SDPJ - Sokol Dolní Počernice "B" (2009/2010)
 
Trenér: Jiří Nevšímal jiri.nevsimal@seznam.cz 603505201
T.vedoucí: Aleš Musil musila@email.cz 604793829
Soutěž: 2.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: pátek, úterý od 19:00
 
 

SKUPINA 2009/2010 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 SK Zbraslav 22 20 2 0 1469:1034 435 42
2 SK Viktoria Žižkov 22 16 6 0 1266:1048 218 38
3 Sokol Dolní Počernice "B" 22 13 9 0 1355:1229 126 35
4 VSK PV 22 13 9 0 1026:1026 0 35
5 Sokol Říčany Radošovice 22 12 10 0 1262:1182 80 34
6 TJ Junior Praha 22 13 8 1 1157:1103 54 34
7 Sokol Dubeč 22 11 11 0 1167:1307 -140 33
8 BK DE Prosek "C" 22 11 11 0 1049:1106 -57 33
9 VŠSK MFF 22 9 13 0 1149:1207 -58 31
10 TJ Podolí Praha 4 22 7 15 0 988:1109 -121 29
11 Sokol Michle "B" 22 4 18 0 954:1196 -242 26
12 Sokol Vyšehrad 22 3 19 0 844:1138 -294 25
 

TABULKA 2009/2010 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Kateřina Baňková 9 7/5 10 1 28 20 3.1 0.1 2.2 71.4
7 Markéta Santariusová 16 18/11 25 0 61 29 3.8 0.0 1.8 61.1
9 Jana Vaňková 6 6/3 6 1 18 4 3.0 0.2 0.7 50.0
10 Kristýna Burianová 20 44/29 44 0 117 45 5.8 0.0 2.2 65.9
11 Dagmar Burianová 3 4/3 6 0 15 2 5.0 0.0 0.7 75.0
12 Iveta Morávková 15 21/10 28 0 66 41 4.4 0.0 2.7 47.6
13 Dita Brabcová 9 5/3 10 0 23 10 2.6 0.0 1.1 60.0
14 Andrea Křížová 17 30/10 42 0 94 43 5.5 0.0 2.5 33.3
15 Lenka Peštová 15 26/11 88 4 199 21 13.3 0.3 1.4 42.3
16 Radka Smolíková 19 6/2 13 0 28 19 1.5 0.0 1.0 33.3
17 Martina Kolářová 6 6/3 47 1 100 15 16.7 0.2 2.5 50.0
18 Petra Kolářová 9 0/0 8 0 16 9 1.8 0.0 1.0 -
19 Lucie Kotasová 19 34/15 103 9 248 48 13.1 0.5 2.5 44.1
21 Petra Smolíková 18 22/10 23 9 83 24 4.6 0.5 1.3 45.5
23 Monika Dvořáková 16 13/5 57 5 134 26 8.4 0.3 1.6 38.5
25 Barbora Veselá 8 17/13 19 0 51 21 6.4 0.0 2.6 76.5
32 Šárka Baňková 14 9/3 15 7 54 8 3.9 0.5 0.6 33.3
SOUHRN 21 268/136 544 37 1335 385 63.6 1.8 18.3 50.7
 

ROZPIS zápasů 2009/2010 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
06.10.09 18:35 Sokol Michle "B" Pod Stárkou 4, P4 - Michle 57:54
16.10.09 19:10 SK Zbraslav ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:64
19.10.09 18:45 BK DE Prosek "C" Českolipská 373, Praha 9 37:46
30.10.09 19:10 Sokol Vyšehrad ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:32
05.11.09 20:30 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 63:55
11.11.09 18:05 TJ Junior Praha ZŠ Vladivostocká, P10 - Vršovice 54:78
20.11.09 19:10 Sokol Říčany Radošovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
24.11.09 19:10 VŠSK MFF ZŠ Molákova 579, Praha 8 66:59
04.12.09 19:10 SK Viktoria Žižkov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:64
07.12.09 17:30 Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská 413, P10 - Dubeč 71:82
18.12.09 19:10 VSK PV ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:60
15.01.10 19:10 Sokol Michle "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:54
21.01.10 18:35 SK Zbraslav Loučanská 3/1112, Praha – Radotín 43:86
29.01.10 19:10 BK DE Prosek "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:63
01.02.10 20:45 Sokol Vyšehrad Rašínovo nábřeží 24, Praha 2 49:34
12.02.10 19:10 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:58
19.02.10 19:10 TJ Junior Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 87:49
23.02.10 20:00 Sokol Říčany Radošovice ZŠ Bří Jandusů, P10 - Uhřiněves 92:54
19.03.10 19:10 VŠSK MFF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:70
24.03.10 20:15 SK Viktoria Žižkov ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 74:68
30.03.10 19:10 Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:37
07.04.10 20:30 VSK PV SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 58:62
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo