SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2013/2014)
 
Trenér: Jiří Henčl jiri.hencl@centrum.cz 721783088
Asistent: Marcel Petrák pemar@seznam.cz 602543100
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:00
 
 
 

SKUPINA 2013/2014 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Radotínský SK A 22 18 4 0 1507:1171 336 40
2 VSK PV 22 16 6 0 1385:1325 60 38
3 TJ Podolí Praha 4 22 14 8 0 1445:1326 119 36
4 BK Elán 22 14 8 0 1404:1299 105 36
5 Sokolasovy sestry B 22 11 11 0 1507:1428 79 33
6 Sokol Královské Vinohrady 22 11 11 0 1459:1393 66 33
7 SK Hradčany 22 10 12 0 1456:1393 63 32
8 Sokol Dolní Počernice "B" 22 10 12 0 1403:1504 -101 32
9 TJ ČSA 22 10 12 0 1388:1462 -74 32
10 VSK Elektro 22 9 13 0 1448:1595 -147 31
11 Meteor TLC B 22 5 17 0 1047:1377 -330 27
12 SK Velká Ohrada A 22 4 18 0 1348:1524 -176 26
 

TABULKA 2013/2014 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 22 14/9 12 4 45 24 2.0 0.2 1.1 64.3
6 Petr Polcar 21 84/62 65 28 276 57 13.1 1.3 2.7 73.8
7 Jiří Molnár 3 4/1 11 0 23 9 7.7 0.0 3.0 25.0
8 Martin Hálek 9 12/5 35 7 96 24 10.7 0.8 2.7 41.7
9 Jakub Dvořák 13 13/4 31 7 87 21 6.7 0.5 1.6 30.8
10 Marcel Petrák 9 2/1 4 0 9 6 1.0 0.0 0.7 50.0
11 Jiří Henčl 12 37/17 16 2 55 30 4.6 0.2 2.5 45.9
13 Petr Seidner 12 32/18 43 0 104 39 8.7 0.0 3.2 56.2
14 Tomáš Král 10 70/42 52 0 146 32 14.6 0.0 3.2 60.0
15 Petr Adámek 8 4/3 11 2 31 10 3.9 0.2 1.2 75.0
16 Jiří Čapek 4 0/0 1 0 2 2 0.5 0.0 0.5 -
17 Aleš Musil 21 46/32 47 66 324 70 15.4 3.1 3.3 69.6
18 Štěpán Koubek 19 8/3 30 5 78 55 4.1 0.3 2.9 37.5
19 Dušan Duda 5 16/8 14 0 36 8 7.2 0.0 1.6 50.0
23 Tomáš Fallada 20 14/4 33 0 70 54 3.5 0.0 2.7 28.6
41 Mikhail Vlasenkov 17 4/2 10 0 22 23 1.3 0.0 1.4 50.0
SOUHRN 22 360/211 415 121 1404 464 63.8 5.5 21.1 58.6
 

ROZPIS zápasů 2013/2014 - SDPB - muži, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
04.10.13 20:10 Radotínský SK A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:74
09.10.13 18:40 TJ ČSA Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 80:71
17.10.13 20:30 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 66:60
24.10.13 20:45 Sokolasovy sestry B ZŠ TGM Modřanská 10a, Praha 4 72:66
01.11.13 20:10 VSK Elektro ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:82
08.11.13 20:10 SK Hradčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:83
14.11.13 19:40 VSK PV ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 55:58
22.11.13 20:10 Sokol Královské Vinohrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:56
28.11.13 19:30 BK Elán José Martího 31, Praha 6 53:76
06.12.13 20:10 SK Velká Ohrada ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:67
09.12.13 19:10 Meteor TLC B ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 54:55
10.01.14 20:15 Radotínský SK A Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 9, Praha 16 54:68
17.01.14 20:10 TJ ČSA ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:45
24.01.14 20:10 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:71
31.01.14 20:10 Sokolasovy sestry ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:72
06.02.14 17:35 VSK Elektro ZVŠ Mochovská 570, P9 81:77
10.02.14 18:35 SK Hradčany ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 73:70
07.03.14 20:10 VSK PV ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:76
12.03.14 19:40 Sokol Královské Vinohrady Polská 1, P2 - Vinohrady 45:76
21.03.14 20:10 BK Elán ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:72
27.03.14 19:35 SK Velká Ohrada ZŠ Mládí 135 79:72
04.04.14 20:10 Meteor TLC B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:57
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo