SDPB - Sokol Dolní Počernice B (2016/2017)
 
Trenér: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
Asistent: Martin Hálek hugo77@atlas.cz 723640955
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 2.třída C
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 
 

SKUPINA 2016/2017 - SDPB - muži, 2.třída C
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 VŠTJ SF B 22 20 2 0 1652:1134 518 42
2 Breakball 22 14 8 0 1224:1149 75 36
3 Spoje Praha A 22 13 9 0 1242:1208 34 35
4 Sokol Dolní Počernice B 22 13 9 0 1373:1226 147 35
5 VSK Iuridica B 22 12 10 0 1374:1249 125 34
6 VSK Elektro 22 11 11 0 1373:1447 -74 33
7 Tourist Říčany 22 11 11 0 1290:1329 -39 33
8 Sokol I. Smíchov 22 10 12 0 1451:1465 -14 32
9 BK Pirelli A 22 9 13 0 1347:1374 -27 31
10 BK Rotor Punkrác B 22 9 13 0 1376:1414 -38 31
11 Sokol Libeň 22 8 14 0 1232:1383 -151 30
12 VŠTJ Medicina B 22 2 20 0 1048:1604 -556 24
 

TABULKA 2016/2017 - SDPB - muži, 2.třída C
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Marián Buvalič 3 5/4 11 1 29 10 9.7 0.3 3.3 80.0
4 David Bezdíček 9 2/0 6 0 12 7 1.3 0.0 0.8 0.0
5 Marcel Reviľak 12 7/2 23 0 48 17 4.0 0.0 1.4 28.6
6 Petr Polcar 18 41/30 37 40 224 28 12.4 2.2 1.6 73.2
7 Matuš Novotný 20 54/33 61 23 224 51 11.2 1.1 2.5 61.1
8 Martin Hálek 4 4/2 3 0 8 6 2.0 0.0 1.5 50.0
9 Dušan Duda 5 11/6 14 0 34 18 6.8 0.0 3.6 54.5
10 Ondřej Šustr 17 25/14 40 8 118 41 6.9 0.5 2.4 56.0
11 Martin Řehák 13 25/12 36 12 120 15 9.2 0.9 1.2 48.0
12 Miroslav Mráz 14 24/15 28 4 83 10 5.9 0.3 0.7 62.5
13 Michal Pařízek 9 17/10 10 1 33 22 3.7 0.1 2.4 58.8
14 Tomáš Král 14 20/9 41 0 91 27 6.5 0.0 1.9 45.0
15 Petr Seidner 16 18/15 47 5 124 36 7.8 0.3 2.2 83.3
16 Michal Vinc 19 26/9 33 4 87 17 4.6 0.2 0.9 34.6
17 Martin Petrák 11 13/8 20 14 90 30 8.2 1.3 2.7 61.5
18 Štěpán Koubek 6 0/0 7 0 14 1 2.3 0.0 0.2 -
19 Štěpán Lukeš 5 4/1 2 0 5 2 1.0 0.0 0.4 25.0
23 Tomáš Fallada 4 0/0 0 0 0 3 0.0 0.0 0.8 -
SOUHRN 21 296/170 419 112 1344 341 64.0 5.3 16.2 57.4
 

ROZPIS zápasů 2016/2017 - SDPB - muži, 2.třída C
 
datum čas soupeř adresa výsledek
07.10.16 18:40 VŠTJ SF B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:78
11.10.16 20:40 Breakball ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 41:65
21.10.16 18:40 VŠTJ Medicina B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:35
24.10.16 19:40 BK Pirelli A ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 67:43
04.11.16 18:40 Sokol Libeň ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:48
11.11.16 18:40 Spoje Praha A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:47
18.11.16 20:30 VSK Iuridica B Sokolovná Vyšehrad, Rašínovo nábř. 24 62:59
25.11.16 18:40 Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:59
01.12.16 19:30 Sokol I. Smíchov ZŠ J. Wericha, Španielova 1111, Praha 6 74:61
09.12.16 18:40 BK Rotor Punkrác B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:81
15.12.16 17:35 VSK Elektro ZŠ Mochovská, P9 - Hloubětín 44:55
09.01.17 20:10 VŠTJ SF B Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 44:80
20.01.17 18:40 Breakball ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
25.01.17 20:10 VŠTJ Medicina B Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 66:45
03.02.17 18:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 42:45
17.02.17 19:35 Sokol Libeň Zenklova 37/2, P8 59:75
20.02.17 20:10 Spoje Praha A Hala Spoje Praha Na Balkáně 812, P3 36:58
03.03.17 18:40 VSK Iuridica B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:72
07.03.17 20:10 Tourist Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 61:53
24.03.17 18:40 Sokol I. Smíchov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:56
28.03.17 20:05 BK Rotor Punkrác B ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 87:70
07.04.17 18:40 VSK Elektro ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 93:41
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo