SDPZ - Sokol Dolní Počernice "B" (2012/2013)
 
Trenérka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
Asistentka: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz 723799388
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2012/2013 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 VŠTJ Medicina 22 18 4 0 1393:1134 259 40
2 VŠTJ SF 22 14 8 0 1168:1014 154 36
3 Sokol Stodůlky 22 13 9 0 1366:1222 144 35
4 Sokol Horní Počernice 22 13 9 0 1150:1120 30 35
5 Sokol Říčany a Radošovice 22 13 9 0 1262:1269 -7 35
6 Sokol Michle A 22 11 11 0 1030:1014 16 33
7 Sokol Dolní Počernice "B" 22 11 11 0 1258:1332 -74 33
8 DDM Praha 10 22 10 12 0 1112:1140 -28 32
9 TJ Ruzyně 22 9 13 0 1049:1110 -61 31
10 VSK Iuridica 22 9 13 0 1030:1126 -96 31
11 VŠTJ Ekonom 22 6 16 0 1034:1248 -214 28
12 BK DE Prosek B 22 5 17 0 1113:1236 -123 27
 

TABULKA 2012/2013 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Barbora Klasová 6 7/4 17 1 41 8 6.8 0.2 1.3 57.1
5 Šárka Zaderlíková 13 22/14 36 2 92 20 7.1 0.2 1.5 63.6
6 Markéta Weberová 5 12/5 10 0 25 5 5.0 0.0 1.0 41.7
7 Martina Holušová 4 0/0 4 0 8 4 2.0 0.0 1.0 -
8 Jana Musilová 21 24/15 59 33 232 30 11.0 1.6 1.4 62.5
9 Zuzana Záhorová / 0 - - - -
10 Monika Jelínková Parisová 4 4/1 7 0 15 7 3.8 0.0 1.8 25.0
11 Monika Dvořáková 11 4/0 25 0 50 18 4.5 0.0 1.6 0.0
12 Kateřina Kantová 16 52/42 66 2 180 39 11.2 0.1 2.4 80.8
13 Veronika Polcarová 5 5/4 11 0 26 9 5.2 0.0 1.8 80.0
14 Markéta Santariusová 15 45/26 82 1 193 39 12.9 0.1 2.6 57.8
15 Kateřina Brožková 17 23/14 41 6 114 42 6.7 0.4 2.5 60.9
16 Tereza Šindelářová 5 4/2 11 0 24 2 4.8 0.0 0.4 50.0
17 Kristýna Krajčovičová 14 37/21 71 13 202 21 14.4 0.9 1.5 56.8
18 Jana Řežábková 7 6/3 5 0 13 6 1.9 0.0 0.9 50.0
21 Karolína Uzdařová 2 0/0 3 0 6 0 3.0 0.0 0.0 -
22 Eliška Zelenková 5 2/1 2 3 14 3 2.8 0.6 0.6 50.0
23 Eliška Novotná 5 2/2 9 0 20 5 4.0 0.0 1.0 100.0
SOUHRN 22 249/154 459 61 1255 258 57.0 2.8 11.7 61.8
 

ROZPIS zápasů 2012/2013 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
02.10.12 18:40 VŠTJ SF Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 47:68
11.10.12 19:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:50
15.10.12 20:10 DDM Praha 10 ZŠ Horáčkova 1100, Praha 4 58:54
25.10.12 19:10 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:40
29.10.12 19:45 BK DE Prosek B Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín 71:47
06.11.12 20:10 Sokol Říčany a Radošovice Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 44:60
15.11.12 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:52
19.11.12 20:10 VŠTJ Ekonom Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 78:54
29.11.12 19:10 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 48:87
04.12.12 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 41:49
13.12.12 19:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:68
10.01.13 19:10 VŠTJ SF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 39:65
15.01.13 19:40 VSK Iuridica Gymnázium Postupická, P4 - Spořilov 63:35
24.01.13 19:10 DDM Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:66
01.02.13 20:00 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 59:57
07.02.13 19:10 BK DE Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:50
14.02.13 19:10 Sokol Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:83
08.03.13 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 49:64
14.03.13 19:10 VŠTJ Ekonom ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:62
19.03.13 18:10 VŠTJ Medicina Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 45:84
28.03.13 19:10 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:64
03.04.13 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135 86:73
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo