SDPZ - Sokol Dolní Počernice "A" (2010/2011)
 
Trenérka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
Asistent: Pavel Skoupil skoupil@ppg.com 608416462
T.vedoucí: Aleš Musil musila@email.cz 604793829
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 19:00
 
 

SKUPINA 2010/2011 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Dolní Počernice "A" 20 17 3 0 1502:1062 440 37
2 VŠTJ Stavební Fakulta 19 14 5 0 1075:908 167 33
3 TJ Ruzyně 18 10 8 0 953:945 8 28
4 Sokol Horní Počernice 18 10 8 0 923:916 7 28
5 VSK Iuridica 18 10 8 0 884:924 -40 28
6 VŠTJ Ekonom 19 9 10 0 952:1020 -68 28
7 BK DE Prosek B 19 8 11 0 991:1100 -109 27
8 Sokol Michle A 19 7 12 0 1026:1103 -77 26
9 Sokol Stodůlky 19 6 13 0 1105:1190 -85 25
10 Sokol Dobřichovice 18 7 11 0 919:1027 -108 25
11 Aritma Praha C 19 5 14 0 1070:1205 -135 24
 

TABULKA 2010/2011 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Martina Holušová 6 2/0 2 2 10 12 1.7 0.3 2.0 0.0
6 Martina Kolářová 7 2/2 24 0 50 8 7.1 0.0 1.1 100.0
7 Karolina Chvátalová 10 40/23 44 0 111 29 11.1 0.0 2.9 57.5
8 Jana Musilová 9 1/1 18 5 52 14 5.8 0.6 1.6 100.0
9 Zuzana Záhorová 15 20/16 67 1 153 34 10.2 0.1 2.3 80.0
10 Dagmar Burianová 2 0/0 2 0 4 1 2.0 0.0 0.5 -
11 Lenka Zyková 4 8/4 7 0 18 7 4.5 0.0 1.8 50.0
12 Kateřina Kantová 19 41/32 113 1 261 49 13.7 0.1 2.6 78.0
13 Kateřina Opatová 1 0/0 4 0 8 2 8.0 0.0 2.0 -
14 Barbora Klasová 4 0/0 10 2 26 7 6.5 0.5 1.8 -
15 Veronika Uzdařová 15 37/25 101 1 230 24 15.3 0.1 1.6 67.6
16 Michaela Dekrová 17 7/4 68 24 212 35 12.5 1.4 2.1 57.1
17 Kateřina Brožková 6 8/5 13 0 31 12 5.2 0.0 2.0 62.5
18 Šárka Zaderlíková 13 6/3 15 10 63 14 4.8 0.8 1.1 50.0
19 Barbora Uzdařová 14 50/24 68 0 160 24 11.4 0.0 1.7 48.0
21 Veronika Polcarová 13 20/12 38 1 91 22 7.0 0.1 1.7 60.0
22 Monika Beroušková 3 10/4 5 0 14 6 4.7 0.0 2.0 40.0
23 Kristýna Burianová 1 0/0 4 0 8 4 8.0 0.0 4.0 -
SOUHRN 20 252/155 603 47 1502 304 75.1 2.4 15.2 61.5
 

ROZPIS zápasů 2010/2011 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
07.10.10 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 98:44
15.10.10 19:30 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 61:37
21.10.10 19:10 Sokol Dobřichovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:51
26.10.10 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 65:64
04.11.10 19:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 87:37
11.11.10 19:10 BK DE Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:57
15.12.10 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 94:59
25.11.10 19:10 Aritma Praha C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:53
29.11.10 20:10 VŠTJ Ekonom Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 86:57
09.12.10 19:10 VŠTJ Stavební Fakulta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:65
14.01.11 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 60:66
20.01.11 19:10 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:44
27.01.11 19:15 Sokol Dobřichovice ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 83:62
03.02.11 19:10 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 92:60
15.02.11 19:40 VSK Iuridica Gymnázium Postupická, P4 - Spořilov 46:42
21.02.11 19:45 BK DE Prosek B Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín 70:52
03.03.11 19:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 93:52
08.03.11 18:15 Aritma Praha C Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 92:51
24.03.11 19:10 VŠTJ Ekonom ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:53
29.03.11 18:40 VŠTJ Stavební Fakulta Arabská 14, Praha 6 46:56
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo