SDPS - Sokol Dolní Počernice (2008/2009)
 
Trenér: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
Asistent: Lubor Novotný n.lubor@quick.cz 603306803
T.vedoucí: Martin Petrák martin.petrak@antalis.cz 606233693
Soutěž: Střední Čechy
Kategorie: ml.dorky
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 17:30
 
 

SKUPINA 2008/2009 - SDPS - ml.dorky, Střední Čechy
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Dolní Počernice 14 14 0 0 1366:762 604 28
2 BC Nymburk st. 12 10 2 0 868:633 235 22
3 Sokol Říčany 14 8 6 0 1066:918 148 22
4 Poděbrady st. 13 8 5 0 924:684 240 21
5 Sokol Kladno st. 13 5 8 0 808:914 -106 18
6 Jinonice st. 14 4 10 0 974:1087 -113 18
7 Brandýs nad Labem 12 4 8 0 772:854 -82 16
8 Mladá Boleslav 14 0 14 0 513:1439 -926 14
 

TABULKA 2008/2009 - SDPS - ml.dorky, Střední Čechy
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Bártová 6 3/1 3 0 7 2 1.2 0.0 0.3 33.3
5 Žaneta Kratochvílová 13 16/10 21 5 67 17 5.2 0.4 1.3 62.5
7 Gabriela Urbanová 12 32/20 22 0 64 24 5.3 0.0 2.0 62.5
8 Dominika Platilová 16 49/30 67 0 164 24 10.2 0.0 1.5 61.2
9 Kristýna Kutišová 7 8/3 7 2 23 5 3.3 0.3 0.7 37.5
10 Veronika Polcarová 19 36/21 47 1 118 36 6.2 0.1 1.9 58.3
11 Veronika Uzdařová 18 63/37 147 4 343 28 19.1 0.2 1.6 58.7
13 Michaela Dekrová 14 28/22 93 4 220 13 15.7 0.3 0.9 78.6
15 Eliška Zelenková 14 29/15 33 4 93 17 6.6 0.3 1.2 51.7
16 Jana Horáková 11 9/4 5 0 14 13 1.3 0.0 1.2 44.4
18 Barbora Uzdařová 16 75/39 159 0 357 34 22.3 0.0 2.1 52.0
19 Aneta Vaňková 12 6/2 20 1 45 6 3.8 0.1 0.5 33.3
20 Veronika Knobová 7 0/0 5 0 10 7 1.4 0.0 1.0 -
21 Karolína Uzdařová 14 20/11 48 0 107 18 7.6 0.0 1.3 55.0
22 Monika Beroušková 14 67/33 62 2 163 32 11.6 0.1 2.3 49.3
23 Eliška Novotná 17 12/3 11 0 25 22 1.5 0.0 1.3 25.0
24 Barbora Hnaníčková 13 15/9 14 0 37 25 2.8 0.0 1.9 60.0
SOUHRN 20 468/260 764 23 1857 323 92.8 1.1 16.1 55.6
 

ROZPIS zápasů 2008/2009 - SDPS - ml.dorky, Střední Čechy
 
datum čas soupeř adresa výsledek
11.10.08 10:00 Sokol Říčany Hala Sokola Říčany 81:58
08.11.08 16:00 BC Nymburk st. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 106:61
15.11.08 16:00 Poděbrady st. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:42
22.11.08 16:00 Sokol Kladno st. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 101:42
30.11.08 09:00 Jinonice st. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 94:58
06.12.08 10:00 Mladá Boleslav Hala, Mladá Boleslav 158:30
07.12.08 11:00 Brandýs nad Labem ZŠ Na výsluní, Brandýs nad Labem 91:54
20.12.08 16:10 Sokol Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 131:70
17.01.09 12:00 Poděbrady st. MSH Ostende, U Zimního stadiónu, Poděbrady 64:54
18.01.09 11:00 BC Nymburk st. Komenského 589, Nymburk 71:62
24.03.09 17:30 Jinonice st. Jinonice 119:60
22.02.09 16:00 Sokol Kladno st. Hala Sokola Kladno 92:73
19.02.09 17:30 Brandýs nad Labem ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 94:47
24.02.09 17:30 Mladá Boleslav ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 94:51
15.04.09 18:00 Sokol Říčany Hala Sokola Říčany 83:59
02.04.09 17:30 Sokol Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:63
28.03.09 09:00 Mladá Boleslav Hala, Mladá Boleslav 93:45
29.03.09 12:00 Brandýs nad Labem ZŠ Na výsluní, Brandýs nad Labem 78:50
21.04.09 17:30 Brandýs nad Labem ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:45
05.04.09 09:00 Mladá Boleslav ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:38
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo