SDPJ - Sokol Dolní Počernice "C" (2013/2014)
 
Trenér: Peter Novotný macko.usko@seznam.cz 608341598
Asistent: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
T.vedoucí: Peter Novotný macko.usko@seznam.cz 608341598
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2013/2014 - SDPJ - ženy, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 HB Basket Praha 12 12 0 0 697:526 171 24
2 Sokol Dubeč 12 10 2 0 654:587 67 22
3 Sokol Dolní Počernice "C" 12 7 5 0 671:600 71 19
4 BK DE Prosek B 12 6 6 0 586:513 73 17
5 TJ Podolí Praha 4 12 5 7 0 516:563 -47 17
6 TJ Junior 12 2 10 0 588:733 -145 14
7 Sokol Michle B 12 0 12 0 423:613 -190 12
 

TABULKA 2013/2014 - SDPJ - ženy, 2.třída B
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Kateřina Baňková 8 6/2 8 0 18 11 2.2 0.0 1.4 33.3
7 Markéta Santariusová 8 11/8 22 0 52 20 6.5 0.0 2.5 72.7
9 Jana Vaňková 6 11/3 9 0 21 9 3.5 0.0 1.5 27.3
12 Iveta Morávková 7 4/3 26 0 55 18 7.9 0.0 2.6 75.0
13 Dita Brabcová 6 15/8 17 0 42 12 7.0 0.0 2.0 53.3
14 Andrea Křížová 6 8/4 14 1 35 17 5.8 0.2 2.8 50.0
15 Lenka Peštová 11 32/16 54 1 127 21 11.5 0.1 1.9 50.0
16 Radka Smolíková 11 5/2 4 0 10 7 0.9 0.0 0.6 40.0
17 Martina Kolářová 8 2/2 52 1 109 21 13.6 0.1 2.6 100.0
18 Petra Kolářová 6 2/1 2 0 5 9 0.8 0.0 1.5 50.0
21 Petra Smolíková 11 4/2 8 5 33 10 3.0 0.5 0.9 50.0
23 Monika Dvořáková 9 10/6 30 1 69 13 7.7 0.1 1.4 60.0
25 Barbora Veselá 9 8/4 12 1 31 16 3.4 0.1 1.8 50.0
32 Šárka Baňková 8 11/4 13 4 42 11 5.2 0.5 1.4 36.4
SOUHRN 11 129/65 271 14 649 195 59.0 1.3 17.7 50.4
 

ROZPIS zápasů 2013/2014 - SDPJ - ženy, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
11.10.13 18:40 HB Basket Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:55
25.10.13 18:40 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
04.11.13 19:45 BK DE Prosek B Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín 56:49
19.11.13 18:35 Sokol Michle B Pod Stárkou 4, P4 - Michle 55:36
29.11.13 18:40 Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:64
04.12.13 18:05 TJ Junior Vladivostocká, P10 92:61
16.01.14 19:15 HB Basket Praha ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 45:59
23.01.14 20:30 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 56:42
14.02.14 18:40 BK DE Prosek ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:66
14.03.14 18:40 Sokol Michle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:50
17.03.14 18:00 Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská 413, P10 - Dubeč 58:65
28.03.14 18:40 TJ Junior ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:53
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo