SDPJ - Sokol Dolní Počernice "C" (2011/2012)
 
Trenér: Peter Novotný macko.usko@seznam.cz 608341598
Asistentka: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 19:00
 
 
 

SKUPINA 2011/2012 - SDPJ - ženy, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Stodůlky 16 14 2 0 1120:732 388 30
2 SK Viktoria Žižkov 16 10 6 0 784:672 112 26
3 Sokol Dolní Počernice "C" 16 10 6 0 973:865 108 26
4 TJ Junior 16 9 7 0 819:754 65 25
5 SK Zbraslav 16 10 6 0 788:763 25 25
6 Sokol Dubeč 16 7 9 0 817:921 -104 23
7 Sokol Michle B 16 5 11 0 655:829 -174 21
8 TJ Podolí Praha 4 16 4 12 0 672:818 -146 20
9 VSK PV 16 3 13 0 603:877 -274 19
 

TABULKA 2011/2012 - SDPJ - ženy, 2.třída A
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Kateřina Baňková 13 10/3 5 0 13 9 1.0 0.0 0.7 30.0
7 Markéta Santariusová 3 13/9 14 0 37 5 12.3 0.0 1.7 69.2
9 Jana Vaňková 6 6/3 9 0 21 10 3.5 0.0 1.7 50.0
12 Iveta Morávková 7 8/4 33 0 70 19 10.0 0.0 2.7 50.0
13 Dita Brabcová 13 11/5 23 0 51 33 3.9 0.0 2.5 45.5
14 Andrea Křížová 10 24/13 36 0 85 26 8.5 0.0 2.6 54.2
15 Lenka Peštová 16 64/33 86 5 220 27 13.8 0.3 1.7 51.6
16 Radka Smolíková 16 8/5 17 4 51 16 3.2 0.2 1.0 62.5
17 Martina Kolářová 16 13/10 90 5 205 30 12.8 0.3 1.9 76.9
18 Petra Kolářová 8 3/2 13 0 28 12 3.5 0.0 1.5 66.7
21 Petra Smolíková 15 6/4 14 9 59 12 3.9 0.6 0.8 66.7
23 Monika Dvořáková 12 8/5 45 1 98 13 8.2 0.1 1.1 62.5
25 Barbora Veselá 4 2/1 0 1 4 12 1.0 0.2 3.0 50.0
32 Šárka Baňková 11 4/1 10 1 24 2 2.2 0.1 0.2 25.0
SOUHRN 16 180/98 395 26 966 226 60.4 1.6 14.1 54.4
 

ROZPIS zápasů 2011/2012 - SDPJ - ženy, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
13.10.11 18:35 SK Zbraslav ZŠ Loučanská , P5 Radotín 58:64
21.10.11 19:10 Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:48
04.11.11 19:10 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:54
11.11.11 19:10 SK Viktoria Žižkov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:39
16.11.11 20:00 VSK PV Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 49:33
25.11.11 19:10 Sokol Michle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:44
09.12.11 19:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:54
14.12.11 18:05 TJ Junior ZŠ Vladivostocká, P10 - Vršovice 59:46
12.12.11 18:00 Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská 413, P10 - Dubeč 57:69
20.01.12 19:10 SK Zbraslav ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:59
23.02.12 20:30 TJ Podolí Praha ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 57:55
29.02.12 20:15 SK Viktoria Žižkov ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 42:56
13.04.12 19:10 VSK PV ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:35
13.03.12 18:35 Sokol Michle B Pod Stárkou 4, P4 - Michle 61:47
28.03.12 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135 65:91
06.04.12 19:10 TJ Junior ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:70
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo