SDPJ - Sokol Dolní Počernice "C" (2012/2013)
 
Trenér: Peter Novotný macko.usko@seznam.cz 608341598
Asistentka: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2012/2013 - SDPJ - ženy, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Sokol Jinonice 12 10 2 0 723:545 178 22
2 Sokol Dubeč 12 9 3 0 695:560 135 21
3 SK Viktoria Žižkov 12 8 4 0 637:644 -7 20
4 Sokol Dolní Počernice "C" 12 7 5 0 665:674 -9 19
5 TJ Junior 12 5 7 0 571:640 -69 17
6 BK DE Prosek C 12 2 10 0 584:663 -79 14
7 Sokol Michle B 12 1 11 0 478:627 -149 13
 

TABULKA 2012/2013 - SDPJ - ženy, 2.třída B
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Kateřina Baňková 12 0/0 9 0 18 13 1.5 0.0 1.1 -
7 Markéta Santariusová 12 43/26 52 0 130 38 10.8 0.0 3.2 60.5
9 Jana Vaňková 5 8/5 5 0 15 5 3.0 0.0 1.0 62.5
13 Dita Brabcová 11 22/10 21 1 55 28 5.0 0.1 2.5 45.5
14 Andrea Křížová 11 21/10 39 1 91 32 8.3 0.1 2.9 47.6
15 Lenka Peštová 9 11/5 33 6 89 15 9.9 0.7 1.7 45.5
16 Radka Smolíková 10 2/2 5 2 18 13 1.8 0.2 1.3 100.0
17 Martina Kolářová 9 4/2 50 0 102 21 11.3 0.0 2.3 50.0
21 Petra Smolíková 10 6/4 13 1 33 12 3.3 0.1 1.2 66.7
23 Monika Dvořáková 11 8/4 25 2 60 26 5.5 0.2 2.4 50.0
25 Barbora Veselá 9 13/8 9 3 35 20 3.9 0.3 2.2 61.5
32 Šárka Baňková 11 0/0 8 1 19 2 1.7 0.1 0.2 -
SOUHRN 12 138/76 269 17 665 225 55.4 1.4 18.8 55.1
 

ROZPIS zápasů 2012/2013 - SDPJ - ženy, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
12.10.12 18:40 TJ Sokol Jinonice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 39:42
17.10.12 20:15 SK Viktoria Žižkov ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 48:54
05.11.12 18:35 BK DE Prosek C Gymnázium Českolipská 373, P9 59:50
16.11.12 18:40 Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:66
30.11.12 18:40 TJ Junior ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:51
04.12.12 18:35 Sokol Michle B Pod Stárkou 4, P4 - Michle 41:39
17.01.13 20:00 TJ Sokol Jinonice Butovická 100, P5 - Jinonice 63:90
25.01.13 18:40 SK Viktoria Žižkov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:59
01.03.13 18:40 BK DE Prosek C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:47
18.03.13 18:00 Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská 413, P10 - Dubeč 47:66
20.03.13 18:05 TJ Junior Vladivostocká, P10 66:61
29.03.13 18:40 Sokol Michle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:49
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo