0 522:673 -151 17
8 SK Meteor 14 0 14 0 428:907 -479 14
 

TABULKA 2008/2009 - SDPJ - ženy, 2.třída A
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Kateřina Baňková 4 6/4 7 2 24 2 6.0 0.5 0.5 66.7
8 Dominika Platilová 1 2/2 4 0 10 0 10.0 0.0 0.0 100.0
9 Jana Vaňková 11 2/2 38 0 78 23 7.1 0.0 2.1 100.0
10 Kristýna Burianová 11 7/4 15 0 34 25 3.1 0.0 2.3 57.1
11 Dagmar Burianová 13 22/13 62 10 167 9 12.8 0.8 0.7 59.1
12 Iveta Morávková 11 10/3 14 0 31 28 2.8 0.0 2.5 30.0
14 Veronika Uzdařová 2 4/1 12 0 25 0 12.5 0.0 0.0 25.0
15 Lenka Peštová 11 49/21 55 0 131 15 11.9 0.0 1.4 42.9
17 Martina Kolářová 13 10/6 94 4 206 30 15.8 0.3 2.3 60.0
18 Barbora Uzdařová 2 1/1 11 0 23 2 11.5 0.0 1.0 100.0
19 Lucie Kotasová 13 42/24 63 6 168 34 12.9 0.5 2.6 57.1
20 Karolina Chvátalová 4 25/12 23 0 58 11 14.5 0.0 2.8 48.0
22 Kristýna Nevšímalová 4 3/0 5 0 10 8 2.5 0.0 2.0 0.0
SOUHRN 14 183/93 403 22 965 187 68.9 1.6 13.4 50.8
 

ROZPIS zápasů 2008/2009 - SDPJ - ženy, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
07.10.08 20:15 SK Meteor ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 64:43
17.10.08 19:10 Sokol Říčany a Radošovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:41
20.10.08 17:30 Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská, P10 89:59
21.11.08 19:10 TJ Podolí ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:23
05.12.08 19:10 BK DE Prosek "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 102:79
09.12.08 18:35 Sokol Michle "B" Pod Stárkou 4, P4 - Michle 52:39
19.12.08 19:10 Sokol Vyšehrad ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:42
16.01.09 19:10 SK Meteor ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 99:33
20.01.09 20:30 Sokol Říčany a Radošovice Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 69:82
03.02.09 19:10 Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:44
12.03.09 20:30 TJ Podolí ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 62:45
23.03.09 19:45 BK DE Prosek "B" Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín 34:65
03.04.09 19:10 Sokol Michle "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:51
06.04.09 20:45 Sokol Vyšehrad Rašínovo nábřeží 24, P2 45:43
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo