SDPA - Sokol Dolní Počernice A (2017/2018)
 
Trenér: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Asistent: Roman Šebl romansebl@seznam.cz 607889067
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: Přebor B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:00
 
 
 

SKUPINA 2017/2018 - SDPA - muži, Přebor B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Dolní Počernice A 22 19 3 0 1691:1363 328 41
2 Meteor TLC A 22 19 3 0 1733:1337 396 41
3 CTS Basket 22 14 8 0 1525:1503 22 36
4 Meteor Praha A 22 14 8 0 1396:1344 52 35
5 TJ Košíře C 22 12 10 0 1595:1556 39 34
6 Sokol Vyšehrad B 22 11 11 0 1651:1665 -14 33
7 Sokol Horní Počernice A 22 11 11 0 1489:1438 51 33
8 Sokol Pražský C 22 10 12 0 1415:1468 -53 32
9 Aritma Praha 22 9 13 0 1415:1524 -109 31
10 Sokol Žižkov E 22 6 16 0 1355:1519 -164 28
11 Slovan Bohnice A 22 4 18 0 1458:1623 -165 26
12 Sokol Žižkov D - 1872 22 3 19 0 1398:1781 -383 25
 

TABULKA 2017/2018 - SDPA - muži, Přebor B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Oto Krištof 20 54/31 57 3 154 48 7.7 0.1 2.4 57.4
6 Šimon Žlotíř 18 91/44 107 1 261 43 14.5 0.1 2.4 48.4
7 Vladimír Kobetič 27 30/13 58 16 177 50 6.6 0.6 1.9 43.3
8 Tomáš Jelínek 20 17/10 58 0 126 39 6.3 0.0 1.9 58.8
9 Marek Novotný 9 16/7 25 5 72 26 8.0 0.6 2.9 43.8
9 Jakub Henčl 2 2/0 4 2 14 2 7.0 1.0 1.0 0.0
13 Filip Mikel 27 123/78 96 73 489 31 18.1 2.7 1.1 63.4
14 Roman Šebl 23 26/16 43 15 147 52 6.4 0.7 2.3 61.5
15 Miroslav Kovácsik 27 20/12 84 26 258 72 9.6 1.0 2.7 60.0
16 Michal Tůma 13 18/9 21 1 54 22 4.2 0.1 1.7 50.0
17 Petr Klouda 6 33/16 20 2 62 11 10.3 0.3 1.8 48.5
17 Jakub Šorm 8 5/1 11 0 23 12 2.9 0.0 1.5 20.0
21 Adam Kurzok 26 128/81 141 10 393 80 15.1 0.4 3.1 63.3
SOUHRN 29 563/318 725 154 2230 488 76.9 5.3 16.8 56.5
 

ROZPIS zápasů 2017/2018 - SDPA - muži, Přebor B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
06.10.17 20:10 Sokol Žižkov D ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 97:69
12.10.17 20:40 Aritma Praha SK Aritma, Nad Lávkou, P6 77:70
20.10.17 20:10 Meteor TLC A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:73
24.10.17 20:10 CTS Basket Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:72
03.11.17 20:10 Sokol Vyšehrad ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:62
23.11.17 20:15 BC Pštrosi (pohár) Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 95:64
10.11.17 20:10 Sokol Žižkov E ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:57
13.11.17 20:10 Sokol Pražský C Žitná 42, P2 62:48
21.11.17 20:10 Sokol Horní Počernice A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:59
27.11.17 19:45 TJ Slovan Bohnice Bukolská 570, Praha 8 Bohnice 81:69
08.12.17 20:10 TJ Košíře C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:31
12.12.17 18:30 Meteor Praha A ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 86:61
10.01.18 20:40 Sokol Žižkov D Koněvova 19, P3 - Žižkov 86:54
19.01.18 20:10 Aritma Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 92:55
22.01.18 20:30 Meteor TLC A ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 84:81
01.02.18 20:15 CTS Basket ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 83:50
20.02.18 20:45 Sokol Vyšehrad Rašínovo nábřeží 24, P2 70:79
02.03.18 20:35 Sokol Žižkov E Koněvova 19, P3 - Žižkov 64:61
09.03.18 20:10 Sokol Pražský C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:57
13.03.18 20:15 Sokol Horní Počernice A Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 60:52
23.03.18 20:10 TJ Slovan Bohnice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:61
26.03.18 20:15 TJ Košíře C Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 76:74
06.04.18 20:10 Meteor Praha A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:68
06.02.18 20:10 VŠTJ Medicina A (pohár) ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:80
20.04.18 20:10 Sokol Pražský "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:67
23.04.18 20:10 Sokol Pražský Žitná 42, P2 77:56
27.04.18 20:10 Sokol Pražský C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:73
03.05.18 19:10 TJ Košíře C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:63
09.05.18 20:15 TJ Košíře C Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 83:62
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo