SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (2010/2011)
 
Trenér: Štěpán Lukeš stepan.lukes@hp.com 603179368
Asistent: Tomáš Král kral.t@volny.cz 604472770
T.vedoucí: Aleš Musil musila@email.cz 604793829
Soutěž: Přebor B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2010/2011 - SDPA - muži, Přebor B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 S.Pražský C 22 19 3 0 1662:1343 319 41
2 S.Vyšehrad Jun 22 18 4 0 1744:1366 378 40
3 VŠTJ Ekonom 22 13 9 0 1614:1462 152 35
4 S.Kbely B 22 12 10 0 1568:1341 227 34
5 VŠTJ SF A 22 12 10 0 1706:1604 102 34
6 Meteor TLC A 22 12 10 0 1492:1395 97 34
7 Sokol Dolní Počernice "A" 22 11 11 0 1614:1544 70 33
8 VSK Chemie A 22 11 11 0 1452:1435 17 33
9 BC Jets 22 10 12 0 1565:1500 65 32
10 TJ Košíře 22 9 13 0 1640:1597 43 31
11 TJ ČZU B 22 5 17 0 1375:1657 -282 27
12 BS Sparta A 22 0 22 0 1007:2195 -1188 22
 

TABULKA 2010/2011 - SDPA - muži, Přebor B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Michal Pařízek 21 32/17 48 0 113 40 5.4 0.0 1.9 53.1
6 Petr Hejkrlík 5 5/3 14 2 37 9 7.4 0.4 1.8 60.0
7 Vladimír Kobetič 23 84/40 108 13 295 56 12.8 0.6 2.4 47.6
8 Petr Kameník 18 163/101 168 5 452 48 25.1 0.3 2.7 62.0
9 Jakub Henčl 20 25/13 31 6 93 40 4.7 0.3 2.0 52.0
10 Aleš Musil 21 21/16 13 18 96 68 4.6 0.9 3.2 76.2
11 Jiří Henčl 17 8/5 13 3 40 27 2.4 0.2 1.6 62.5
12 Štěpán Lukeš 2 0/0 1 0 2 0 1.0 0.0 0.0 -
14 Pavel Skoupil 1 4/2 1 0 4 1 4.0 0.0 1.0 50.0
15 Miroslav Kovácsik 22 24/14 86 24 258 69 11.7 1.1 3.1 58.3
16 Michal Tůma 20 33/23 34 2 97 27 4.8 0.1 1.4 69.7
18 Vojtěch Prášek 6 6/4 7 0 18 8 3.0 0.0 1.3 66.7
21 Roman Šebl 23 30/12 95 9 229 80 10.0 0.4 3.5 40.0
SOUHRN 24 435/250 619 82 1734 473 72.2 3.4 19.7 57.5
 

ROZPIS zápasů 2010/2011 - SDPA - muži, Přebor B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
08.10.10 20:40 BS Sparta A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 103:49
11.10.10 19:10 VŠTJ SF A Praha 6, Pod Juliskou 4 160 00 81:53
22.10.10 20:40 VŠTJ Ekonom ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:72
25.10.10 20:30 Meteor TLC A ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 66:70
05.11.10 20:40 S.Vyšehrad Jun ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:82
12.11.10 20:40 S.Pražský C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:85
18.11.10 19:05 VSK Chemie A Jánošíkova 1320, Praha 4 57:60
26.11.10 20:40 S.Kbely B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:59
02.12.10 19:55 BC Jets Družstevní ochoz 3, Praha 4 71:73
10.12.10 20:40 TJ ČZU B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 102:74
13.12.10 20:15 TJ Košíře Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 89:69
14.01.11 18:30 BS Sparta A Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 90:65
21.01.11 20:40 VŠTJ SF A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:77
24.01.11 20:10 VŠTJ Ekonom Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 88:90
04.02.11 20:40 Meteor TLC A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:80
15.02.11 18:45 S.Vyšehrad Jun ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 65:79
21.02.11 20:15 S.Pražský C Žitná 42, Praha 2 72:95
04.03.11 20:40 VSK Chemie A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:78
11.03.11 18:40 S.Kbely B ZŠ Litvínovská 500, Praha 9, Prosek 2:22
25.03.11 20:40 BC Jets ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:73
31.03.11 18:30 TJ ČZU B Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 78:64
08.04.11 20:40 TJ Košíře ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 100:75
15.04.11 20:40 S.Vyšehrad Jun ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:70
19.04.11 18:45 S.Vyšehrad Jun ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 55:113
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo