SDPZ - Sokol Dolní Počernice "A" (2009/2010)
 
Trenérka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
T.vedoucí: Aleš Musil musila@email.cz 604793829
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 19:00
 
 

SKUPINA 2009/2010 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Trojské kobyly 22 19 3 0 1434:1122 312 41
2 VŠTJ Medicína 22 17 5 0 1407:1055 352 39
3 Sokol Dolní Počernice "A" 22 15 7 0 1443:1283 160 37
4 TJ Ruzyně 22 15 7 0 1192:1212 -20 37
5 VŠTJ Ekonom 22 12 10 0 1259:1256 3 34
6 VSK Iuridica 22 11 11 0 1147:1182 -35 33
7 Stavební fakulta 22 10 12 0 1255:1211 44 32
8 Sokol Stodůlky 22 8 14 0 1324:1413 -89 30
9 Sokol Horní Počernice 22 7 15 0 1107:1227 -120 29
10 BK DE Prosek "B" 22 7 15 0 1167:1359 -192 29
11 Sokol Dobřichovice "B" 22 6 16 0 1069:1223 -154 28
12 BK Paris Praha 22 5 17 0 1123:1384 -261 27
 

TABULKA 2009/2010 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Jana Záhorová 3 0/0 3 0 6 7 2.0 0.0 2.3 -
5 Veronika Polcarová 9 12/9 44 1 100 16 11.1 0.1 1.8 75.0
6 Lenka Zyková 12 46/25 42 0 109 30 9.1 0.0 2.5 54.3
7 Karolina Chvátalová 20 88/57 130 5 332 55 16.6 0.2 2.8 64.8
8 Jana Musilová 16 8/4 29 16 110 36 6.9 1.0 2.2 50.0
9 Zuzana Záhorová 14 55/36 57 0 150 29 10.7 0.0 2.1 65.5
10 Jana Skoupilová 3 19/11 14 0 39 5 13.0 0.0 1.7 57.9
11 Veronika Uzdařová 6 6/5 34 1 76 7 12.7 0.2 1.2 83.3
13 Michaela Dekrová 5 5/3 24 4 63 7 12.6 0.8 1.4 60.0
14 Barbora Klasová 18 10/7 75 3 166 36 9.2 0.2 2.0 70.0
15 Kateřina Opatová 5 14/7 9 1 28 7 5.6 0.2 1.4 50.0
18 Šárka Zaderlíková 15 19/15 32 11 112 22 7.5 0.7 1.5 78.9
19 Barbora Uzdařová 9 7/3 49 0 101 20 11.2 0.0 2.2 42.9
21 Martina Kolářová 4 0/0 13 1 29 8 7.2 0.2 2.0 -
22 Monika Beroušková 5 15/8 7 0 22 4 4.4 0.0 0.8 53.3
SOUHRN 22 304/190 562 43 1443 289 65.6 2.0 13.1 62.5
 

ROZPIS zápasů 2009/2010 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
09.10.09 20:10 Trojské kobyly ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 56:57
15.10.09 19:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:34
22.10.09 19:40 VŠTJ Ekonom Nám. Winstona Churchilla 4, Praha 3 93:43
29.10.09 19:10 Sokol Dobřichovice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:58
02.11.09 20:10 BK Paris Praha ZŠ Horáčkova 1100, Praha 4 57:54
10.11.09 18:40 Stavební fakulta Arabská 14, Praha 6 69:53
19.11.09 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:45
24.11.09 18:10 VŠTJ Medicína Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 73:71
03.12.09 19:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:92
07.12.09 19:45 BK DE Prosek "B" Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín 67:60
17.12.09 19:10 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:47
14.01.10 19:10 Trojské kobyly ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:69
19.01.10 19:30 VSK Iuridica Gymnázium Postupická, P4 - Spořilov 63:59
28.01.10 19:10 VŠTJ Ekonom ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:57
04.02.10 19:15 Sokol Dobřichovice "B" ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 52:57
11.02.10 19:10 BK Paris Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:66
18.02.10 19:10 Stavební fakulta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:50
26.02.10 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 44:61
18.03.10 19:10 VŠTJ Medicína ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:76
24.03.10 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 73:52
01.04.10 19:10 BK DE Prosek "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 80:68
09.04.10 19:15 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 41:54
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo