SDPZ - Sokol Dolní Počernice B (2014/2015)
 
Trenérka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
Asistentka: Jana Musilová janik81@seznam.cz 604567165
T.vedoucí: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2014/2015 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 VŠTJ SF 22 19 3 0 1305:981 324 41
2 TJ Radlice 22 17 5 0 1243:1001 242 39
3 VŠTJ Medicina 22 15 7 0 1223:1121 102 37
4 VSK Iuridica 22 13 9 0 1069:1010 59 35
5 Basket Říčany 22 12 10 0 1296:1197 99 34
6 Sokol Horní Počernice 22 11 11 0 1134:1140 -6 33
7 Sokol Dolní Počernice B 22 10 12 0 1102:1205 -103 32
8 Sokol Michle A 22 10 12 0 1033:1095 -62 32
9 TJ Ruzyně 22 9 13 0 961:1018 -57 31
10 TJ Sokol Jinonice 22 6 16 0 1081:1296 -215 28
11 VŠTJ Ekonom 22 6 16 0 1106:1272 -166 28
12 HB Basket Praha 22 4 18 0 1018:1235 -217 26
 

TABULKA 2014/2015 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Barbora Klasová 15 15/9 49 6 125 27 8.3 0.4 1.8 60.0
5 Šárka Zaderlíková 15 10/6 20 17 97 25 6.5 1.1 1.7 60.0
6 Markéta Weberová 16 33/17 37 0 91 28 5.7 0.0 1.8 51.5
8 Jana Miklová 18 14/5 27 0 59 42 3.3 0.0 2.3 35.7
10 Dita Eyblová 18 10/5 6 0 17 18 0.9 0.0 1.0 50.0
12 Kateřina Kantová 22 52/30 117 2 270 56 12.3 0.1 2.5 57.7
13 Eliška Novotná 10 10/5 30 1 68 8 6.8 0.1 0.8 50.0
14 Markéta Santariusová 15 16/11 41 1 96 38 6.4 0.1 2.5 68.8
15 Kateřina Brožková 15 13/7 32 7 92 34 6.1 0.5 2.3 53.8
16 Tereza Šindelářová 4 2/1 3 0 7 2 1.8 0.0 0.5 50.0
17 Kristýna Krajčovičová 4 22/15 15 4 57 9 14.2 1.0 2.2 68.2
18 Barbora Uzdařová 8 24/7 22 0 51 18 6.4 0.0 2.2 29.2
19 Kristina Michálková 9 14/4 33 0 70 27 7.8 0.0 3.0 28.6
20 Eliška Zelenková 4 0/0 1 0 2 3 0.5 0.0 0.8 -
SOUHRN 22 235/122 433 38 1102 335 50.1 1.7 15.2 51.9
 

ROZPIS zápasů 2014/2015 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.14 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 30:55
09.10.14 19:10 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:62
17.10.14 19:00 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 51:64
23.10.14 19:10 TJ Sokol Jinonice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:39
27.10.14 20:10 VŠTJ Ekonom Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 77:56
04.11.14 19:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 34:68
13.11.14 19:10 Basket Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 39:61
18.11.14 18:10 VŠTJ Medicina Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 41:64
25.11.14 19:10 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:47
02.12.14 18:40 VŠTJ SF Arabská 14, Praha 6 46:54
11.12.14 19:10 HB Basket Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:40
08.01.15 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:45
14.01.15 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 45:38
22.01.15 19:10 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:55
29.01.15 20:10 TJ Sokol Jinonice Butovická 100, P5 - Jinonice 73:78
05.02.15 19:10 VŠTJ Ekonom ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:46
10.02.15 19:40 VSK Iuridica Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 34:59
17.02.15 20:10 Basket Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 53:63
12.03.15 19:10 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:56
17.03.15 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 54:49
26.03.15 19:10 VŠTJ SF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 44:74
09.04.15 19:15 HB Basket Praha ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 63:32
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo