SDPB - Sokol Dolní Počernice B (2014/2015)
 
Trenér: Jiří Henčl jiri.hencl@centrum.cz 721783088
Asistent: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
T.vedoucí: Jiří Henčl jiri.hencl@centrum.cz 721783088
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:00
 
 
 

SKUPINA 2014/2015 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Vyšehrad C 22 19 3 0 1538:1261 277 41
2 BK Ropáci 22 17 5 0 1593:1291 302 39
3 PSK Union 22 13 9 0 1402:1346 56 35
4 VSK PV 22 13 9 0 1475:1333 142 35
5 Sokol Dolní Počernice B 22 13 9 0 1411:1304 107 34
6 BK Rotor Punkrác 22 12 10 0 1466:1336 130 34
7 Jižní Tygři 22 11 11 0 1456:1507 -51 33
8 SK Velká Ohrada A 22 10 12 0 1519:1432 87 32
9 Tourist Říčany 22 8 14 0 1383:1487 -104 30
10 VŠTJ Medicina B 22 6 16 0 1297:1545 -248 28
11 Sokolasovy sestry B 22 6 16 0 1113:1353 -240 28
12 Sokol Horní Počernice C 22 4 18 0 1206:1664 -458 26
 

TABULKA 2014/2015 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 17 18/9 5 0 19 5 1.1 0.0 0.3 50.0
5 Marcel Reviľak 6 3/1 6 0 13 4 2.2 0.0 0.7 33.3
6 Petr Polcar 18 58/45 59 37 274 43 15.2 2.1 2.4 77.6
7 Vladimír Kobetič 12 75/49 66 8 205 26 17.1 0.7 2.2 65.3
8 Martin Hálek 5 14/7 8 4 35 9 7.0 0.8 1.8 50.0
9 Dušan Duda 7 8/5 13 0 31 19 4.4 0.0 2.7 62.5
10 Marcel Petrák 9 2/1 3 4 19 11 2.1 0.4 1.2 50.0
12 Jakub Dvořák 9 5/4 17 1 41 22 4.6 0.1 2.4 80.0
13 Petr Adámek 1 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
14 Tomáš Král 19 89/45 93 0 231 59 12.2 0.0 3.1 50.6
15 Petr Seidner 17 35/26 80 5 201 58 11.8 0.3 3.4 74.3
16 Jiří Čapek 1 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
17 Aleš Musil 18 35/26 24 47 215 53 11.9 2.6 2.9 74.3
18 Štěpán Koubek 17 6/5 23 3 60 32 3.5 0.2 1.9 83.3
23 Tomáš Fallada 14 15/8 17 0 42 24 3.0 0.0 1.7 53.3
41 Mikhail Vlasenkov 19 19/11 21 0 53 41 2.8 0.0 2.2 57.9
SOUHRN 21 382/242 435 109 1439 406 68.5 5.2 19.3 63.4
 

ROZPIS zápasů 2014/2015 - SDPB - muži, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.14 20:10 BK Rotor Punkrác ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 80:68
09.10.14 20:40 PSK Union ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 75:55
17.10.14 20:10 VSK PV ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:68
21.10.14 20:45 Sokol Vyšehrad C Rašínovo nábřeží 24, P2 48:64
31.10.14 20:10 VŠTJ Medicina B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:56
07.11.14 20:10 Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:54
11.11.14 19:35 SK Velká Ohrada A ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 68:73
21.11.14 20:10 Sokol Horní Počernice C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 86:70
27.11.14 20:45 Sokolasovy sestry B ZŠ Modřanská, P4 - Modřany 47:61
05.12.14 20:10 BK Ropáci ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:65
10.12.14 19:40 Jižní Tygři Modřanská 1375, P4 76:85
08.01.15 20:40 BK Rotor Punkrác ZŠ Bítovská 1, Praha 4 57:60
16.01.15 20:10 PSK Union ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
22.01.15 19:40 VSK PV ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 66:68
30.01.15 20:10 Sokol Vyšehrad C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:87
04.02.15 20:10 VŠTJ Medicina B Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 68:61
10.02.15 20:00 Tourist Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 79:61
20.02.15 20:10 SK Velká Ohrada A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:63
13.03.15 17:15 Sokol Horní Počernice C Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 83:47
20.03.15 20:10 Sokolasovy sestry B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:44
26.03.15 19:40 BK Ropáci Hostýnská 2100, P10 - Malešice 64:89
03.04.15 20:10 Jižní Tygři ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:49
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo