SDPJ - Sokol Dolní Počernice C (2015/2016)
 
Trenér: Peter Novotný macko.usko@seznam.cz 608341598
Asistentka: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
T.vedoucí: Peter Novotný macko.usko@seznam.cz 608341598
Soutěž: 2.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 19:00
 
 
 

SKUPINA 2015/2016 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 HB Basket Praha 22 16 6 0 1311:1119 192 38
2 DDM Praha 10 22 14 8 0 1219:986 233 36
3 SK Zbraslav 22 14 8 0 1175:1060 115 36
4 Slovan Litoměřice B 22 14 8 0 1339:1182 157 36
5 BK Prosek B 22 13 9 0 1110:1005 105 35
6 TJ Sokol Kladno B 22 13 9 0 1239:1191 48 35
7 Sokol Stodůlky 22 12 10 0 1336:1183 153 34
8 VŠSK MFF 22 12 10 0 1137:1152 -15 34
9 Sokol Dolní Počernice C 22 12 10 0 1201:1127 74 34
10 Aritma Praha C 22 5 17 0 910:1218 -308 27
11 BK Prosek C 22 5 17 0 1006:1265 -259 27
12 Sokol Michle B 22 2 20 0 859:1354 -495 24
 

TABULKA 2015/2016 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Eliška Zelenková 1 0/0 5 0 10 1 10.0 0.0 1.0 -
6 Kateřina Baňková 17 3/1 16 0 33 11 1.9 0.0 0.6 33.3
12 Alžběta Svobodová 5 0/0 9 0 18 8 3.6 0.0 1.6 -
13 Dita Brabcová 6 6/3 3 0 9 6 1.5 0.0 1.0 50.0
14 Andrea Křížová 19 52/25 131 1 290 63 15.3 0.1 3.3 48.1
15 Lenka Peštová 18 60/35 106 24 319 33 17.7 1.3 1.8 58.3
16 Radka Smolíková 19 2/2 8 0 18 9 0.9 0.0 0.5 100.0
17 Martina Kolářová 19 12/9 110 1 232 47 12.2 0.1 2.5 75.0
18 Adéla Hortová 5 5/1 8 0 17 2 3.4 0.0 0.4 20.0
21 Petra Smolíková 20 4/3 29 10 91 27 4.5 0.5 1.4 75.0
23 Monika Dvořáková 18 17/7 49 0 105 21 5.8 0.0 1.2 41.2
25 Barbora Veselá 14 14/7 11 1 32 34 2.3 0.1 2.4 50.0
32 Šárka Baňková 11 3/2 10 1 25 5 2.3 0.1 0.5 66.7
SOUHRN 21 178/95 495 38 1199 267 57.1 1.8 12.7 53.4
 

ROZPIS zápasů 2015/2016 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
08.10.15 19:10 TJ Sokol Kladno B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:65
15.10.15 18:35 SK Zbraslav ZŠ Loučanská , P5 Radotín 0:20
22.10.15 19:10 Aritma Praha C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:46
26.10.15 20:10 VŠSK MFF Molákova 579, P8 64:54
05.11.15 19:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 48:72
12.11.15 19:10 BK Prosek C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:31
19.11.15 19:15 HB Basket Praha ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 50:68
26.11.15 19:10 DDM Praha 10 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:56
07.01.16 18:30 Slovan Litoměřice B Českolipská 373, Praha 9 51:63
10.12.15 19:10 Sokol Michle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:58
14.12.15 19:40 BK Prosek B Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 55:62
11.01.16 20:30 TJ Sokol Kladno B Drnovská 19, P6 - Ruzyně 53:38
21.01.16 19:10 SK Zbraslav ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:54
25.01.16 18:30 Aritma Praha C Gymnázium Nad Alejí 1952/5, Praha 6 56:45
04.02.16 19:10 VŠSK MFF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:52
10.02.16 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 54:59
15.02.16 19:30 BK Prosek C Gymnázium Českolipská 373, P9 73:39
25.02.16 19:10 HB Basket Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 40:59
14.03.16 20:10 DDM Praha 10 Horáčkova 1100, P4 45:35
24.03.16 19:10 Slovan Litoměřice B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:74
29.03.16 18:35 Sokol Michle B Pod Stárkou 4, P4 - Michle 67:46
07.04.16 19:10 BK Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo