SDPM - Sokol Dolní Počernice "A" (2012/2013)
 
Trenér: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Asistentka: Veronika Polcarová veronika.polcarova@gmail.com 736486365
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: přebor
Kategorie: st. minižákyně
Hrací dny: úterý, pátek od 17:00
 
 
 

SKUPINA 2012/2013 - SDPM - st. minižákyně, přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
 

TABULKA 2012/2013 - SDPM - st. minižákyně, přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Vendula Prázná 14 4/0 0 0 0 15 0.0 0.0 1.1 0.0
5 Barbora Buřičová 14 4/1 1 0 3 20 0.2 0.0 1.4 25.0
6 Jana Kofroňová 6 8/2 1 0 4 3 0.7 0.0 0.5 25.0
7 Lucie Wybraniecová 15 36/10 22 0 54 25 3.6 0.0 1.7 27.8
9 Kristina Hrušková 7 28/6 12 0 30 13 4.3 0.0 1.9 21.4
10 Alžběta Svobodová 16 27/6 25 0 56 27 3.5 0.0 1.7 22.2
11 Lucie Krausová 16 6/1 11 0 23 13 1.4 0.0 0.8 16.7
12 Natálie Sovová 8 4/0 3 0 6 4 0.8 0.0 0.5 0.0
13 Karolína Čechová 16 29/4 17 0 38 20 2.4 0.0 1.2 13.8
15 Tereza Picková 14 4/0 3 0 6 6 0.4 0.0 0.4 0.0
17 Vendula Machová 12 4/3 0 0 3 0 0.2 0.0 0.0 75.0
18 Marie Dubová 12 0/0 1 0 2 8 0.2 0.0 0.7 -
19 Sára Havlíková 2 0/0 1 0 2 0 1.0 0.0 0.0 -
21 Klára Modrová 16 26/4 9 0 22 35 1.4 0.0 2.2 15.4
22 Kateřina Dubová 16 18/4 2 0 8 33 0.5 0.0 2.1 22.2
23 Karolína Udržalová / 0 - - - -
24 Denisa Burková 9 0/0 2 0 4 17 0.4 0.0 1.9 -
25 Karolína Menšíková 6 10/5 6 0 17 20 2.8 0.0 3.3 50.0
SOUHRN 16 208/46 116 - 278 259 17.4 0.0 16.2 22.1
 

ROZPIS zápasů 2012/2013 - SDPM - st. minižákyně, přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
23.09.12 11:30 USK Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 10:101
23.09.12 08:30 Nobiles Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 13:46
22.09.12 11:30 Basket Slovanka ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 2:112
22.09.12 08:30 Aritma Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:70
10.11.12 14:00 HB Basket Sportovní hala Lidická, Jeneč 7:105
10.11.12 15:30 Basket Říčany Sportovní hala Lidická, Jeneč 19:71
11.11.12 10:40 BK DE Prosek Nafukovací hala BA Sparta, Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 21:76
11.11.12 12:20 BA Sparta Praha Nafukovací hala BA Sparta, Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 24:43
08.12.12 14:00 Aritma Praha Hala Aritma 29:77
08.12.12 15:45 Basket Slovanka Hala Aritma 11:115
09.12.12 09:00 Nobiles Nusle ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 29:67
09.12.12 10:30 USK Praha ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 11:83
02.03.13 12:45 SK Aritma Praha ZVŠ Mochovská 570, P9 22:29
02.03.13 14:00 Basket Slovanka ZVŠ Mochovská 570, P9 8:142
03.03.13 09:00 USK Praha ZŠ TGM Modřanská 10a, Praha 4 10:80
03.03.13 11:00 Sokol Nusle ZŠ TGM Modřanská 10a, Praha 4 23:64
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo