SDPD - Sokol Dolní Počernice "A" (2013/2014)
 
Trenér: Jiří Henčl jiri.hencl@centrum.cz 721783088
Asistent: Petr Hejkrlík petr.hejkrlik@gmail.com 605111309
T.vedoucí: Jiří Henčl jiri.hencl@centrum.cz 721783088
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2013/2014 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BA Sparta juniorky 22 18 4 0 1649:1242 407 40
2 BC Libochovice 22 17 5 0 1521:1201 320 39
3 WBK Babynec 22 14 8 0 1251:1122 129 36
4 TJ ČZU 22 14 8 0 1348:1176 172 36
5 BLC Sparta Praha C 22 13 9 0 1313:1242 71 35
6 DSK Karlín B 22 12 10 0 1342:1301 41 34
7 Trojské Kobyly 22 11 11 0 1293:1242 51 33
8 Aritma Praha B 22 10 12 0 1371:1455 -84 32
9 Sokol Dolní Počernice "A" 22 8 14 0 1228:1332 -104 30
10 BK Pirelli A 22 8 14 0 1093:1175 -82 30
11 Sokol Nusle B 22 7 15 0 1131:1380 -249 29
12 VŠTJ Medicina 22 0 22 0 967:1639 -672 22
 

TABULKA 2013/2014 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Bártová 3 0/0 0 0 0 2 0.0 0.0 0.7 -
6 Kristina Michálková 18 32/11 18 0 47 36 2.6 0.0 2.0 34.4
8 Tereza Řezníčková 10 6/2 16 0 34 18 3.4 0.0 1.8 33.3
10 Veronika Polcarová 18 14/6 25 0 56 33 3.1 0.0 1.8 42.9
11 Veronika Uzdařová 21 80/44 126 4 308 47 14.7 0.2 2.2 55.0
12 Tereza Veselá 17 28/15 26 2 73 33 4.3 0.1 1.9 53.6
13 Michaela Dekrová 22 60/40 121 32 378 42 17.2 1.5 1.9 66.7
14 Lenka Sturmová 20 19/11 27 0 65 48 3.2 0.0 2.4 57.9
15 Eliška Zelenková / 0 - - - -
16 Kateřina Habětínová 18 39/24 22 9 95 48 5.3 0.5 2.7 61.5
18 Barbora Uzdařová 20 25/16 49 0 114 45 5.7 0.0 2.2 64.0
21 Karolína Uzdařová 9 2/0 12 0 24 6 2.7 0.0 0.7 0.0
22 Monika Beroušková 15 4/2 2 0 6 12 0.4 0.0 0.8 50.0
23 Eliška Novotná 7 0/0 5 0 10 7 1.4 0.0 1.0 -
24 Barbora Hnaníčková 16 8/3 7 0 17 11 1.1 0.0 0.7 37.5
SOUHRN 22 317/174 456 47 1227 388 55.8 2.1 17.6 54.9
 

ROZPIS zápasů 2013/2014 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
04.10.13 18:40 DSK Karlín B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:66
10.10.13 18:30 TJ ČZU KTV-ČZU, Kamýcká 1073 P6 - Suchdol 48:70
18.10.13 18:40 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:52
25.10.13 19:10 BC Libochovice ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 59:61
01.11.13 18:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:54
08.11.13 18:40 Trojské Kobyly ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:73
11.11.13 18:10 BA Sparta Junior Kovářova 1617, Praha 5 37:86
22.11.13 18:40 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:64
28.11.13 18:05 BLC Praha C ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 50:72
06.12.13 18:40 Sokol Nusle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:53
13.12.13 19:15 Aritma B Hala Aritma 66:56
07.01.14 19:00 DSK Karlín B SOU Učňovská 1, P3 - Žižkov 53:55
17.01.14 18:40 TJ ČZU ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:56
21.01.14 18:10 VŠTJ Medicina Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 52:40
31.01.14 18:40 BC Libochovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:56
05.02.14 19:10 BK Pirelli A ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 48:53
14.02.14 20:10 Trojské Kobyly ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 57:68
07.03.14 18:40 BA Sparta Junior ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:72
10.03.14 20:05 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 41:56
21.03.14 18:40 BLC Praha C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 48:54
25.03.14 17:35 Sokol Nusle B Na Květnici 700 58:57
04.04.14 18:40 Aritma B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:58
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo