SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (2013/2014)
 
Trenér: Štěpán Lukeš stepan.lukes@hp.com 603179368
Asistent: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 1.třída
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:00
 
 
 

SKUPINA 2013/2014 - SDPA - muži, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BK Dynamo Praha 22 19 3 0 1856:1508 348 41
2 BC Loudilové 22 17 5 0 1477:1268 209 39
3 Sokol Dolní Počernice "A" 22 13 9 0 1493:1334 159 35
4 VŠSK MFF A 22 12 10 0 1399:1392 7 34
5 SK Správná míra 22 12 10 0 1545:1465 80 34
6 VSK Chemie 22 11 11 0 1277:1342 -65 33
7 Breakball 22 11 11 0 1434:1427 7 33
8 TJ Ruzyně B 22 10 12 0 1339:1311 28 32
9 Sokol Kbely C 22 9 13 0 1490:1466 24 31
10 VSK Iuridica A 22 9 13 0 1389:1435 -46 31
11 Sokol Žižkov E 22 6 16 0 1345:1678 -333 28
12 Aritma Praha 22 3 19 0 1291:1709 -418 25
 

TABULKA 2013/2014 - SDPA - muži, 1.třída
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Michal Pařízek 17 25/14 46 1 109 53 6.4 0.1 3.1 56.0
6 Ondřej Šustr 10 9/2 9 2 26 17 2.6 0.2 1.7 22.2
7 Vladimír Kobetič 20 73/40 89 14 260 46 13.0 0.7 2.3 54.8
8 Jakub Dvořák 5 6/1 4 0 9 9 1.8 0.0 1.8 16.7
9 Jakub Henčl 14 42/31 31 2 99 31 7.1 0.1 2.2 73.8
11 Jiří Henčl 3 6/1 6 1 16 8 5.3 0.3 2.7 16.7
12 Martin Petrák 17 20/9 33 5 90 47 5.3 0.3 2.8 45.0
13 Vojtěch Prášek 9 3/1 17 0 35 10 3.9 0.0 1.1 33.3
15 Miroslav Kovácsik 18 27/19 72 13 202 59 11.2 0.7 3.3 70.4
16 Michal Tůma 2 0/0 0 0 0 2 0.0 0.0 1.0 -
17 Petr Klouda 7 41/18 38 0 94 12 13.4 0.0 1.7 43.9
18 Martin Řehák 22 40/27 92 15 256 45 11.6 0.7 2.0 67.5
19 Oto Krištof 19 54/31 73 4 189 36 9.9 0.2 1.9 57.4
21 Roman Šebl 15 20/10 34 10 108 31 7.2 0.7 2.1 50.0
SOUHRN 22 366/204 544 67 1493 406 67.9 3.0 18.5 55.7
 

ROZPIS zápasů 2013/2014 - SDPA - muži, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.13 19:10 Breakball ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:69
11.10.13 19:40 Sokol Kbely C Třinecká 650, P9 56:72
17.10.13 19:10 VŠSK MFF A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:63
23.10.13 19:25 BC Loudilové Ohradní 24, Praha 4 - Michle 60:65
31.10.13 19:10 BK Dynamo Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:73
07.11.13 19:10 VSK Chemie ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:50
14.11.13 20:40 Aritma Praha SK Aritma Praha, Nad lávkou 672, P6 75:61
21.11.13 19:10 Sokol Žižkov E ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:57
29.11.13 18:50 TJ Ruzyně B Drnovská 19, P6 - Ruzyně 52:33
05.12.13 19:10 SK Správná míra ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:60
10.12.13 19:40 VSK Iuridica A U Roháčových kasáren, P10 61:68
07.01.14 20:40 Breakball ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 70:72
16.01.14 19:10 Sokol Kbely C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:64
20.01.14 18:40 VŠSK MFF A Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 47:58
30.01.14 19:10 BC Loudilové ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:81
04.02.14 20:45 BK Dynamo Praha Na Dlouhém lánu 43, P6 110:68
13.02.14 18:50 VSK Chemie Jánošíkova 1320, Praha 4 58:61
06.03.14 19:10 Aritma Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 99:48
14.03.14 20:35 Sokol Žižkov E Koněvova 19, P3 - Žižkov 52:60
20.03.14 19:10 TJ Ruzyně B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:42
24.03.14 20:05 SK Správná míra ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 65:64
03.04.14 19:10 VSK Iuridica A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:45
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo