SDPA - Sokol Dolní Počernice A (2015/2016)
 
Trenér: Štěpán Lukeš stepan.lukes@hp.com 603179368
Asistent: Michal Pařízek parizek.michal@gmail.com 604927816
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 1.třída
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 
 

SKUPINA 2015/2016 - SDPA - muži, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Horní Počernice B 22 21 1 0 1674:1205 469 43
2 Sokol Dolní Počernice A 22 19 3 0 1696:1282 414 41
3 VŠSK MFF A 22 18 4 0 1427:1183 244 40
4 Sokol Motol B 22 13 9 0 1600:1502 98 35
5 Aritma Praha 22 11 11 0 1431:1356 75 33
6 Technika Praha A 22 10 12 0 1390:1428 -38 32
7 Sokol Kbely C 22 8 14 0 1281:1490 -209 30
8 Sokol Vyšehrad C 22 8 14 0 1340:1503 -163 30
9 VSK Iuridica A 22 8 14 0 1281:1365 -84 30
10 SK Správná míra 22 7 15 0 1283:1457 -174 29
11 VSK Chemie 22 6 16 0 1118:1289 -171 28
12 Sokol I. Smíchov 22 3 19 0 1194:1655 -461 25
 

TABULKA 2015/2016 - SDPA - muži, 1.třída
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Oto Krištof 20 74/42 95 9 259 32 12.9 0.5 1.6 56.8
6 Ondřej Šustr 15 8/4 5 2 20 32 1.3 0.1 2.1 50.0
9 Jakub Henčl 9 5/5 10 8 49 20 5.4 0.9 2.2 100.0
11 Jiří Henčl 7 6/5 7 3 28 19 4.0 0.4 2.7 83.3
12 Martin Petrák 16 7/3 21 5 60 32 3.8 0.3 2.0 42.9
13 Filip Mikel 19 62/36 62 54 322 21 16.9 2.8 1.1 58.1
15 Miroslav Kovácsik 20 33/20 61 33 241 69 12.1 1.6 3.5 60.6
16 Michal Tůma 14 5/2 28 3 67 17 4.8 0.2 1.2 40.0
17 Petr Klouda 20 152/66 160 4 398 37 19.9 0.2 1.9 43.4
18 Martin Řehák 2 1/0 2 0 4 2 2.0 0.0 1.0 0.0
21 Roman Šebl 21 44/25 74 23 242 57 11.5 1.1 2.7 56.8
SOUHRN 22 397/208 525 144 1690 338 76.8 6.5 15.4 52.4
 

ROZPIS zápasů 2015/2016 - SDPA - muži, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
09.10.15 20:10 Sokol Motol B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:72
15.10.15 18:50 VSK Chemie Jánošíkova 1320, Praha 4 59:39
23.10.15 20:10 Sokol Kbely C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 100:35
26.10.15 20:05 SK Správná míra ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 72:48
06.11.15 20:10 Sokol Vyšehrad C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 104:45
13.11.15 20:10 VSK Iuridica A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:46
18.11.15 19:50 Sokol I. Smíchov José Martího 31, Praha 6 77:49
27.11.15 20:10 Technika Praha A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:67
01.12.15 20:15 Sokol Horní Počernice B Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 75:72
11.12.15 20:10 VŠSK MFF A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:47
14.12.15 19:45 Aritma Praha SK Aritma Praha, Nad lávkou 672, P6 66:61
11.01.16 18:40 Sokol Motol B Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 89:80
22.01.16 20:10 VSK Chemie ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 97:45
27.01.16 19:40 Sokol Kbely C Třinecká 650, P9 72:64
05.02.16 20:10 SK Správná míra ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:36
09.02.16 20:45 Sokol Vyšehrad C Rašínovo nábřeží 24, P2 73:65
16.02.16 19:40 VSK Iuridica A U Roháčových kasáren, P10 73:68
26.02.16 20:10 Sokol I. Smíchov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 92:68
14.03.16 19:40 Technika Praha A ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 74:66
01.04.16 20:10 Sokol Horní Počernice B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:69
31.03.16 19:00 VŠSK MFF A Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 56:58
08.04.16 20:10 Aritma Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 103:82
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo