SDPZ - Sokol Dolní Počernice "B" (2013/2014)
 
Trenérka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
Asistentka: Jana Musilová janik81@seznam.cz 604567165
T.vedoucí: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2013/2014 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Radlice 22 18 4 0 1388:1128 260 40
2 TJ Ruzyně 22 17 5 0 1205:943 262 39
3 VŠTJ SF 22 16 6 0 1286:1105 181 38
4 Sokol Dolní Počernice "B" 22 14 8 0 1252:1262 -10 36
5 VSK Iuridica 22 14 8 0 1188:1075 113 36
6 Sokol Horní Počernice 22 13 9 0 1253:1088 165 35
7 Basket Říčany 22 11 11 0 1207:1194 13 33
8 Sokol Michle A 22 8 14 0 1065:1149 -84 30
9 TJ Sokol Jinonice 22 6 16 0 1217:1400 -183 28
10 DDM Praha 10 22 6 16 0 1001:1210 -209 28
11 BK Pirelli B 22 5 17 0 968:1216 -248 27
12 Sokol Stodůlky 22 4 18 0 1225:1485 -260 26
 

TABULKA 2013/2014 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Barbora Klasová 13 19/16 58 8 156 20 12.0 0.6 1.5 84.2
5 Šárka Zaderlíková 18 22/13 28 14 111 31 6.2 0.8 1.7 59.1
6 Markéta Weberová 18 56/27 42 3 120 19 6.7 0.2 1.1 48.2
7 Veronika Polcarová 1 0/0 2 0 4 4 4.0 0.0 4.0 -
8 Jana Musilová 19 13/7 27 22 127 31 6.7 1.2 1.6 53.8
9 Zuzana Záhorová 1 0/0 1 0 2 1 2.0 0.0 1.0 -
10 Dita Eyblová 17 8/6 9 0 24 16 1.4 0.0 0.9 75.0
11 Veronika Uzdařová 2 3/2 16 0 34 0 17.0 0.0 0.0 66.7
12 Kateřina Kantová 17 41/29 66 0 161 41 9.5 0.0 2.4 70.7
14 Markéta Santariusová 15 16/8 45 0 98 23 6.5 0.0 1.5 50.0
15 Kateřina Brožková 18 19/11 35 5 96 34 5.3 0.3 1.9 57.9
16 Tereza Šindelářová 10 3/1 7 0 15 5 1.5 0.0 0.5 33.3
17 Kristýna Krajčovičová 11 71/46 51 8 172 17 15.6 0.7 1.5 64.8
18 Jana Řežábková 4 0/0 1 0 2 5 0.5 0.0 1.2 -
19 Barbora Uzdařová 2 9/4 10 0 24 1 12.0 0.0 0.5 44.4
21 Karolína Uzdařová 3 2/2 9 0 20 3 6.7 0.0 1.0 100.0
22 Eliška Novotná 15 16/8 41 0 90 17 6.0 0.0 1.1 50.0
23 Eliška Zelenková / 0 - - - -
SOUHRN 22 298/180 448 60 1256 268 57.1 2.7 12.2 60.4
 

ROZPIS zápasů 2013/2014 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
01.10.13 20:10 Basket Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 51:50
10.10.13 19:10 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:45
16.10.13 19:10 BK Pirelli B ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 55:41
24.10.13 19:10 DDM Praha 10 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:58
20.11.13 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135 86:56
05.11.13 18:40 Stavební Fakulta Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 50:60
14.11.13 19:10 TJ Sokol Jinonice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:57
19.11.13 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 65:60
28.11.13 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 29:87
03.12.13 19:40 VSK Iuridica Gymnázium Postupická, P4 - Spořilov 71:69
12.12.13 19:10 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 48:52
09.01.14 19:10 Basket Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:54
15.01.14 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 55:59
23.01.14 19:10 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:45
27.01.14 20:10 DDM Praha 10 ZŠ Horáčkova 1100, Praha 4 42:56
06.02.14 19:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:72
13.02.14 19:10 Stavební Fakulta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 39:57
06.03.14 20:10 TJ Sokol Jinonice Butovická 100, P5 - Jinonice 68:66
13.03.14 19:10 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:43
21.03.14 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 38:62
27.03.14 19:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:65
04.04.14 19:00 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 55:48
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo