SDPS - Sokol Dolní Počernice (2009/2010)
 
Trenér: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
Asistent: Lubor Novotný n.lubor@quick.cz 603306803
T.vedoucí: Martina Polcarová polcarova.sodopo@email.cz 739720136
Soutěž: Střední Čechy
Kategorie: st.dorky
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 17:30
 
 

SKUPINA 2009/2010 - SDPS - st.dorky, Střední Čechy
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Dolní Počernice 18 16 2 0 1414:929 485 34
2 TJ Slovan Litoměřice 18 10 8 0 1121:1238 -117 28
3 Bohemia Poděbrady 18 9 9 0 1117:1023 94 27
4 TJ Sokol Jinonice 18 9 9 0 1199:1205 -6 27
5 TJ Sokol Pečky 16 8 8 0 1005:919 86 24
6 BK Brandýs nad Labem 16 8 8 0 1052:1039 13 24
7 Artima Praha 16 0 16 0 659:1214 -555 16
 

TABULKA 2009/2010 - SDPS - st.dorky, Střední Čechy
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Bártová 8 0/0 8 0 16 6 2.0 0.0 0.8 -
5 Žaneta Kratochvílová 7 3/3 15 0 33 9 4.7 0.0 1.3 100.0
7 Gabriela Urbanová 13 24/13 31 0 75 24 5.8 0.0 1.8 54.2
8 Dominika Platilová 10 22/13 35 0 83 13 8.3 0.0 1.3 59.1
9 Kristýna Kutišová 2 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.5 -
10 Veronika Polcarová 16 27/14 63 0 140 32 8.8 0.0 2.0 51.9
11 Veronika Uzdařová 15 52/29 103 1 238 24 15.9 0.1 1.6 55.8
13 Michaela Dekrová 16 30/23 77 31 270 34 16.9 1.9 2.1 76.7
15 Eliška Zelenková 11 8/4 10 2 30 12 2.7 0.2 1.1 50.0
16 Jana Horáková 13 4/3 5 0 13 13 1.0 0.0 1.0 75.0
18 Barbora Uzdařová 15 48/24 106 1 239 36 15.9 0.1 2.4 50.0
19 Aneta Vaňková 4 2/0 2 1 7 2 1.8 0.2 0.5 0.0
20 Veronika Knobová 5 4/2 3 0 8 1 1.6 0.0 0.2 50.0
21 Karolína Uzdařová 13 8/3 40 1 86 19 6.6 0.1 1.5 37.5
22 Monika Beroušková 11 53/28 29 0 86 19 7.8 0.0 1.7 52.8
23 Eliška Novotná 15 10/2 20 0 42 13 2.8 0.0 0.9 20.0
24 Barbora Hnaníčková 18 21/10 19 0 48 20 2.7 0.0 1.1 47.6
SOUHRN 18 316/171 566 37 1414 278 78.6 2.1 15.4 54.1
 

ROZPIS zápasů 2009/2010 - SDPS - st.dorky, Střední Čechy
 
datum čas soupeř adresa výsledek
10.10.09 13:00 BK Brandýs nad Labem ZŠ Na výsluní, Brandýs nad Labem 72:50
24.10.09 16:15 TJ Sokol Jinonice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:43
29.10.09 17:30 SK Aritma Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 100:34
13.11.09 17:30 TJ Slovan Litoměřice 100:55
07.11.09 16:15 Bohemia Poděbrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 93:51
05.11.09 17:30 TJ Sokol Pečky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:40
12.12.09 16:15 BK Brandýs nad Labem ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:50
15.01.10 18:00 SK Aritma Praha Nad Alejí, Praha 6 - Petřiny 72:38
10.01.10 10:00 TJ Sokol Jinonice Sokolovna TJ Jinonice, Butovická 100/33, Praha 5 - Jinonice 83:66
23.01.10 09:00 TJ Slovan Litoměřice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:59
18.02.10 18:00 TJ Sokol Pečky MSH, Barákova 1039, Pečky 56:54
28.02.10 00:00 Bohemia Poděbrady MSH Ostende, U Zimního stadiónu, Poděbrady 61:57
21.03.10 14:00 Bohemia Poděbrady MSH Ostende, U Zimního stadiónu, Poděbrady 59:54
25.03.10 17:45 TJ Sokol Jinonice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 93:40
04.04.10 11:15 TJ Slovan Litoměřice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 109:61
16.04.10 19:15 Bohemia Poděbrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:46
22.04.10 17:30 TJ Sokol Jinonice Sokolovna TJ Jinonice, Butovická 100/33, Praha 5 - Jinonice 69:76
18.04.10 10:00 TJ Slovan Litoměřice 90:55
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo