SDPZ - Sokol Dolní Počernice "A" (2008/2009)
 
Trenérka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
Soutěž: přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 19:00
 
 

SKUPINA 2008/2009 - SDPZ - ženy, přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BC Libochovice 22 21 1 0 1582:1132 450 43
2 Sokol Nusle "B" 22 17 5 0 1377:1169 208 39
3 BLC Sparta "B" 22 15 7 0 1324:1176 148 37
4 Aritma Praha "B" 22 15 7 0 1459:1325 134 37
5 DHL Slovanka jun. 22 13 9 0 1439:1233 206 35
6 BK Pirelli 22 13 9 0 1270:1200 70 35
7 TJ ČZU Praha 22 10 12 0 1318:1362 -44 32
8 Aritma Praha "C" 22 10 12 0 1234:1365 -131 32
9 TJ Radlice 22 8 14 0 1210:1275 -65 30
10 BK SK Praha 4 22 4 18 0 1084:1322 -238 26
11 Sokol Michle "A" 22 4 18 0 1165:1508 -343 26
12 Sokol Dolní Počernice "A" 22 2 20 0 1282:1677 -395 24
 

TABULKA 2008/2009 - SDPZ - ženy, přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Jana Záhorová 2 0/0 3 0 6 6 3.0 0.0 3.0 -
6 Martina Kolářová 13 4/3 32 4 79 19 6.1 0.3 1.5 75.0
7 Karolina Chvátalová 16 40/23 67 2 163 40 10.2 0.1 2.5 57.5
8 Jana Musilová 1 0/0 0 1 3 0 3.0 1.0 0.0 -
9 Zuzana Záhorová 17 70/47 58 0 163 39 9.6 0.0 2.3 67.1
10 Jana Skoupilová 19 83/41 69 0 179 60 9.4 0.0 3.2 49.4
11 Kateřina Opatová 6 8/7 5 0 17 7 2.8 0.0 1.2 87.5
12 Kateřina Kantová 22 47/33 123 7 300 64 13.6 0.3 2.9 70.2
14 Barbora Klasová 19 24/15 66 5 162 41 8.5 0.3 2.2 62.5
16 Lucie Kotasová 13 18/7 30 1 70 27 5.4 0.1 2.1 38.9
17 Kateřina Brožková 14 28/14 26 4 78 38 5.6 0.3 2.7 50.0
18 Šárka Zaderlíková 13 12/7 11 11 62 16 4.8 0.8 1.2 58.3
SOUHRN 22 334/197 490 35 1282 357 58.3 1.6 16.2 59.0
 

ROZPIS zápasů 2008/2009 - SDPZ - ženy, přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
07.10.08 19:30 Aritma Praha "B" Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 66:73
16.10.08 19:10 DHL Slovanka jun. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:96
25.11.08 18:20 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 60:84
30.10.08 19:10 BC Libochovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:95
04.11.08 19:10 TJ ČZU Praha Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 78:83
12.11.08 19:40 BK Pirelli ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 56:61
20.11.08 19:10 Aritma Praha "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:68
26.11.08 20:45 Sokol Nusle "B" Na Květnici 1a, Praha 4 - Nusle 52:81
04.12.08 19:10 BLC Sparta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 39:75
09.12.08 19:45 Sokol Michle "A" Pod Stárkou 4, P4 - Michle 62:60
18.12.08 19:10 BK SK Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:52
15.01.09 19:10 Aritma Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:69
20.01.09 18:20 DHL Slovanka jun. Na Slovance 1960, P8 44:104
29.01.09 19:10 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:67
05.02.09 20:00 BC Libochovice Na Julisce 28, P6 58:97
12.02.09 19:10 TJ ČZU Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:68
19.02.09 19:10 BK Pirelli ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:66
10.03.09 18:15 Aritma Praha "C" Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 70:96
19.03.09 19:10 Sokol Nusle "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:78
26.03.09 18:05 BLC Sparta "B" Na Chodovci 2700, P4 54:74
02.04.09 19:10 Sokol Michle "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 90:55
16.04.09 19:35 BK SK Praha 4 ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 40:75
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo