SDPD - Sokol Dolní Počernice (2010/2011)
 
Trenér: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Asistent: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
T.vedoucí: Martina Polcarová polcarova.sodopo@email.cz 739720136
Soutěž: liga
Kategorie: st.dorky
Hrací dny: úterý, čtvrtek, pátek od 17:30
 
 

SKUPINA 2010/2011 - SDPD - st.dorky, liga
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BK DE Prosek 18 18 0 0 1624:923 701 36
2 Sokol Dolní Počernice 18 16 2 0 1473:987 486 34
3 TJ Klatovy 18 12 6 0 1181:1021 160 30
4 TJ Lokomotiva Liberec 18 11 7 0 1127:1081 46 29
5 Aritma Praha 18 10 8 0 1105:1126 -21 28
6 BK Lokomotiva Karlovy Vary 18 9 9 0 1104:1303 -199 27
7 DBK Kožlany - Kralovice 18 6 12 0 1018:1184 -166 24
8 BC Benešov 18 4 14 0 1068:1229 -161 22
9 Sokol Kladno 18 3 15 0 960:1324 -364 21
10 BSK České Budějovice 18 1 17 0 976:1458 -482 19
 

TABULKA 2010/2011 - SDPD - st.dorky, liga
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Bártová 14 2/2 8 0 18 17 1.3 0.0 1.2 100.0
5 Žaneta Kratochvílová 4 1/0 5 0 10 4 2.5 0.0 1.0 0.0
7 Gabriela Urbanová 20 39/27 42 0 111 49 5.5 0.0 2.5 69.2
10 Veronika Polcarová 14 33/18 52 0 122 40 8.7 0.0 2.9 54.5
11 Veronika Uzdařová 22 119/77 158 1 396 45 18.0 0.0 2.0 64.7
12 Anna Malá 2 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
13 Michaela Dekrová 22 37/25 113 32 347 52 15.8 1.5 2.4 67.6
15 Eliška Zelenková 10 8/6 18 2 48 11 4.8 0.2 1.1 75.0
18 Barbora Uzdařová 18 87/52 122 0 296 43 16.4 0.0 2.4 59.8
21 Karolína Uzdařová 20 12/8 81 0 170 30 8.5 0.0 1.5 66.7
22 Monika Beroušková 10 25/11 25 0 61 22 6.1 0.0 2.2 44.0
23 Eliška Novotná 15 14/8 10 0 28 25 1.9 0.0 1.7 57.1
24 Barbora Hnaníčková 21 38/18 37 0 92 36 4.4 0.0 1.7 47.4
SOUHRN 22 415/252 671 35 1699 374 77.2 1.6 17.0 60.7
 

ROZPIS zápasů 2010/2011 - SDPD - st.dorky, liga
 
datum čas soupeř adresa výsledek
20.11.10 18:15 Aritma Praha Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 85:49
24.10.10 14:30 Sokol Kladno Moskevská 2929, Rozdělov, Kladno 87:37
21.11.10 11:00 BK DE Prosek Lovosická 559, P9 - Prosek 59:98
10.10.10 11:15 BSK České Budějovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 102:51
07.11.10 11:15 TJ Klatovy ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 86:56
05.12.10 11:15 BK Lokomotiva Karlovy Vary ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 91:60
18.12.10 17:00 TJ Lokomotiva Liberec Jablonecká 21, Liberec 1 78:62
04.12.10 16:15 DBK Kožlany - Kralovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 92:56
09.10.10 16:15 BC Benešov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:52
27.02.11 11:15 Aritma Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:51
29.01.11 16:15 Sokol Kladno ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 86:47
26.02.11 16:15 BK DE Prosek ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:80
15.01.11 00:00 BSK České Budějovice Sportovní hala ZŠ Kubatova, Kubatova 1, České Budějovice 1 101:42
05.03.11 17:00 TJ Klatovy Čapkova 136/V, Klatovy 60:57
12.03.11 11:15 BK Lokomotiva Karlovy Vary Sportovní hala, Karlovy Vary, PSČ 36001 102:44
19.12.10 11:15 TJ Lokomotiva Liberec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:44
13.03.11 00:00 DBK Kožlany - Kralovice Pražská 112, Kožlany 93:50
31.01.11 18:00 BC Benešov Dukelská 1818, Benešov 78:53
24.03.11 17:30 ŠBK P-H Sadská ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:61
25.03.11 17:30 ŠBK P-H Sadská ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:85
09.04.11 11:00 ŠBK P-H Sadská Hala ZŠ Sadská 66:80
10.04.11 11:00 ŠBK P-H Sadská Hala ZŠ Sadská 43:91
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo