SDPA - Sokol Dolní Počernice A (2017/2018)
 
Trenér: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Asistent: Roman Šebl romansebl@seznam.cz 607889067
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: Přebor B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:00
 
 
 

SKUPINA 2017/2018 - SDPA - muži, Přebor B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Dolní Počernice A 11 9 2 0 831:671 160 20
2 Meteor Praha A 11 8 3 0 713:688 25 19
3 Meteor TLC A 10 8 2 0 822:642 180 18
4 Sokol Horní Počernice A 10 7 3 0 716:614 102 17
5 CTS Basket 10 7 3 0 721:687 34 17
6 TJ Košíře C 11 6 5 0 765:740 25 17
7 Sokol Vyšehrad B 10 5 5 0 785:781 4 15
8 Sokol Žižkov E 11 4 7 0 691:758 -67 15
9 Aritma Praha 10 4 6 0 632:688 -56 14
10 Sokol Pražský C 11 3 8 0 658:742 -84 14
11 Slovan Bohnice A 11 1 10 0 722:833 -111 12
12 Sokol Žižkov D - 1872 10 1 9 0 648:860 -212 11
 

TABULKA 2017/2018 - SDPA - muži, Přebor B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Oto Krištof 9 23/14 29 2 78 24 8.7 0.2 2.7 60.9
6 Šimon Žlotíř 7 48/19 43 0 105 23 15.0 0.0 3.3 39.6
7 Vladimír Kobetič 11 18/4 29 5 77 20 7.0 0.5 1.8 22.2
8 Tomáš Jelínek 5 7/4 17 0 38 8 7.6 0.0 1.6 57.1
9 Jakub Henčl 2 2/0 4 2 14 2 7.0 1.0 1.0 0.0
13 Filip Mikel 11 48/29 57 27 224 14 20.4 2.5 1.3 60.4
14 Roman Šebl 9 17/12 16 6 62 24 6.9 0.7 2.7 70.6
15 Miroslav Kovácsik 12 6/3 36 11 108 32 9.0 0.9 2.7 50.0
16 Michal Tůma 6 17/8 14 1 39 12 6.5 0.2 2.0 47.1
17 Petr Klouda 6 33/16 20 2 62 11 10.3 0.3 1.8 48.5
21 Adam Kurzok 10 35/22 47 1 119 32 11.9 0.1 3.2 62.9
SOUHRN 12 254/131 312 57 926 202 77.2 4.8 16.8 51.6
 

ROZPIS zápasů 2017/2018 - SDPA - muži, Přebor B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
06.10.17 20:10 Sokol Žižkov D ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 97:69
12.10.17 20:40 Aritma Praha SK Aritma, Nad Lávkou, P6 77:70
20.10.17 20:10 Meteor TLC A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:73
24.10.17 20:10 CTS Basket Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:72
03.11.17 20:10 Sokol Vyšehrad ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:62
23.11.17 20:15 BC Pštrosi (pohár) Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 95:64
10.11.17 20:10 Sokol Žižkov E ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:57
13.11.17 20:10 Sokol Pražský C Žitná 42, P2 62:48
21.11.17 20:10 Sokol Horní Počernice A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:59
27.11.17 19:45 TJ Slovan Bohnice Bukolská 570, Praha 8 Bohnice 81:69
08.12.17 20:10 TJ Košíře C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:31
12.12.17 18:30 Meteor Praha A ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 86:61
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo