SDPZ - Sokol Dolní Počernice B (2015/2016)
 
Trenérka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
Asistentka: Jana Musilová janik81@seznam.cz 604567165
T.vedoucí: Jana Musilová janik81@seznam.cz 604567165
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý 18.30, čtvrtek 19:00
 
 
 

SKUPINA 2015/2016 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Radlice 22 20 2 0 1238:950 288 42
2 Sokol Dubeč 22 18 4 0 1234:1049 185 40
3 Basket Říčany 22 15 7 0 1329:1156 173 37
4 VŠTJ Medicina 22 12 10 0 1176:1058 118 34
5 BK Pirelli B 22 11 11 0 1007:1042 -35 33
6 VSK Iuridica 22 10 12 0 1066:1096 -30 32
7 TJ Ruzyně 22 10 12 0 1060:1031 29 32
8 Sokol Horní Počernice 22 8 14 0 918:1031 -113 30
9 Sokol Dolní Počernice B 22 8 14 0 1258:1230 28 30
10 VŠTJ Ekonom 22 7 15 0 1008:1168 -160 29
11 Sokol Michle A 22 7 15 0 1037:1198 -161 29
12 TJ Sokol Jinonice 22 6 16 0 1074:1396 -322 28
 

TABULKA 2015/2016 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Barbora Klasová 4 3/3 14 1 34 3 8.5 0.2 0.8 100.0
5 Šárka Zaderlíková 12 8/4 14 6 50 22 4.2 0.5 1.8 50.0
6 Michaela Dekrová 16 23/15 87 27 270 33 16.9 1.7 2.1 65.2
7 Markéta Santariusová 20 51/25 66 0 157 53 7.8 0.0 2.6 49.0
8 Jana Musilová 20 10/7 24 26 133 38 6.7 1.3 1.9 70.0
9 Jana Řežábková 20 23/11 21 0 53 32 2.6 0.0 1.6 47.8
10 Dita Eyblová 20 9/4 11 1 29 27 1.4 0.1 1.4 44.4
11 Barbora Uzdařová 8 11/7 52 0 111 26 13.9 0.0 3.2 63.6
12 Kateřina Kantová 21 44/29 91 3 220 57 10.5 0.1 2.7 65.9
13 Eliška Novotná 9 10/4 26 0 56 13 6.2 0.0 1.4 40.0
14 Jana Miklová 19 32/13 44 1 104 37 5.5 0.1 1.9 40.6
17 Kateřina Brožková 6 0/0 5 1 13 9 2.2 0.2 1.5 -
19 Karolína Uzdařová 7 2/1 13 0 27 10 3.9 0.0 1.4 50.0
SOUHRN 22 226/123 468 66 1257 360 57.1 3.0 16.4 54.4
 

ROZPIS zápasů 2015/2016 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
09.10.15 19:30 Sokol Horní Počernice B Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 42:49
15.10.15 19:10 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:61
22.10.15 20:10 TJ Sokol Jinonice Butovická 100, P5 - Jinonice 99:54
29.10.15 19:10 Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:74
03.11.15 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 48:43
09.11.15 19:10 VSK Iuridica Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 41:59
19.11.15 19:10 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:49
24.11.15 20:10 Basket Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 63:78
03.12.15 19:10 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:52
07.12.15 20:10 VŠTJ Ekonom Na Třebešíně 2299, P10 52:64
17.12.15 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:57
14.01.16 19:10 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 48:49
19.01.16 18:10 VŠTJ Medicina Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 30:43
28.01.16 19:10 TJ Sokol Jinonice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:52
01.02.16 18:00 Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská 413, P10 - Dubeč 47:57
11.02.16 19:10 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:49
18.02.16 19:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:48
24.02.16 19:40 BK Pirelli B ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 54:59
17.03.16 19:10 Basket Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:68
23.03.16 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 61:74
31.03.16 19:10 VŠTJ Ekonom ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:51
08.04.16 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 53:40
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo