SDPD - Sokol Dolní Počernice "A" (2011/2012)
 
Trenér: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
Asistent: Lubor Novotný n.lubor@quick.cz 603306803
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 17:30
 
 
 

SKUPINA 2011/2012 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BC Libochovice 22 21 1 0 1683:1017 666 43
2 BLC Sparta Praha B 22 19 3 0 1313:1042 271 41
3 DSK Karlín B 22 15 7 0 1621:1276 345 37
4 BK Pirelli A 22 15 7 0 1126:1061 65 37
5 Trojské Kobyly 22 14 8 0 1295:1211 84 36
6 Aritma Praha B 22 11 11 0 1254:1295 -41 33
7 TJ ČZU 22 9 13 0 1029:1227 -198 31
8 TJ Radlice 22 8 14 0 1225:1263 -38 30
9 Sokol Nusle JUN 22 7 15 0 1205:1415 -210 29
10 WBK Babynec 22 7 15 0 1115:1191 -76 29
11 Sokol Dolní Počernice "A" 22 6 16 0 1214:1528 -314 28
12 VŠTJ SF 22 0 22 0 878:1432 -554 22
 

TABULKA 2011/2012 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Bártová 19 6/5 9 0 23 25 1.2 0.0 1.3 83.3
7 Gabriela Urbanová 1 0/0 1 0 2 5 2.0 0.0 5.0 -
8 Eva Čížková 7 9/7 15 0 37 25 5.3 0.0 3.6 77.8
10 Veronika Polcarová 14 8/3 16 0 35 10 2.5 0.0 0.7 37.5
11 Veronika Uzdařová 20 116/63 122 1 310 42 15.5 0.1 2.1 54.3
12 Tereza Veselá 17 29/11 30 5 86 28 5.1 0.3 1.6 37.9
13 Michaela Dekrová 19 49/34 113 22 326 45 17.2 1.2 2.4 69.4
15 Eliška Zelenková 3 2/0 2 1 7 2 2.3 0.3 0.7 0.0
17 Šárka Zaderlíková 14 14/10 5 3 29 21 2.1 0.2 1.5 71.4
18 Barbora Uzdařová 20 58/31 75 0 181 41 9.1 0.0 2.0 53.4
21 Karolína Uzdařová 16 2/1 31 0 63 19 3.9 0.0 1.2 50.0
22 Monika Beroušková 19 53/24 33 0 90 56 4.7 0.0 2.9 45.3
23 Eliška Novotná 18 8/5 11 0 27 19 1.5 0.0 1.1 62.5
24 Barbora Hnaníčková / 0 - - - -
25 Veronika Knobová 4 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.2 -
SOUHRN 22 354/194 463 32 1216 339 55.3 1.5 15.4 54.8
 

ROZPIS zápasů 2011/2012 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
07.10.11 17:40 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:65
11.10.11 19:45 Aritma Praha B SK Aritma, Nad Lávkou, P6 63:83
21.10.11 17:40 DSK Karlín B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:85
27.10.11 18:05 BLC Sparta Praha B ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 52:67
04.11.11 17:40 BC Libochovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:87
11.11.11 17:40 Sokol Nusle Jun ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:59
14.11.11 20:05 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 43:75
25.11.11 17:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:67
02.12.11 20:10 Trojské Kobyly ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 57:88
09.12.11 17:40 TJ ČZU ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:45
13.12.11 18:40 VŠTJ SF Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 77:62
11.01.12 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 40:68
20.01.12 17:40 Aritma Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:39
27.01.12 19:10 DSK Karlín B OU Stavební Učňovksá 1, P3 48:86
03.02.12 17:40 BLC Sparta Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:78
23.02.12 20:00 BC Libochovice Na Julisce 28, P6 54:96
02.03.12 18:00 Sokol Nusle Jun Na Květnici 1a, Praha 4 - Nusle 48:59
09.03.12 17:40 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:67
14.03.12 19:40 BK Pirelli A ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 48:53
23.03.12 17:40 Trojské Kobyly ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:72
27.03.12 19:10 TJ ČZU Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 39:66
06.04.12 17:40 VŠTJ SF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:61
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo