SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2012/2013)
 
Trenér: Jiří Henčl jiri.hencl@centrum.cz 721783088
Asistent: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:00
 
 
 

SKUPINA 2012/2013 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 SK Viktoria Žižkov 22 18 4 0 1576:1281 295 40
2 TJ ÚVN A 22 18 4 0 1480:1173 307 40
3 Sokol Horní Počernice C 22 13 9 0 1632:1500 132 35
4 BK Ropáci 22 13 9 0 1549:1419 130 35
5 Sokol Dolní Počernice "B" 22 13 9 0 1515:1478 37 35
6 SK Meteor D 22 12 10 0 1354:1379 -25 34
7 TJ Podolí Praha 4 22 12 10 0 1279:1234 45 34
8 TJ Slavoj OS A 22 12 10 0 1439:1356 83 34
9 Jižní Tygři A 22 8 14 0 1464:1460 4 30
10 VŠTJ SF B 22 7 15 0 1152:1374 -222 29
11 BK Pirelli B 22 4 18 0 1249:1512 -263 26
12 Sokol Kobylisy 22 2 20 0 1189:1712 -523 24
 

TABULKA 2012/2013 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 19 4/2 10 1 25 19 1.3 0.1 1.0 50.0
5 Peter Novotný 6 4/3 1 0 5 6 0.8 0.0 1.0 75.0
6 Petr Polcar 21 87/69 86 36 349 55 16.6 1.7 2.6 79.3
7 Jiří Henčl 4 8/5 5 0 15 7 3.8 0.0 1.8 62.5
8 Martin Hálek 18 41/19 67 28 237 46 13.2 1.6 2.6 46.3
10 Marcel Petrák 8 2/2 1 1 7 10 0.9 0.1 1.2 100.0
11 Jan Jasenovec 7 4/2 2 0 6 3 0.9 0.0 0.4 50.0
11 Oto Krištof 4 2/0 20 1 43 12 10.8 0.2 3.0 0.0
12 Ondřej Lukeš 9 6/2 28 0 58 17 6.4 0.0 1.9 33.3
13 Radek Slavík 2 0/0 1 0 2 0 1.0 0.0 0.0 -
14 Tomáš Král 15 86/62 81 1 227 56 15.1 0.1 3.7 72.1
15 Petr Adámek 14 5/4 18 3 49 7 3.5 0.2 0.5 80.0
16 Jiří Čapek 3 0/0 0 0 0 2 0.0 0.0 0.7 -
17 Aleš Musil 20 33/25 49 65 318 50 15.9 3.2 2.5 75.8
18 Štěpán Koubek 20 12/1 40 4 93 44 4.7 0.2 2.2 8.3
21 Pavel Skoupil 1 2/2 1 0 4 3 4.0 0.0 3.0 100.0
23 Tomáš Fallada 19 6/1 24 1 52 37 2.7 0.1 1.9 16.7
41 Mikhail Vlasenkov 11 2/1 9 1 22 19 2.0 0.1 1.7 50.0
SOUHRN 22 304/200 443 142 1512 393 68.7 6.5 17.9 65.8
 

ROZPIS zápasů 2012/2013 - SDPB - muži, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
05.10.12 20:10 Sokol Kobylisy ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:44
08.10.12 20:10 VŠTJ SF B Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 67:57
19.10.12 20:10 Sokol Horní Počernice C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:99
15.11.12 18:10 SK Meteor D ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 69:81
02.11.12 20:10 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:54
09.11.12 20:10 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:46
12.11.12 20:15 TJ ÚVN A Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 35:67
20.11.12 20:10 TJ Slavoj OS A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:89
28.11.12 19:40 Jižní Tygři A Modřanská 1375, P4 53:89
07.12.12 20:10 SK Viktoria Žižkov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:84
13.12.12 19:40 BK Ropáci ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 46:73
08.01.13 20:10 Sokol Kobylisy U školské zahrady 9, P9 - Kobylisy 75:67
18.01.13 20:10 VŠTJ SF B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:57
22.01.13 20:15 Sokol Horní Počernice C Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 76:105
01.02.13 20:10 SK Meteor D ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:59
08.02.13 17:40 BK Pirelli B ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 52:51
28.02.13 20:30 TJ Podolí Praha ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 44:65
08.03.13 20:10 TJ ÚVN A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:52
13.03.13 18:30 Slavoj OS A ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 72:58
22.03.13 20:10 Jižní Tygři A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 98:60
28.03.13 20:10 SK Viktoria Žižkov OU Stavební Učňovksá 1, P3 77:59
05.04.13 20:10 BK Ropáci ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:62
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo