SDPJ - Sokol Dolní Počernice C (2016/2017)
 
Trenérka: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
Asistentka: Monika Dvořáková 728305777
T.vedoucí: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 
 

SKUPINA 2016/2017 - SDPJ - ženy, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Basketalová škola - Tygři Prah 14 12 2 0 813:643 170 26
2 BC Xtreme Tigers 14 11 3 0 863:815 48 25
3 BK Prosek B 14 11 3 0 771:649 122 25
4 Sokol Michle A 14 8 6 0 736:696 40 22
5 Sokol Stodůlky 14 5 9 0 783:826 -43 19
6 Sokol Dolní Počernice C 14 5 9 0 838:864 -26 19
7 TJ Sokol Kladno B 14 3 11 0 702:808 -106 17
8 Aritma Praha C 14 1 13 0 522:727 -205 15
 

TABULKA 2016/2017 - SDPJ - ženy, 2.třída A
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Kateřina Baňková 13 4/2 15 1 35 13 2.7 0.1 1.0 50.0
7 Alžběta Svobodová 3 0/0 13 1 29 4 9.7 0.3 1.3 -
9 Jana Vaňková 8 0/0 19 0 38 9 4.8 0.0 1.1 -
12 Iveta Morávková 15 14/7 51 0 109 26 7.3 0.0 1.7 50.0
13 Dita Brabcová / 0 - - - -
14 Andrea Křížová 7 22/11 35 1 84 21 12.0 0.1 3.0 50.0
15 Lenka Peštová 20 69/43 111 41 388 43 19.4 2.0 2.1 62.3
16 Radka Smolíková 17 2/1 12 0 25 15 1.5 0.0 0.9 50.0
17 Martina Kolářová 13 9/6 88 1 185 26 14.2 0.1 2.0 66.7
18 Adéla Hortová 13 8/4 37 4 90 10 6.9 0.3 0.8 50.0
21 Petra Smolíková 18 11/6 17 7 61 13 3.4 0.4 0.7 54.5
23 Monika Dvořáková 15 9/8 57 6 140 28 9.3 0.4 1.9 88.9
25 Barbora Veselá 4 0/0 3 0 6 14 1.5 0.0 3.5 -
32 Šárka Baňková 12 0/0 9 1 21 7 1.8 0.1 0.6 -
SOUHRN 20 148/88 467 63 1211 229 60.5 3.1 11.4 59.5
 

ROZPIS zápasů 2016/2017 - SDPJ - ženy, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.16 20:30 TJ Sokol Kladno B Hala TJ Ruzyně, Drnovská 19, P6 - Ruzyně 58:40
14.10.16 20:10 Basketalová škola-Tygři Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:65
20.10.16 18:00 BC Xtreme Tigers Gymnázium a ZŠ - Nový PORG, Pod Krčským lesem 25, Praha 4 - Krč 61:72
28.10.16 20:10 BK Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:70
02.11.16 20:10 Aritma Praha C Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 60:54
09.11.16 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 57:78
22.11.16 18:40 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:57
02.12.16 20:10 TJ Sokol Kladno B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:61
06.12.16 20:10 Basketalová škola-Tygři Praha 54:65
03.01.17 18:40 BC Xtreme Tigers ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:72
09.01.17 19:40 BK Prosek B Hala bazénu Hloubětín, Hloubětínská 80, P9 46:60
17.01.17 18:40 Aritma Praha C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:56
27.01.17 20:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:57
31.01.17 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 68:57
24.02.17 20:10 TJ Sokol Kladno B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:56
01.03.17 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 49:54
10.03.17 20:10 Aritma Praha C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:43
20.03.17 20:30 TJ Sokol Kladno B Drnovská 19, P6 - Ruzyně 64:45
31.03.17 20:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:46
05.04.17 20:10 Aritma Praha C Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 62:55
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo