SDPA - Sokol Dolní Počernice A (2016/2017)
 
Trenér: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Asistent: Roman Šebl romansebl@seznam.cz 607889067
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: Přebor B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:00
 
 
 

SKUPINA 2016/2017 - SDPA - muži, Přebor B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Dolní Počernice A 22 18 4 0 1721:1393 328 40
2 Sokol Kbely B 22 16 6 0 1567:1378 189 38
3 TJ ČZU Praha 22 16 6 0 1723:1530 193 38
4 Sokol Vyšehrad B 22 14 8 0 1608:1553 55 36
5 TJ Košíře C 22 14 8 0 1691:1521 170 36
6 CTS Basket 22 11 11 0 1571:1617 -46 33
7 Meteor TLC A 22 10 12 0 1484:1589 -105 32
8 Sokol Pražský C 22 9 13 0 1346:1441 -95 31
9 Slovan Bohnice A 22 8 14 0 1459:1586 -127 30
10 Sokol Žižkov E 22 6 16 0 1424:1580 -156 28
11 BC Loudilové 22 5 17 0 1332:1482 -150 27
12 Sokol Horní Počernice A 22 5 17 0 1331:1587 -256 27
 

TABULKA 2016/2017 - SDPA - muži, Přebor B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Oto Krištof 22 79/49 81 6 229 58 10.4 0.3 2.6 62.0
7 Vladimír Kobetič 20 20/12 29 7 91 36 4.5 0.3 1.8 60.0
8 Tomáš Jelínek 12 15/8 43 2 100 30 8.3 0.2 2.5 53.3
9 Jakub Henčl 10 7/6 5 0 16 7 1.6 0.0 0.7 85.7
10 Marek Novotný 20 54/36 52 7 161 60 8.1 0.3 3.0 66.7
12 Peter Purdeš 20 12/4 33 8 94 18 4.7 0.4 0.9 33.3
13 Filip Mikel 25 47/21 75 49 318 25 12.7 2.0 1.0 44.7
14 Roman Šebl 25 26/16 56 23 197 53 7.9 0.9 2.1 61.5
15 Miroslav Kovácsik 26 17/15 69 38 267 69 10.3 1.5 2.7 88.2
16 Michal Tůma 17 9/4 12 3 37 20 2.2 0.2 1.2 44.4
17 Petr Klouda 17 108/60 109 2 284 27 16.7 0.1 1.6 55.6
21 Adam Kurzok 25 77/47 142 9 358 78 14.3 0.4 3.1 61.0
SOUHRN 28 471/278 706 154 2152 481 76.9 5.5 17.2 59.0
 

ROZPIS zápasů 2016/2017 - SDPA - muži, Přebor B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
07.10.16 20:10 TJ Košíře C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:66
13.10.16 20:15 CTS Basket ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 70:59
21.10.16 20:10 BC Loudilové ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:73
27.10.16 20:00 Sokol Kbely B ZŠ Litvínovská 500, Praha 9, Prosek 64:78
04.11.16 20:10 Sokol Žižkov E ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 94:50
11.11.16 20:10 Sokol Pražský C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:51
14.11.16 19:45 Slovan Bohnice A Bukolská 570, Praha 8 Bohnice 69:63
25.11.16 20:10 Meteor TLC A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 90:54
29.11.16 20:45 Sokol Vyšehrad B Sokolovná Vyšehrad, Rašínovo nábř. 24 67:62
09.12.16 20:10 TJ ČZU Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 102:75
13.12.16 20:15 Sokol Horní Počernice A Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 66:67
16.11.16 20:10 VŠTJ Medicina B (pohár) Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 88:54
09.01.17 20:15 TJ Košíře C Hala Šantrochova, P6 84:79
20.01.17 20:10 CTS Basket ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:61
25.01.17 19:25 BC Loudilové SOU Ohradní, P4 Michle 76:48
03.02.17 20:10 Sokol Kbely B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 93:68
14.02.17 20:35 Sokol Žižkov E Koněvova 19, P3 - Žižkov 89:65
20.02.17 20:10 Sokol Pražský C Žitná 42, P2 67:45
03.03.17 20:10 Slovan Bohnice A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 80:60
06.03.17 20:30 Meteor TLC A ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 88:73
24.03.17 20:10 Sokol Vyšehrad B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:62
28.03.17 20:05 TJ ČZU Praha Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 60:74
07.04.17 20:10 Sokol Horní Počernice A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:60
31.01.17 20:10 BSK Fénix Modřany A (pohár) ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 94:72
27.02.17 19:10 VŠTJ SF A (pohár) Pod Juliskou 4, Praha 6 40:69
07.03.17 20:10 VŠTJ SF A (pohár) ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 83:93
21.04.17 20:10 Sokol Pražský C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:57
24.04.17 20:10 Sokol Pražský C Žitná 42, P2 70:77
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo