SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2010/2011)
 
Trenér: Marcel Petrák pemar@seznam.cz 602543100
Asistent: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
T.vedoucí: Aleš Musil musila@email.cz 604793829
Soutěž: 2.třída C
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2010/2011 - SDPB - muži, 2.třída C
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BC Loudilové 21 18 3 0 1658:1252 406 39
2 Sokolasovy Sestry B 22 15 7 0 1486:1328 158 37
3 BC Dejvice 22 14 8 0 1501:1390 111 36
4 PSK Union 22 12 10 0 1320:1301 19 34
5 Meteor Spořilov 21 12 9 0 1477:1391 86 33
6 VŠSK MFF B 22 10 12 0 1248:1235 13 32
7 Baník Praha 22 10 12 0 1256:1308 -52 32
8 VSK Chemie B 21 10 11 0 1266:1335 -69 31
9 Sokol Dolní Počernice "B" 22 9 13 0 1482:1582 -100 31
10 VSK Iuridica C 22 8 14 0 1362:1541 -179 30
11 Sokol Michle A 21 7 14 0 1210:1374 -164 28
12 Sokol Zlíchov A 22 5 17 0 1392:1616 -224 27
 

TABULKA 2010/2011 - SDPB - muži, 2.třída C
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 13 12/8 2 0 12 12 0.9 0.0 0.9 66.7
6 Petr Polcar 21 87/62 98 39 375 62 17.9 1.9 3.0 71.3
7 Jakub Henčl 3 6/4 5 1 17 5 5.7 0.3 1.7 66.7
8 Martin Hálek 9 5/2 16 0 34 16 3.8 0.0 1.8 40.0
9 Martin Petrák 17 48/24 58 24 212 56 12.5 1.4 3.3 50.0
10 Marcel Petrák 2 0/0 1 0 2 4 1.0 0.0 2.0 -
11 Dušan Duda 13 36/16 33 0 82 39 6.3 0.0 3.0 44.4
12 Ondřej Lukeš 20 11/9 64 3 146 29 7.3 0.1 1.4 81.8
13 Radek Slavík 7 2/0 8 0 16 7 2.3 0.0 1.0 0.0
14 Tomáš Král 17 119/77 69 0 215 52 12.6 0.0 3.1 64.7
15 Petr Adámek 10 2/1 6 0 13 11 1.3 0.0 1.1 50.0
16 Roman Šebl 12 81/48 56 7 181 32 15.1 0.6 2.7 59.3
18 Štěpán Koubek 13 9/5 17 0 39 34 3.0 0.0 2.6 55.6
19 Lubor Novotný 1 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
21 Ondřej Šustr 12 20/9 23 1 58 30 4.8 0.1 2.5 45.0
22 Jiří Henčl 4 10/6 7 0 20 13 5.0 0.0 3.2 60.0
41 Mikhail Vlasenkov 21 28/16 19 2 60 43 2.9 0.1 2.0 57.1
SOUHRN 22 476/287 482 77 1482 445 67.4 3.5 20.2 60.3
 

ROZPIS zápasů 2010/2011 - SDPB - muži, 2.třída C
 
datum čas soupeř adresa výsledek
08.10.10 19:10 VSK Iuridica C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:71
14.10.10 20:45 Baník Praha ZŠ Břečťanova 2919, P10 Zahradní Město 53:65
22.10.10 19:10 Sokolasovy Sestry B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:76
06.01.11 20:15 BC Dejvice Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 62:82
05.11.10 19:10 Meteor Spořilov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:56
12.11.10 19:10 PSK Union ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:66
18.11.10 17:35 VSK Chemie B Jánošíkova 1320, Praha 4 64:65
26.11.10 19:10 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:59
01.12.10 18:45 Sokol Zlíchov A Nad Zlíchovem 255 82:93
10.12.10 19:10 VŠSK MFF B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:64
15.12.10 19:25 BC Loudilové Ohradní 24, Praha 4 - Michle 68:82
10.01.11 19:10 VSK Iuridica C Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 67:71
21.01.11 19:10 Baník Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:58
17.01.11 17:30 Sokolasovy Sestry B Klamovka 2051, 15000, Praha 5 69:88
04.02.11 19:10 BC Dejvice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:69
15.02.11 20:05 Meteor Spořilov ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 54:87
24.02.11 20:40 PSK Union ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 75:69
04.03.11 19:10 VSK Chemie B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:79
09.03.11 20:10 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 87:80
25.03.11 19:10 Sokol Zlíchov A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:66
28.03.11 18:40 VŠSK MFF B SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 70:57
08.04.11 19:10 BC Loudilové ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:79
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo