SDPD - Sokol Dolní Počernice "A" (2012/2013)
 
Trenér: Jiří Henčl jiri.hencl@centrum.cz 721783088
Asistent: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2012/2013 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BC Libochovice 22 20 2 0 1488:1001 487 42
2 Basket Slovanka 22 17 5 0 1441:1062 379 39
3 BLC Praha C 22 15 7 0 1370:1214 156 37
4 BK Pirelli A 22 14 8 0 1282:1160 122 36
5 DSK Karlín B 22 13 9 0 1346:1260 86 35
6 Trojské Kobyly 22 12 10 0 1196:1242 -46 34
7 TJ ČZU 22 12 10 0 1115:1095 20 34
8 WBK Babynec 22 10 12 0 1274:1230 44 32
9 Sokol Nusle B 22 8 14 0 1179:1342 -163 30
10 Aritma Praha B 22 5 17 0 1205:1400 -195 27
11 Sokol Dolní Počernice "A" 22 5 17 0 1166:1519 -353 27
12 TJ Radlice 22 1 21 0 1001:1538 -537 23
 

TABULKA 2012/2013 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Bártová 15 4/3 6 0 15 7 1.0 0.0 0.5 75.0
6 Kristina Michálková 20 58/21 44 0 109 60 5.5 0.0 3.0 36.2
10 Veronika Polcarová 19 15/7 22 0 51 32 2.7 0.0 1.7 46.7
11 Veronika Uzdařová 18 54/30 91 5 227 34 12.6 0.3 1.9 55.6
12 Tereza Veselá 19 32/16 23 3 71 29 3.7 0.2 1.5 50.0
13 Michaela Dekrová 21 43/28 95 25 293 39 14.0 1.2 1.9 65.1
15 Eliška Zelenková 8 2/1 0 0 1 1 0.1 0.0 0.1 50.0
16 Kateřina Habětínová 21 46/31 36 13 142 49 6.8 0.6 2.3 67.4
18 Barbora Uzdařová 19 18/7 51 0 109 43 5.7 0.0 2.3 38.9
21 Karolína Uzdařová 19 12/9 47 0 103 24 5.4 0.0 1.3 75.0
22 Monika Beroušková 15 20/5 10 0 25 16 1.7 0.0 1.1 25.0
23 Eliška Novotná 10 0/0 0 0 0 6 0.0 0.0 0.6 -
24 Barbora Hnaníčková 15 15/12 4 0 20 16 1.3 0.0 1.1 80.0
25 Veronika Knobová 10 2/0 0 0 0 2 0.0 0.0 0.2 0.0
SOUHRN 22 321/170 429 46 1166 358 53.0 2.1 16.3 53.0
 

ROZPIS zápasů 2012/2013 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
05.10.12 18:40 TJ ČZU ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:66
08.10.12 18:30 Basket Slovanka Na Slovance 1960, P9 - Ďáblice 40:81
19.10.12 18:40 BLC Praha C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:56
16.11.12 19:10 BC Libochovice ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 38:62
02.11.12 18:40 Trojské Kobyly ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:77
09.11.12 18:40 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:94
13.11.12 17:35 Sokol Nusle B Na Květnici 1a, Praha 4 - Nusle 37:81
23.11.12 18:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:85
27.11.12 18:45 Aritma Praha B SK Aritma Praha, Nad lávkou 672, P6 47:64
07.12.12 18:40 DSK Karlín B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:88
12.12.12 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 65:52
08.01.13 19:10 TJ ČZU Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 52:54
18.01.13 18:40 Basket Slovanka ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:82
24.01.13 18:05 BLC Praha C ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 62:70
01.02.13 18:40 BC Libochovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:79
08.02.13 20:10 Trojské Kobyly ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 56:46
25.02.13 20:05 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 45:69
08.03.13 18:40 Sokol Nusle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:74
13.03.13 19:40 BK Pirelli A ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 52:60
14.03.13 20:40 Aritma Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:60
26.03.13 19:00 DSK Karlín B OU Stavební Učňovksá 1, P3 50:64
05.04.13 18:40 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:55
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo