SDPZ - Sokol Dolní Počernice B (2016/2017)
 
Trenérka: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz 723799388
Asistentka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
T.vedoucí: Jana Musilová janik81@seznam.cz 604567165
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2016/2017 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Sokol Dubeč 22 18 4 0 1284:1012 272 40
2 Basket Říčany 22 16 6 0 1347:1148 199 38
3 TJ Radlice 22 15 7 0 1163:977 186 37
4 Sokol Dolní Počernice B 22 13 9 0 1273:1217 56 35
5 VŠTJ Medicina 22 12 10 0 1175:1114 61 34
6 HB Basket Praha B 22 12 10 0 1143:1199 -56 34
7 DDM Praha 10 22 11 11 0 1046:1036 10 33
8 Sokol Horní Počernice 22 9 13 0 987:1008 -21 31
9 BK Pirelli B 22 8 14 0 1023:1194 -171 30
10 TJ Ruzyně 22 8 14 0 968:1086 -118 30
11 VSK Iuridica 22 5 17 0 1036:1152 -116 27
12 VŠTJ Ekonom 22 5 17 0 997:1299 -302 27
 

TABULKA 2016/2017 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Hortová 6 11/5 13 0 31 7 5.2 0.0 1.2 45.5
5 Šárka Zaderlíková 1 2/1 2 1 8 2 8.0 1.0 2.0 50.0
6 Michaela Dekrová 15 28/22 74 28 254 28 16.9 1.9 1.9 78.6
7 Karolína Uzdařová 10 10/6 30 5 81 18 8.1 0.5 1.8 60.0
8 Jana Musilová 21 16/12 33 33 177 40 8.4 1.6 1.9 75.0
9 Jana Řežábková 17 21/9 14 0 37 18 2.2 0.0 1.1 42.9
10 Dita Eyblová 15 6/4 6 0 16 18 1.1 0.0 1.2 66.7
11 Barbora Uzdařová 14 25/14 99 0 212 39 15.1 0.0 2.8 56.0
12 Kateřina Kantová 20 35/26 67 4 172 46 8.6 0.2 2.3 74.3
13 Eliška Novotná 6 7/3 11 0 25 12 4.2 0.0 2.0 42.9
14 Jana Miklová 17 10/7 33 0 73 26 4.3 0.0 1.5 70.0
15 Kateřina Brožková 7 6/6 11 1 31 13 4.4 0.1 1.9 100.0
16 Eliška Zelenková 6 5/1 4 0 9 4 1.5 0.0 0.7 20.0
17 Alžběta Svobodová 7 7/5 21 2 53 6 7.6 0.3 0.9 71.4
18 Markéta Weberová 9 28/19 28 0 75 18 8.3 0.0 2.0 67.9
SOUHRN 21 217/140 446 74 1254 295 59.7 3.5 14.0 64.5
 

ROZPIS zápasů 2016/2017 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.16 20:10 DDM Praha 10 ZŠ Horáčkova 1100, Praha 4 57:52
13.10.16 19:10 HB Basket Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:61
17.10.16 18:30 TJ Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská, P10 - Dubeč 53:61
25.10.99 18:40 VŠTJ Ekonom ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
02.11.16 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 42:52
08.11.16 20:10 Basket Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 41:67
17.11.16 19:10 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:48
25.11.16 19:30 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 62:48
01.12.16 19:10 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 80:70
06.12.16 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 74:56
15.12.16 19:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:73
12.01.17 19:10 DDM Praha 10 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:72
19.01.17 19:15 HB Basket Praha B ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 62:54
26.01.17 19:10 TJ Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:57
30.01.17 20:10 VŠTJ Ekonom Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 55:71
16.02.17 19:10 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:59
23.02.17 19:10 Basket Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:57
01.03.17 19:40 BK Pirelli B ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 65:47
09.03.17 19:10 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:53
21.03.17 18:10 VŠTJ Medicina Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 55:75
30.03.17 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:52
03.04.17 19:10 VSK Iuridica Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 56:32
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo