SDPD - Sokol Dolní Počernice A (2014/2015)
 
Trenér: Jiří Henčl jiri.hencl@centrum.cz 721783088
Asistent: Petr Hejkrlík petr.hejkrlik@gmail.com 605111309
T.vedoucí: Jiří Henčl jiri.hencl@centrum.cz 721783088
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2014/2015 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BC Libochovice 22 21 1 0 1560:1101 459 43
2 BA Sparta Praha B 22 15 7 0 1480:1412 68 37
3 WBK Babynec 22 14 8 0 1280:1138 142 36
4 Aritma Praha B 22 13 9 0 1362:1264 98 35
5 DSK Karlín 22 12 10 0 1229:1136 93 34
6 BK Pirelli A 22 12 10 0 1248:1276 -28 34
7 BLC Sparta Praha Senior C 22 10 12 0 1356:1312 44 32
8 TJ ČZU Praha 22 10 12 0 1267:1314 -47 32
9 Sokol Dolní Počernice A 22 8 14 0 1228:1369 -141 30
10 Sokol Nusle B 22 7 15 0 1212:1356 -144 29
11 Trojské Kobyly 22 5 17 0 1162:1446 -284 27
12 BK Prosek A 22 5 17 0 1240:1500 -260 27
 

TABULKA 2014/2015 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Kristina Michálková 20 51/17 36 0 89 61 4.5 0.0 3.0 33.3
10 Veronika Polcarová 20 12/5 24 0 53 39 2.6 0.0 1.9 41.7
12 Tereza Veselá 18 31/22 36 3 103 39 5.7 0.2 2.2 71.0
13 Michaela Dekrová 21 62/42 121 58 458 38 21.8 2.8 1.8 67.7
14 Lenka Sturmová 20 6/3 41 0 85 54 4.2 0.0 2.7 50.0
15 Eliška Zelenková 1 0/0 1 0 2 1 2.0 0.0 1.0 -
16 Kateřina Habětínová 18 37/23 38 14 141 60 7.8 0.8 3.3 62.2
18 Barbora Uzdařová 18 25/10 67 0 144 48 8.0 0.0 2.7 40.0
21 Karolína Uzdařová 1 0/0 0 0 0 2 0.0 0.0 2.0 -
22 Monika Beroušková 15 16/7 15 0 37 25 2.5 0.0 1.7 43.8
23 Eliška Novotná 15 16/7 32 0 71 23 4.7 0.0 1.5 43.8
24 Barbora Hnaníčková 18 17/7 19 0 45 24 2.5 0.0 1.3 41.2
SOUHRN 22 273/143 430 75 1228 414 55.8 3.4 18.8 52.4
 

ROZPIS zápasů 2014/2015 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.14 18:40 BC Libochovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 40:74
08.10.14 20:35 Sokol Nusle B Na Květnici 1a, Praha 4 - Nusle 50:53
17.10.14 18:40 BA Sparta Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:56
23.10.14 18:05 BLC Sparta Praha C ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 51:70
31.10.14 18:40 Aritma Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:62
07.11.14 18:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:44
10.11.14 19:30 BK Prosek A Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín 45:53
21.11.14 18:40 TJ ČZU Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:48
25.11.14 19:10 DSK Karlín SOU Učňovská 1, P3 - Žižkov 49:60
05.12.14 18:40 Trojské Kobyly ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:63
08.12.14 20:05 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 70:83
08.01.15 20:15 BC Libochovice ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 40:81
16.01.15 18:40 Sokol Nusle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:69
19.01.15 19:40 BA Sparta Praha B Kovářova 1617, Praha 5 66:72
30.01.15 18:40 BLC Sparta Praha C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:87
02.02.15 19:45 Aritma Praha B SK Aritma Praha, Nad lávkou 672, P6 49:67
10.02.15 18:35 BK Pirelli A ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 40:56
20.02.15 18:40 BK Prosek A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:58
12.03.15 18:30 TJ ČZU Praha Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 55:59
20.03.15 18:40 DSK Karlín ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:61
27.03.15 20:10 Trojské Kobyly ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 60:48
31.03.15 18:40 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:45
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo