SDPB - Sokol Dolní Počernice B (2015/2016)
 
Trenér: Marcel Petrák pemar@seznam.cz 602543100
Asistent: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 
 

SKUPINA 2015/2016 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Breakball 22 20 2 0 1581:1118 463 42
2 Baník Praha 22 17 5 0 1472:1169 303 39
3 Sokol Královské Vinohrady 22 15 7 0 1300:1186 114 37
4 TJ Slavoj OS A 22 11 11 0 1117:1132 -15 33
5 Sokol Dolní Počernice B 22 11 11 0 1468:1469 -1 33
6 VSK PV 22 11 11 0 1363:1329 34 33
7 SK Hradčany 22 10 12 0 1345:1298 47 32
8 BA Sparta Revival 22 10 12 0 1201:1306 -105 32
9 SK Velká Ohrada 22 8 14 0 1346:1471 -125 30
10 BC Pštrosi 22 8 14 0 1245:1443 -198 30
11 Sokol Zlíchov A 22 6 16 0 1276:1525 -249 28
12 Meteor TLC B 22 5 17 0 1034:1302 -268 27
 

TABULKA 2015/2016 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 19 0/0 5 0 10 22 0.5 0.0 1.2 -
5 Marcel Reviľak 8 4/2 13 0 28 7 3.5 0.0 0.9 50.0
6 Petr Polcar 20 50/40 51 40 262 51 13.1 2.0 2.5 80.0
7 Vladimír Kobetič 13 47/23 57 7 158 30 12.2 0.5 2.3 48.9
8 Martin Hálek 10 16/7 18 4 55 21 5.5 0.4 2.1 43.8
9 Dušan Duda 5 13/5 13 0 31 19 6.2 0.0 3.8 38.5
11 Michal Pařízek 15 36/17 34 2 91 55 6.1 0.1 3.7 47.2
12 Jakub Dvořák 9 15/6 35 7 97 19 10.8 0.8 2.1 40.0
14 Tomáš Král 13 52/29 49 0 127 33 9.8 0.0 2.5 55.8
15 Petr Seidner 15 22/15 81 7 198 46 13.2 0.5 3.1 68.2
17 Aleš Musil 7 3/2 6 10 44 25 6.3 1.4 3.6 66.7
18 Štěpán Koubek 5 2/0 3 0 6 4 1.2 0.0 0.8 0.0
19 Tomáš Jelínek 22 84/41 133 10 337 52 15.3 0.5 2.4 48.8
23 Tomáš Fallada 7 2/1 7 0 15 11 2.1 0.0 1.6 50.0
41 Mikhail Vlasenkov 5 2/0 2 0 4 5 0.8 0.0 1.0 0.0
SOUHRN 22 348/188 507 87 1463 400 66.5 4.0 18.2 54.0
 

ROZPIS zápasů 2015/2016 - SDPB - muži, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
09.10.15 18:40 Sokol Královské Vinohrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:66
14.10.15 18:45 Sokol Zlíchov A Nad Zlíchovem 255 98:86
23.10.15 18:40 Baník Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 41:91
05.11.15 19:40 VSK PV Na Dlouhém lánu 43, P6 63:61
06.11.15 18:40 SK Velká Ohrada ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:56
13.11.15 18:40 BA Sparta Revival ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:58
18.11.15 18:30 TJ Slavoj OS A ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 53:76
27.11.15 18:40 SK Hradčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:83
03.12.15 20:15 BC Pštrosi Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 64:84
11.12.15 18:40 Meteor TLC B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:51
15.12.15 20:40 Breakball ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 60:73
13.01.16 19:40 Sokol Královské Vinohrady Polská 1, P2 - Vinohrady 55:69
22.01.16 18:40 Sokol Zlíchov A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 106:50
28.01.16 20:45 Baník Praha ZŠ Břečťanova 2919, P10 Zahradní Město 54:58
05.02.16 18:40 VSK PV ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:82
11.02.16 19:35 SK Velká Ohrada ZŠ Mládí 135 80:52
15.02.16 20:15 BA Sparta Revival Kovářova 1617, Praha 5 46:70
26.02.16 18:40 TJ Slavoj OS A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:58
14.03.16 18:35 SK Hradčany ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 84:68
22.03.16 20:10 BC Pštrosi ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:61
30.03.16 19:00 Meteor TLC B ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 54:66
08.04.16 18:40 Breakball ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:51
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo