SDPJ - Sokol Dolní Počernice C (2014/2015)
 
Trenér: Peter Novotný macko.usko@seznam.cz 608341598
Asistentka: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
T.vedoucí: Peter Novotný macko.usko@seznam.cz 608341598
Soutěž: 2.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2014/2015 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BK Pirelli B 26 24 2 0 1465:968 497 50
2 Sokol Dubeč 26 24 2 0 1626:1095 531 50
3 SK Zbraslav 26 19 7 0 1485:1186 299 45
4 Sokol Stodůlky 26 19 7 0 1560:1291 269 45
5 DDM Praha 10 26 17 9 0 1394:1011 383 43
6 TJ Sokol Kladno B 26 14 12 0 1341:1299 42 40
7 Sokol Dolní Počernice C 26 12 14 0 1373:1439 -66 38
8 VŠSK MFF 26 12 14 0 1298:1455 -157 38
9 TJ Podolí Praha 4 26 8 18 0 1094:1413 -319 34
10 Aritma Praha C 26 7 19 0 1144:1417 -273 33
11 Sokol Michle B 26 7 19 0 1033:1296 -263 33
12 BK Prosek C 26 6 20 0 1198:1370 -172 32
13 BK Prosek B 26 7 19 0 1035:1304 -269 32
14 TJ Junior 26 6 20 0 1126:1628 -502 32
 

TABULKA 2014/2015 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Kateřina Baňková 21 18/14 17 0 48 13 2.3 0.0 0.6 77.8
9 Jana Vaňková 5 0/0 10 0 20 8 4.0 0.0 1.6 -
12 Iveta Morávková 20 16/9 76 0 161 41 8.1 0.0 2.0 56.2
13 Dita Brabcová / 0 - - - -
14 Andrea Křížová 8 17/11 25 0 61 19 7.6 0.0 2.4 64.7
15 Lenka Peštová 24 86/42 168 25 453 44 18.9 1.0 1.8 48.8
16 Radka Smolíková 22 9/5 16 0 37 28 1.7 0.0 1.3 55.6
17 Martina Kolářová 20 22/18 148 0 314 54 15.7 0.0 2.7 81.8
18 Petra Kolářová 1 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
21 Petra Smolíková 24 17/12 27 7 87 19 3.6 0.3 0.8 70.6
23 Monika Dvořáková 19 21/8 43 0 94 32 4.9 0.0 1.7 38.1
25 Barbora Veselá 20 25/8 25 6 76 52 3.8 0.3 2.6 32.0
32 Šárka Baňková 8 6/1 10 1 24 3 3.0 0.1 0.4 16.7
SOUHRN 26 237/128 565 39 1375 313 52.9 1.5 12.0 54.0
 

ROZPIS zápasů 2014/2015 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
29.09.14 20:15 VŠSK MFF ZŠ Molákova 579, Praha 8 53:54
10.10.14 18:40 Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 41:57
15.10.14 19:40 BK Pirelli B ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 48:59
24.10.14 18:40 Aritma Praha C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:65
12.01.15 20:10 DDM Praha 10 ZŠ Horáčkova 1100, Praha 4 41:96
06.11.14 18:35 SK Zbraslav Loučanská 3/1112, Praha – Radotín 45:74
14.11.14 18:40 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:49
18.11.14 18:40 BK Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:43
28.11.14 18:40 TJ Sokol Kladno B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:47
02.12.14 18:35 Sokol Michle B Pod Stárkou 4, P4 - Michle 48:43
12.12.14 18:40 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 40:54
15.12.14 18:30 BK Prosek C Českolipská 373, Praha 9 44:43
09.01.15 18:40 TJ Junior ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:47
23.01.15 18:40 VŠSK MFF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:47
15.01.15 18:00 Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská 413, P10 - Dubeč 55:92
06.02.15 18:40 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 38:49
09.02.15 18:30 Aritma Praha C Gymnázium Nad Alejí 1952/5, Praha 6 55:49
17.02.15 18:40 DDM Praha 10 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:59
13.03.15 18:40 SK Zbraslav ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:75
17.03.15 19:45 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 47:54
27.03.15 18:40 BK Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 42:31
30.03.15 20:30 TJ Sokol Kladno B Drnovská 19, P6 - Ruzyně 32:45
10.04.15 18:40 Sokol Michle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:46
15.04.15 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 50:71
24.04.15 18:40 BK Prosek C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:54
29.04.15 18:05 TJ Junior ZŠ Vladivostocká, P10 - Vršovice 59:36
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo