SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2009/2010)
 
Trenér: Marcel Petrák pemar@seznam.cz 602543100
T.vedoucí: Aleš Musil musila@email.cz 604793829
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: pátek, úterý od 20:30
 
 

SKUPINA 2009/2010 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ ČZU "B" 22 18 4 0 1552:1145 407 40
2 Basket Mládí 22 16 6 0 1598:1368 230 38
3 Stavební fakulta "B" 22 15 7 0 1552:1349 203 37
4 Basket School Sparta 22 15 7 0 1492:1408 84 37
5 Sokol Dolní Počernice "B" 22 13 9 0 1537:1439 98 35
6 SK Dynamo 22 13 9 0 1564:1366 198 35
7 VSK Iuridica "B" 22 10 12 0 1379:1393 -14 32
8 Jírovcovo náměstí "B" 22 8 14 0 1455:1545 -90 30
9 TJ Ruzyně "C" 22 8 14 0 1378:1404 -26 30
10 Sokol Dejvice 22 7 15 0 1149:1579 -430 29
11 VŠTJ Medicína "B" 22 6 16 0 1383:1651 -268 28
12 Sokol Hostivař 22 3 18 1 1370:1762 -392 24
 

TABULKA 2009/2010 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 10 5/4 10 1 27 12 2.7 0.1 1.2 80.0
5 Jiří Doškář 6 2/1 8 0 17 11 2.8 0.0 1.8 50.0
6 Petr Polcar 12 61/40 33 38 220 37 18.3 3.2 3.1 65.6
7 Jakub Henčl 3 4/2 5 1 15 3 5.0 0.3 1.0 50.0
8 Martin Hálek 17 27/16 30 5 91 30 5.4 0.3 1.8 59.3
9 Martin Petrák 17 36/14 53 34 222 61 13.1 2.0 3.6 38.9
10 Marcel Petrák 6 0/0 0 3 9 5 1.5 0.5 0.8 -
11 Dušan Duda 8 24/12 25 1 65 22 8.1 0.1 2.8 50.0
12 Ondřej Lukeš 17 16/5 64 7 154 27 9.1 0.4 1.6 31.2
13 Radek Slavík 16 35/15 17 4 61 20 3.8 0.2 1.2 42.9
14 Miroslav Kovácsik 10 29/21 40 26 179 35 17.9 2.6 3.5 72.4
15 Petr Adámek 3 0/0 6 0 12 2 4.0 0.0 0.7 -
16 Roman Šebl 7 31/16 36 8 112 19 16.0 1.1 2.7 51.6
17 Michal Pařízek 9 26/12 35 2 88 18 9.8 0.2 2.0 46.2
18 Štěpán Koubek 7 7/1 20 0 41 10 5.9 0.0 1.4 14.3
19 Lubor Novotný 9 3/2 12 0 26 12 2.9 0.0 1.3 66.7
20 Jiří Nevšímal 2 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
21 Ondřej Šustr 13 15/9 23 2 61 28 4.7 0.2 2.2 60.0
22 Jiří Henčl 7 26/18 14 3 55 20 7.9 0.4 2.9 69.2
41 Mikhail Vlasenkov 22 35/18 29 2 82 48 3.7 0.1 2.2 51.4
SOUHRN 22 382/206 460 137 1537 420 69.9 6.2 19.1 53.9
 

ROZPIS zápasů 2009/2010 - SDPB - muži, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
09.10.09 19:10 VSK Iuridica "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:57
14.10.09 20:05 VŠTJ Medicína "B" Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 96:68
23.10.09 19:10 Sokol Dejvice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:46
27.10.09 20:40 TJ Ruzyně "C" Drnovská 19, P6 - Ruzyně 65:61
06.11.09 19:10 SK Dynamo ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:54
13.11.09 19:10 Basket Mládí ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:71
17.11.09 20:15 Sokol Hostivař U Branek 6, P10 - Hostivař 78:73
27.11.09 19:10 Basket School Sparta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 96:80
02.12.09 19:05 Jírovcovo náměstí "B" Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 83:79
11.12.09 19:10 TJ ČZU "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:64
14.12.09 20:10 Stavební fakulta "B" Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 85:79
12.01.10 20:15 VSK Iuridica "B" Na Slovance 1960, P8 50:58
22.01.10 19:10 VŠTJ Medicína "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:59
28.01.10 18:35 Sokol Dejvice Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 99:46
05.02.10 19:10 TJ Ruzyně "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:48
09.02.10 20:45 SK Dynamo Na Dlouhém lánu 43, P6 67:84
16.02.10 20:10 Basket Mládí ZŠ Olešská 2222, P10 - Skalka 62:85
26.02.10 19:10 Sokol Hostivař ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 100:52
17.03.10 20:00 Basket School Sparta José Martího 31, Praha 6 42:60
26.03.10 19:10 Jírovcovo náměstí "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:67
01.04.10 18:30 TJ ČZU "B" Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 51:81
09.04.10 19:10 Stavební fakulta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:67
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo