SDPB - Sokol Dolní Počernice B (2017/2018)
 
Trenér: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
Asistent: Martin Hálek hugo77@atlas.cz 723640955
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 
 

SKUPINA 2017/2018 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ HÁJE - JM B 14 14 0 0 1244:857 387 28
2 Radotínský SK B 15 12 3 0 1125:982 143 27
3 Sokol Dolní Počernice B 15 11 4 0 1066:928 138 26
4 Sokol Dejvice 15 10 5 0 1179:1124 55 25
5 Slovan Bohnice B 15 7 8 0 1130:1115 15 22
6 Baník Praha 15 7 8 0 1008:1039 -31 22
7 TJ Sokol Praha - Královské Vi 15 7 8 0 940:986 -46 22
8 Tourist Říčany 15 6 9 0 960:955 5 21
9 SK Hradčany 14 5 9 0 900:969 -69 19
10 BC Řepy Bulls 14 4 10 0 875:1106 -231 18
11 BK Rotor Punkrác B 15 2 13 0 911:1070 -159 17
12 BK Pirelli B 14 3 11 0 868:1075 -207 17
 

TABULKA 2017/2018 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Marek Novotný 10 27/16 63 8 166 32 16.6 0.8 3.2 59.3
1 Michal Kocián 1 8/1 0 0 1 2 1.0 0.0 2.0 12.5
5 Marcel Reviľak 10 22/11 25 0 61 20 6.1 0.0 2.0 50.0
6 Petr Polcar 13 16/9 51 16 159 22 12.2 1.2 1.7 56.2
7 Matuš Novotný 13 44/26 27 18 134 37 10.3 1.4 2.8 59.1
8 Martin Hálek 5 0/0 4 2 14 6 2.8 0.4 1.2 -
9 Dušan Duda / 0 - - - -
9 Martin Petrák 3 0/0 1 4 14 12 4.7 1.3 4.0 -
10 Ondřej Šustr 12 41/23 52 2 133 29 11.1 0.2 2.4 56.1
12 Miroslav Mráz 7 23/13 15 2 49 4 7.0 0.3 0.6 56.5
13 Michal Pařízek 10 22/13 28 2 75 28 7.5 0.2 2.8 59.1
15 Petr Seidner 11 29/21 43 2 113 35 10.3 0.2 3.2 72.4
16 Michal Vinc 10 16/9 15 0 39 12 3.9 0.0 1.2 56.2
17 Martin Řehák 7 19/13 13 5 54 10 7.7 0.7 1.4 68.4
17 Marián Buvalič 9 13/7 15 1 40 20 4.4 0.1 2.2 53.8
23 Tomáš Fallada 9 0/0 7 0 14 11 1.6 0.0 1.2 -
SOUHRN 15 280/162 359 62 1066 280 71.1 4.1 18.7 57.9
 

ROZPIS zápasů 2017/2018 - SDPB - muži, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
06.10.17 18:40 Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:46
12.10.17 18:35 Sokol Dejvice Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 93:70
20.10.17 18:40 BC Řepy Bulls ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:65
27.10.17 18:10 BK Pirelli B ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 66:63
03.11.17 18:40 TJ Háje ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:80
10.11.17 18:40 Baník Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 97:45
14.11.17 20:05 BK Rotor Punkrác ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 62:56
24.11.17 18:40 Radotínský SK B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:83
27.11.17 18:35 SK Hradčany ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 48:42
08.12.17 18:40 Sokol Královské Vinohrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:54
12.12.17 19:30 TJ Slovan Bohnice B Bukolská 570, Praha 8 Bohnice 75:69
09.01.18 20:10 Tourist Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 60:57
19.01.18 18:40 Sokol Dejvice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 101:72
25.01.18 19:30 BC Řepy Bulls ZŠ J. Wericha, Španielova 1111, Praha 6 54:71
02.02.18 18:40 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 95:55
22.02.18 20:20 TJ Háje ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 0:0
01.03.18 20:45 Baník Praha ZŠ Břečťanova 2919, P10 Zahradní Město 0:0
09.03.18 18:40 BK Rotor Punkrác ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
12.03.18 20:10 Radotínský SK B Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 9, Praha 16 0:0
23.03.18 18:40 SK Hradčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
28.03.18 19:40 Sokol Královské Vinohrady Polská 1, P2 - Vinohrady 0:0
06.04.18 18:40 TJ Slovan Bohnice B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo