SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (2009/2010)
 
Trenér: Štěpán Lukeš stepan.lukes@hp.com 603179368
T.vedoucí: Aleš Musil musila@email.cz 604793829
Soutěž: 1.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: pátek, úterý od 20:30
 
 

SKUPINA 2009/2010 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Dolní Počernice "A" 22 19 3 0 1744:1413 331 41
2 BK Elán 22 16 6 0 1774:1611 163 38
3 Sokol Žižkov "D" 22 15 7 0 1648:1546 102 37
4 Sokol Kbely "D" 22 13 9 0 1593:1662 -69 35
5 Technika Praha "A" 22 11 11 0 1662:1607 55 33
6 Meteor Praha "B" 22 11 11 0 1696:1597 99 33
7 Fénix Modřany jun 22 11 11 0 1567:1522 45 33
8 Sparta Revival "C" 22 10 11 1 1452:1488 -36 31
9 TJ Ruzyně "B" 22 8 14 0 1460:1495 -35 30
10 Sokol Královské Vinohrady 22 7 15 0 1446:1646 -200 29
11 Aritma Praha 22 6 16 0 1563:1742 -179 28
12 Meteor Spořilov 22 5 17 0 1581:1857 -276 27
 

TABULKA 2009/2010 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Jiří Henčl 16 32/18 18 0 54 35 3.4 0.0 2.2 56.2
6 Lukáš Melichárek 6 6/2 9 0 20 11 3.3 0.0 1.8 33.3
7 Vladimír Kobetič 21 99/51 114 9 306 44 14.6 0.4 2.1 51.5
9 Jakub Henčl 16 75/49 48 10 175 28 10.9 0.6 1.8 65.3
10 Aleš Musil 21 33/24 30 23 153 62 7.3 1.1 3.0 72.7
11 Roman Šebl 21 90/58 107 28 356 64 17.0 1.3 3.0 64.4
15 Miroslav Kovácsik 20 28/20 81 32 278 58 13.9 1.6 2.9 71.4
16 Michal Tůma 15 21/10 28 6 84 23 5.6 0.4 1.5 47.6
17 Michal Pařízek 11 23/9 25 0 59 20 5.4 0.0 1.8 39.1
18 Pavel Skoupil 14 105/53 96 0 245 34 17.5 0.0 2.4 50.5
19 Vojtěch Prášek 5 6/2 6 0 14 6 2.8 0.0 1.2 33.3
SOUHRN 22 518/296 562 108 1744 385 79.3 4.9 17.5 57.1
 

ROZPIS zápasů 2009/2010 - SDPA - muži, 1.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
09.10.09 20:40 Sokol Žižkov "D" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:70
12.10.09 20:20 Sparta Revival "C" Kovářova 1617, Praha 5 71:51
23.10.09 20:40 Meteor Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:51
16.12.09 19:40 Sokol Královské Vinohrady Polská 1, P2 - Vinohrady 82:61
06.11.09 20:40 BK Elán ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 94:72
13.11.09 20:40 TJ Ruzyně "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:59
16.11.09 20:10 Technika Praha "A" Na Dlouhém lánu 43, P6 89:65
27.11.09 20:40 Fénix Modřany jun ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:62
04.12.09 20:45 Aritma Praha Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 67:63
11.12.09 20:40 Meteor Spořilov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 92:60
18.12.09 19:40 Sokol Kbely "D" Třinecká 650, P9 93:64
15.01.10 20:40 Sokol Žižkov "D" Koněvova 19, P3 - Žižkov 70:82
22.01.10 20:40 Sparta Revival "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 87:65
26.01.10 18:40 Meteor Praha "B" ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 74:66
05.02.10 20:40 Sokol Královské Vinohrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:65
04.03.10 20:10 BK Elán Za Císařským mlýnem 2/1115, Praha 7 71:85
19.02.10 18:50 TJ Ruzyně "B" Drnovská 19, P6 - Ruzyně 66:58
26.02.10 20:40 Technika Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 90:56
16.03.10 19:15 Fénix Modřany jun ZŠ TGM Modřanská 10a, Praha 4 64:56
26.03.10 20:40 Aritma Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 87:60
30.03.10 20:05 Meteor Spořilov ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 99:102
09.04.10 20:40 Sokol Kbely "D" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 103:40
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo