SDPD - Sokol Dolní Počernice A (2016/2017)
 
Trenérka: Veronika Polcarová veronika.polcarova@gmail.com 736486365
Asistent: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
T.vedoucí: Petr Hejkrlík petr.hejkrlik@gmail.com 605111309
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2016/2017 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 WBK Babynec 20 19 1 0 1496:977 519 39
2 Sokol Nusle B 20 17 3 0 1320:1022 298 37
3 Aritma Praha B 20 14 6 0 1266:1131 135 34
4 TJ ČZU Praha 20 10 10 0 1206:1205 1 30
5 BC Libochovice 20 9 11 0 1142:1210 -68 29
6 BK Pirelli A 20 8 12 0 1057:1103 -46 28
7 BLC Sparta B 20 8 12 0 982:1153 -171 28
8 Sokol Dolní Počernice A 20 7 13 0 1145:1290 -145 27
9 DSK Karlín 20 7 13 0 1082:1240 -158 27
10 BK Prosek A 20 6 14 0 1198:1347 -149 26
11 VŠTJ SF 20 5 15 0 1013:1229 -216 25
 

TABULKA 2016/2017 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Kristina Michálková 17 48/15 49 0 113 49 6.6 0.0 2.9 31.2
8 Michaela Malá 11 4/2 16 0 34 11 3.1 0.0 1.0 50.0
10 Veronika Polcarová 9 6/4 12 0 28 17 3.1 0.0 1.9 66.7
11 Veronika Uzdařová 7 12/8 17 4 54 8 7.7 0.6 1.1 66.7
13 Michaela Dekrová 19 54/40 92 41 347 37 18.3 2.2 1.9 74.1
14 Tereza Veselá 16 38/22 21 2 70 33 4.4 0.1 2.1 57.9
16 Kateřina Habětínová 17 40/27 30 14 129 44 7.6 0.8 2.6 67.5
18 Barbora Uzdařová 17 55/37 94 0 225 48 13.2 0.0 2.8 67.3
19 Alžběta Svobodová 3 2/2 5 0 12 0 4.0 0.0 0.0 100.0
21 Karolína Uzdařová 11 3/3 30 0 63 21 5.7 0.0 1.9 100.0
22 Monika Beroušková 8 4/2 7 0 16 14 2.0 0.0 1.8 50.0
23 Eliška Novotná 4 10/7 6 0 19 7 4.8 0.0 1.8 70.0
24 Barbora Hnaníčková 17 18/7 14 0 35 33 2.1 0.0 1.9 38.9
SOUHRN 20 294/176 393 61 1145 322 57.2 3.0 16.1 59.9
 

ROZPIS zápasů 2016/2017 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
04.10.16 18:30 BK Pirelli A ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 55:52
14.10.16 18:40 BK Prosek A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:64
20.10.16 18:05 BLC Sparta B ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 67:57
25.10.16 20:10 Aritma Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:70
01.11.16 18:30 TJ ČZU Praha Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 61:77
18.11.16 18:40 BC Libochovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:76
22.11.16 20:10 VŠTJ SF Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 63:71
02.12.16 18:40 Sokol Nusle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:69
05.12.16 20:05 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 53:85
16.12.16 18:40 DSK Karlín ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:62
13.01.17 18:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:63
17.01.17 19:45 BK Prosek A Lovosická 559, P9 - Prosek 61:64
27.01.17 18:40 BLC Sparta B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:65
30.01.17 19:45 Aritma Praha B Hala Aritma 60:63
17.02.17 18:40 TJ ČZU Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:61
03.03.17 19:10 BC Libochovice ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 58:55
10.03.17 18:40 VŠTJ SF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:57
22.03.17 18:35 Sokol Nusle B ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 23:39
31.03.17 18:40 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:88
04.04.17 19:10 DSK Karlín SOU Učňovská 1, P3 - Žižkov 58:52
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo