SDPD - Sokol Dolní Počernice (2009/2010)
 
Trenér: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Asistent: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
T.vedoucí: Martina Polcarová polcarova.sodopo@email.cz 739720136
Soutěž: liga
Kategorie: st.dorky
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 17:30
 
 

SKUPINA 2009/2010 - SDPD - st.dorky, liga
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BK DE Prosek 24 21 3 0 1983:1418 565 45
2 TJ Lokomotiva Liberec 24 19 5 0 1857:1395 462 43
3 TJ Klatovy 24 16 8 0 1650:1378 272 40
4 Sokol Dolní Počernice 24 12 12 0 1483:1546 -63 36
5 BC Benešov 18 10 8 0 1099:995 104 28
6 TJ Lokomotiva Liberec B 18 8 10 0 957:1115 -158 26
7 Aritma Praha 18 6 12 0 1141:1182 -41 24
8 Sokol Kladno 18 6 12 0 1118:1242 -124 24
9 DBK Kožlany - Kralovice 18 4 14 0 1008:1149 -141 22
10 BSK České Budějovice 18 0 18 0 753:1629 -876 18
 

TABULKA 2009/2010 - SDPD - st.dorky, liga
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Bártová 2 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.5 -
5 Žaneta Kratochvílová 7 0/0 5 0 10 8 1.4 0.0 1.1 -
7 Gabriela Urbanová 22 22/10 21 0 52 52 2.4 0.0 2.4 45.5
8 Dominika Platilová 11 23/15 34 2 89 16 8.1 0.2 1.5 65.2
9 Kristýna Kutišová 2 0/0 0 2 6 0 3.0 1.0 0.0 -
10 Veronika Polcarová 20 54/35 61 0 157 41 7.8 0.0 2.0 64.8
11 Veronika Uzdařová 24 96/53 153 4 371 53 15.5 0.2 2.2 55.2
13 Michaela Dekrová 23 57/35 95 29 312 37 13.6 1.3 1.6 61.4
15 Eliška Zelenková 16 8/4 12 3 37 14 2.3 0.2 0.9 50.0
16 Jana Horáková 1 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 1.0 -
18 Barbora Uzdařová 21 93/50 102 4 266 52 12.7 0.2 2.5 53.8
19 Aneta Vaňková 5 2/1 0 0 1 0 0.2 0.0 0.0 50.0
21 Karolína Uzdařová 16 6/5 40 0 85 25 5.3 0.0 1.6 83.3
22 Monika Beroušková 16 32/17 24 0 65 35 4.1 0.0 2.2 53.1
23 Eliška Novotná 19 2/0 7 0 14 23 0.7 0.0 1.2 0.0
24 Barbora Hnaníčková 19 8/3 8 0 19 13 1.0 0.0 0.7 37.5
SOUHRN 24 403/228 562 44 1484 371 61.8 1.8 15.5 56.6
 

ROZPIS zápasů 2009/2010 - SDPD - st.dorky, liga
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.09 16:15 BK DE Prosek ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:81
18.10.09 11:15 Sokol Kladno ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:72
31.10.09 16:00 TJ Lokomotiva Liberec Jablonecká 21, Liberec 1 46:91
01.11.09 11:00 TJ Lokomotiva Liberec B Jablonecká 21, Liberec 1 75:44
14.11.09 16:15 BSK České Budějovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:62
15.11.09 11:15 TJ Klatovy ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:66
28.11.09 18:00 DBK Kožlany - Kralovice Pražská 112, Kožlany 67:55
29.11.09 10:15 Aritma Praha Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 68:50
13.12.09 11:15 BC Benešov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:36
09.01.10 12:00 BK DE Prosek Lovosická 559, P9 - Prosek 61:72
23.01.10 15:15 Sokol Kladno Moskevská 2929, Rozdělov, Kladno 83:71
06.02.10 16:15 TJ Lokomotiva Liberec B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:51
07.02.10 11:15 TJ Lokomotiva Liberec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:89
20.02.10 18:00 TJ Klatovy Čapkova 136/V, Klatovy 63:105
21.02.10 00:00 BSK České Budějovice Sportovní hala ZŠ Kubatova, Kubatova 1, České Budějovice 1 28:12
04.03.10 17:45 Aritma Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:54
05.03.10 19:15 DBK Kožlany - Kralovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:38
20.03.10 00:00 BC Benešov Dukelská 1818, Benešov 52:73
09.05.10 11:00 TJ Klatovy Čapkova 136/V, Klatovy 63:73
24.04.10 16:15 TJ Klatovy ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:83
11.04.10 09:30 TJ Lokomotiva Liberec Jablonecká 21, Liberec 1 52:76
08.05.10 00:00 BK DE Prosek Lovosická 559, P9 - Prosek 57:63
25.04.10 11:15 BK DE Prosek ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:54
10.04.10 16:15 TJ Lokomotiva Liberec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:75
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo