SDPS - Sokol Dolní Počernice (2010/2011)
 
Trenér: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Asistent: Lubor Novotný n.lubor@quick.cz 603306803
T.vedoucí: Martina Polcarová polcarova.sodopo@email.cz 739720136
Soutěž: Střední Čechy
Kategorie: st.dorky
Hrací dny: úterý, čtvrtek, pátek od 17:30
 
 

SKUPINA 2010/2011 - SDPS - st.dorky, Střední Čechy
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Basket Poděbrady 14 13 1 0 984:604 380 27
2 Sokol Dolní Počernice 14 11 3 0 1038:704 334 25
3 BK Brandýs nad Labem 14 6 8 0 820:871 -51 20
4 AŠ Mladá Boleslav 12 4 8 0 575:683 -108 16
5 SK Aritma Praha 12 4 8 0 446:720 -274 16
6 USK Praha B 12 1 9 2 412:693 -281 11
7 ŠSK 3.ZŠ Příbram 0 0 0 0 0:0 0 0
 

TABULKA 2010/2011 - SDPS - st.dorky, Střední Čechy
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Bártová 14 8/4 23 0 50 27 3.6 0.0 1.9 50.0
5 Žaneta Kratochvílová 7 15/8 23 3 63 16 9.0 0.4 2.3 53.3
7 Gabriela Urbanová 13 41/32 42 0 116 39 8.9 0.0 3.0 78.0
10 Veronika Polcarová 11 31/20 59 0 138 22 12.5 0.0 2.0 64.5
11 Veronika Uzdařová 11 41/30 91 0 212 19 19.3 0.0 1.7 73.2
12 Anna Malá 2 2/0 1 0 2 1 1.0 0.0 0.5 0.0
13 Michaela Dekrová 12 39/27 70 10 197 24 16.4 0.8 2.0 69.2
15 Eliška Zelenková 12 17/8 32 4 84 20 7.0 0.3 1.7 47.1
16 Jana Horáková 5 8/1 9 0 19 6 3.8 0.0 1.2 12.5
17 Ludmila Hegrová 1 0/0 3 0 6 0 6.0 0.0 0.0 -
21 Karolína Uzdařová 10 12/7 44 0 95 21 9.5 0.0 2.1 58.3
23 Eliška Novotná 15 11/7 43 0 93 24 6.2 0.0 1.6 63.6
24 Barbora Hnaníčková 11 40/15 26 0 67 23 6.1 0.0 2.1 37.5
SOUHRN 15 265/159 466 17 1142 242 76.1 1.1 16.1 60.0
 

ROZPIS zápasů 2010/2011 - SDPS - st.dorky, Střední Čechy
 
datum čas soupeř adresa výsledek
07.10.10 17:30 Bohemia Poděbrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 26:69
16.10.10 16:15 SK Folimanka ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:52
30.10.10 16:15 AŠ Mladá Boleslav ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 92:43
31.10.10 11:15 BK Brandýs nad Labem ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:70
03.12.10 18:10 Aritma Praha Nad Alejí, Praha 6 - Petřiny 118:29
14.11.10 14:00 ŠSK 3.ZŠ Příbram 3.ZŠ Březové Hory 337, Příbram 104:30
27.11.10 16:30 Bohemia Poděbrady MSH Ostende, U Zimního stadiónu, Poděbrady 44:52
12.12.10 09:30 SK Folimanka Na Folimance 2, Praha 2 81:40
23.01.11 13:30 AŠ Mladá Boleslav Hala, Mladá Boleslav 65:38
22.01.11 14:30 BK Brandýs nad Labem ZŠ Na výsluní, Brandýs nad Labem 66:59
25.01.11 17:45 Aritma Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 117:46
05.02.11 16:15 ŠSK 3.ZŠ Příbram ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
17.03.11 17:30 Bohemia Poděbrady MSH Ostende, U Zimního stadiónu, Poděbrady 68:72
31.03.11 17:30 Bohemia Poděbrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:52
19.03.11 16:15 BK Brandýs nad Labem ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:53
03.04.11 09:30 BK Brandýs nad Labem ZŠ Na výsluní, Brandýs nad Labem 69:29
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo