SDPZ - Sokol Dolní Počernice "B" (2011/2012)
 
Trenérka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
Asistentka: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz 723799388
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 19:00
 
 
 

SKUPINA 2011/2012 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Aritma Praha JUN 22 15 7 0 1370:1232 138 37
2 Sokol Říčany a Radošovice 22 14 8 0 1334:1330 4 36
3 VŠTJ Medicina 22 13 9 0 1235:1149 86 35
4 Sokol Michle A 22 13 9 0 1187:1114 73 35
5 Sokol Dolní Počernice "B" 22 12 10 0 1475:1319 156 34
6 Sokol Horní Počernice 22 12 10 0 1204:1148 56 34
7 TJ Ruzyně 22 11 11 0 1145:1149 -4 33
8 BK DE Prosek B 22 10 12 0 1184:1232 -48 32
9 Sokol Nusle C 22 10 12 0 1053:1150 -97 32
10 VSK Iuridica 22 9 13 0 1118:1189 -71 31
11 VŠTJ Ekonom 22 8 14 0 1167:1206 -39 30
12 HB Basket Praha 22 5 17 0 969:1223 -254 27
 

TABULKA 2011/2012 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Jana Záhorová 3 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
5 Martina Holušová 9 0/0 2 7 25 23 2.8 0.8 2.6 -
6 Kristýna Krajčovičová 17 76/49 42 22 199 26 11.7 1.3 1.5 64.5
7 Gabriela Urbanová 2 4/3 6 0 15 8 7.5 0.0 4.0 75.0
8 Jana Musilová 12 9/4 24 14 94 23 7.8 1.2 1.9 44.4
9 Zuzana Záhorová 9 25/11 63 0 137 28 15.2 0.0 3.1 44.0
10 Monika Jelínková Parisová 5 6/2 8 0 18 9 3.6 0.0 1.8 33.3
12 Kateřina Kantová 18 46/37 116 2 275 52 15.3 0.1 2.9 80.4
13 Veronika Uzdařová 9 32/15 69 0 153 16 17.0 0.0 1.8 46.9
14 Barbora Klasová 21 54/32 108 5 263 46 12.5 0.2 2.2 59.3
15 Barbora Uzdařová 3 0/0 13 0 26 6 8.7 0.0 2.0 -
16 Michaela Dekrová 7 6/5 29 3 72 8 10.3 0.4 1.1 83.3
17 Kateřina Brožková 15 20/9 33 1 78 32 5.2 0.1 2.1 45.0
18 Šárka Zaderlíková 16 19/8 28 7 85 30 5.3 0.4 1.9 42.1
21 Tereza Veselá 3 2/2 9 0 20 4 6.7 0.0 1.3 100.0
22 Karolína Uzdařová 1 0/0 4 0 8 2 8.0 0.0 2.0 -
23 Eliška Novotná 1 0/0 2 0 4 2 4.0 0.0 2.0 -
SOUHRN 22 299/177 556 61 1472 315 66.9 2.8 14.3 59.2
 

ROZPIS zápasů 2011/2012 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
06.10.11 19:10 Sokol Nusle C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 101:45
10.10.11 19:45 BK DE Prosek B Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín 82:85
20.10.11 19:10 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:75
25.10.11 19:40 VSK Iuridica Gymnázium Postupická, P4 - Spořilov 66:68
03.11.11 19:10 Aritma Praha JUN ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 87:64
10.11.11 19:10 Sokol Říčany a Radošovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 98:58
18.11.11 19:30 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 73:58
24.11.11 19:10 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:38
28.11.11 20:15 VŠTJ Ekonom Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 69:49
08.12.11 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:61
15.12.11 19:15 HB Basket Praha ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 68:53
13.01.12 17:35 Sokol Nusle C Na Květnici 700 44:53
19.01.12 19:10 BK DE Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:47
24.01.12 18:10 VŠTJ Medicina Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 45:80
02.02.12 19:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:87
21.02.12 18:15 Aritma Praha JUN Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 55:87
28.02.12 20:00 Sokol Říčany a Radošovice Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 53:57
08.03.12 19:10 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:61
13.03.12 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 48:53
22.03.12 19:10 VŠTJ Ekonom ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:59
30.03.12 18:30 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 55:64
05.04.12 19:10 HB Basket Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:43
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo