SDPD - Sokol Dolní Počernice A (2015/2016)
 
Trenér: Petr Hejkrlík petr.hejkrlik@gmail.com 605111309
Asistent: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
T.vedoucí: Petr Hejkrlík petr.hejkrlik@gmail.com 605111309
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek 18.30
 
 
 

SKUPINA 2015/2016 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 DSK Karlín 22 17 5 0 1466:1186 280 39
2 BC Libochovice 22 17 5 0 1397:1203 194 39
3 Aritma Praha B 22 16 6 0 1436:1262 174 38
4 WBK Babynec 22 16 6 0 1234:1112 122 38
5 BLC Sparta B 22 12 10 0 1263:1189 74 34
6 TJ ČZU Praha 22 11 11 0 1333:1312 21 33
7 BA Sparta Juniorky B 22 10 12 0 1231:1316 -85 32
8 BK Pirelli A 22 8 14 0 1032:1220 -188 30
9 Sokol Dolní Počernice A 22 7 15 0 1289:1406 -117 29
10 BK Prosek A 22 6 16 0 1198:1297 -99 28
11 VŠTJ SF 22 6 16 0 1159:1350 -191 28
12 Sokol Nusle B 22 6 16 0 1012:1197 -185 28
 

TABULKA 2015/2016 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Kateřina Habětínová 18 27/17 38 12 129 57 7.2 0.7 3.2 63.0
6 Kristina Michálková 20 53/20 61 0 142 67 7.1 0.0 3.4 37.7
10 Veronika Polcarová 19 17/13 37 0 87 35 4.6 0.0 1.8 76.5
11 Veronika Uzdařová 14 30/14 44 6 120 17 8.6 0.4 1.2 46.7
12 Tereza Veselá 19 29/16 48 1 115 39 6.1 0.1 2.1 55.2
13 Michaela Dekrová 21 50/41 117 32 371 47 17.7 1.5 2.2 82.0
14 Lenka Sturmová 8 2/1 6 0 13 20 1.6 0.0 2.5 50.0
18 Barbora Uzdařová 18 16/4 77 0 158 49 8.8 0.0 2.7 25.0
21 Karolína Uzdařová 16 4/3 39 0 81 35 5.1 0.0 2.2 75.0
22 Monika Beroušková 13 10/4 14 0 32 17 2.5 0.0 1.3 40.0
23 Eliška Novotná 10 2/2 18 0 38 21 3.8 0.0 2.1 100.0
24 Barbora Hnaníčková 4 6/3 0 0 3 3 0.8 0.0 0.8 50.0
25 Veronika Knobová / 0 - - - -
SOUHRN 22 246/138 499 51 1289 407 58.6 2.3 18.5 56.1
 

ROZPIS zápasů 2015/2016 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
06.10.15 18:30 BK Pirelli A ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 58:69
16.10.15 18:40 DSK Karlín ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:61
20.10.15 17:40 Sokol Nusle B Na Květnici 700 37:58
27.10.15 18:40 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:67
03.11.15 18:30 TJ ČZU Praha Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 49:71
10.11.15 20:10 VŠTJ SF 66:72
20.11.15 18:40 BA Sparta Juniorky B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:68
27.11.15 19:10 BC Libochovice ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 41:69
04.12.15 18:40 Aritma Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:70
10.12.15 18:05 BLC Sparta B ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 45:96
18.12.15 18:40 BK Prosek A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:52
15.01.16 18:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:64
19.01.16 19:10 DSK Karlín OU Stavební, Učňovská 1, P9 52:79
29.01.16 18:40 Sokol Nusle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:52
01.02.16 20:05 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 51:53
12.02.16 18:40 TJ ČZU Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:57
19.02.16 18:40 VŠTJ SF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:45
22.02.16 20:15 BA Sparta Juniorky B Kovářova 1617, Praha 5 69:53
18.03.16 18:40 BC Libochovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:82
21.03.16 19:45 Aritma Praha B Hala Aritma 74:76
01.04.16 18:40 BLC Sparta B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:49
05.04.16 19:45 BK Prosek A Lovosická 559, P9 - Prosek 58:43
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo