SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (2012/2013)
 
Trenér: Štěpán Lukeš stepan.lukes@hp.com 603179368
Asistent: Jiří Henčl jiri.hencl@centrum.cz 721783088
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 1.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:00
 
 
 

SKUPINA 2012/2013 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BA Sparta Revival B 22 17 5 0 1542:1376 166 39
2 Sokol Kbely D 22 16 6 0 1599:1338 261 38
3 Sokol Dolní Počernice "A" 22 15 7 0 1524:1339 185 37
4 VSK Iuridica A 22 14 8 0 1586:1475 111 36
5 BK Dynamo Praha 22 14 8 0 1617:1435 182 36
6 SK Správná míra 22 13 9 0 1520:1445 75 35
7 Breakball 22 13 9 0 1334:1272 62 34
8 TJ ČSA 22 7 15 0 1269:1450 -181 29
9 Sokolasovy Sestry A 22 6 16 0 1276:1483 -207 28
10 VSK PV 22 6 16 0 1255:1424 -169 28
11 BC Slavia Praha 22 6 16 0 1239:1452 -213 28
12 Sokol Žižkov E 22 5 17 0 1370:1642 -272 27
 

TABULKA 2012/2013 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Štěpán Lukeš 1 0/0 1 0 2 0 2.0 0.0 0.0 -
5 Michal Pařízek 11 22/9 21 0 51 24 4.6 0.0 2.2 40.9
6 Ondřej Šustr 16 18/8 20 1 51 33 3.2 0.1 2.1 44.4
7 Vladimír Kobetič 16 28/10 68 11 179 37 11.2 0.7 2.3 35.7
9 Jakub Henčl 15 28/17 51 6 137 41 9.1 0.4 2.7 60.7
10 Michael Soukup 11 25/19 44 13 146 19 13.3 1.2 1.7 76.0
11 Jiří Henčl / 0 - - - -
12 Martin Petrák 16 25/11 32 5 90 47 5.6 0.3 2.9 44.0
13 Vojtěch Prášek 16 5/2 34 2 76 21 4.8 0.1 1.3 40.0
14 Ladislav Lukáš 1 2/0 1 0 2 2 2.0 0.0 2.0 0.0
15 Miroslav Kovácsik 18 27/17 57 33 230 59 12.8 1.8 3.3 63.0
18 Martin Řehák 21 41/30 37 9 131 47 6.2 0.4 2.2 73.2
19 Oto Krištof 15 37/18 64 2 152 34 10.1 0.1 2.3 48.6
21 Roman Šebl 21 58/32 77 23 255 53 12.1 1.1 2.5 55.2
SOUHRN 21 316/173 507 105 1502 417 71.5 5.0 19.9 54.7
 

ROZPIS zápasů 2012/2013 - SDPA - muži, 1.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
04.10.12 19:10 Breakball ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:63
09.10.12 19:30 VSK Iuridica A U Roháčových kasáren, P10 68:75
18.10.12 19:10 TJ ČSA ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:44
25.10.12 20:45 Sokolasovy Sestry A Modřanská 1375, P4 61:50
01.11.12 19:10 Sokol Kbely D ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:64
08.11.12 19:10 BK Dynamo Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:76
15.11.12 19:00 BC Slavia Praha Vladivostocká, P10 55:47
22.11.12 19:10 SK Správná míra ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:78
29.11.12 19:40 VSK PV ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 64:49
06.12.12 19:10 BA Sparta Revival B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
14.12.12 20:40 Sokol Žižkov E Koněvova 19, P3 - Žižkov 89:65
08.01.13 20:40 Breakball ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 78:55
17.01.13 19:10 VSK Iuridica A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 95:64
23.01.13 18:40 TJ ČSA Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 71:55
31.01.13 19:10 Sokolasovy Sestry ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:65
08.02.13 19:40 Sokol Kbely D Třinecká 650, P9 66:77
26.02.13 20:45 BK Dynamo Praha ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 52:73
07.03.13 19:10 BC Slavia Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 96:55
11.03.13 20:05 SK Správná míra ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 64:69
21.03.13 19:10 VSK PV ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:64
25.03.13 20:40 BA Sparta Revival Kovářova 1617, Praha 5 64:90
04.04.13 19:10 Sokol Žižkov E ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:60
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo