SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2011/2012)
 
Trenér: Jiří Henčl jiri.hencl@centrum.cz 721783088
Asistent: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 2.třída C
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 
 

SKUPINA 2011/2012 - SDPB - muži, 2.třída C
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Meteor Spořilov 22 22 0 0 1776:1237 539 44
2 SK Viktoria Žižkov B 22 19 3 0 1433:1172 261 41
3 VSK Elektro 22 16 6 0 1643:1427 216 38
4 Sokol Královské Vinohrady 22 12 10 0 1274:1229 45 34
5 Jírovcovo náměstí B 22 10 12 0 1309:1283 26 32
6 Sokol Dolní Počernice "B" 22 10 12 0 1409:1547 -138 32
7 Fenix Modřany B 22 10 12 0 1319:1412 -93 32
8 BK Pirelli A 22 9 13 0 1366:1366 0 31
9 SK Velká Ohrada A 22 8 14 0 1352:1386 -34 30
10 TJ Podolí Praha 4 22 7 15 0 1358:1404 -46 29
11 Sokol Dejvice 22 5 17 0 1178:1642 -464 27
12 VŠTJ Medicina B 22 4 18 0 1273:1585 -312 26
 

TABULKA 2011/2012 - SDPB - muži, 2.třída C
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 18 0/0 9 3 27 25 1.5 0.2 1.4 -
5 Peter Novotný 8 6/1 2 0 5 8 0.6 0.0 1.0 16.7
6 Petr Polcar 18 67/49 63 26 253 58 14.1 1.4 3.2 73.1
8 Martin Hálek 15 36/23 41 16 153 33 10.2 1.1 2.2 63.9
9 Aleš Musil 14 44/31 32 27 176 49 12.6 1.9 3.5 70.5
10 Marcel Petrák 12 2/2 4 1 13 14 1.1 0.1 1.2 100.0
11 Dušan Duda 10 13/7 19 0 45 33 4.5 0.0 3.3 53.8
12 Ondřej Lukeš 20 23/10 82 1 177 42 8.8 0.1 2.1 43.5
13 Radek Slavík 5 13/8 2 3 21 4 4.2 0.6 0.8 61.5
14 Tomáš Král 19 141/86 93 0 272 68 14.3 0.0 3.6 61.0
15 Petr Adámek 13 14/6 28 0 62 13 4.8 0.0 1.0 42.9
17 Martin Řehák 6 6/5 18 2 47 13 7.8 0.3 2.2 83.3
18 Štěpán Koubek 19 20/6 31 1 71 48 3.7 0.1 2.5 30.0
21 Jan Jasenovec 2 2/0 0 0 0 3 0.0 0.0 1.5 0.0
23 Ondřej Šustr 4 3/1 7 0 15 10 3.8 0.0 2.5 33.3
41 Mikhail Vlasenkov 18 30/22 22 2 72 46 4.0 0.1 2.6 73.3
SOUHRN 22 420/257 453 82 1409 467 64.0 3.7 21.2 61.2
 

ROZPIS zápasů 2011/2012 - SDPB - muži, 2.třída C
 
datum čas soupeř adresa výsledek
06.10.11 19:35 SK Velká Ohrada A ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 78:89
14.10.11 20:40 Sokol Dejvice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:57
20.10.11 20:30 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 69:63
04.11.11 20:40 Meteor Spořilov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:96
31.10.11 19:35 Jírovcovo náměstí B ZŠ Jírovcovo náměstí 1782, P4 72:50
08.11.11 20:45 Fenix Modřany B Modřanská 1375, P4 58:77
20.12.11 20:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:61
24.11.11 17:35 VSK Elektro ZVŠ Mochovská 570, P9 68:77
02.12.11 20:40 VŠTJ Medicina B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:56
08.12.11 20:00 SK Viktoria Žižkov B OU Stavební Učňovksá 1, P3 46:73
16.12.11 20:40 Sokol Královské Vinohrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:73
13.01.12 20:40 SK Velká Ohrada A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:63
19.01.12 18:35 Sokol Dejvice Arabská 682, P6 67:61
27.01.12 20:40 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:73
31.01.12 20:05 Meteor Spořilov ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 48:93
24.02.12 20:40 Jírovcovo náměstí B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:62
02.03.12 20:40 Fénix Modřany B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:64
07.03.12 19:40 BK Pirelli A ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 72:103
16.03.12 20:40 VSK Elektro ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:59
21.03.12 20:05 VŠTJ Medicina B Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 59:58
30.03.12 20:40 SK Viktoria Žižkov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:66
04.04.12 19:40 Sokol Královské Vinohrady Polská 1, P2 - Vinohrady 50:73
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo