SDPB - Sokol Dolní Počernice B (2017/2018)
 
Trenér: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
Asistent: Martin Hálek hugo77@atlas.cz 723640955
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 
 

SKUPINA 2017/2018 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ HÁJE - JM B 22 22 0 0 1882:1372 510 44
2 Radotínský SK B 22 17 5 0 1592:1387 205 39
3 Sokol Dejvice 22 15 7 0 1730:1645 85 37
4 Sokol Dolní Počernice B 22 12 10 0 1467:1411 56 34
5 Baník Praha 22 12 10 0 1424:1391 33 34
6 TJ Sokol Praha - Královské Vi 22 11 11 0 1415:1417 -2 33
7 Slovan Bohnice B 22 10 12 0 1608:1662 -54 32
8 BC Řepy Bulls 22 9 13 0 1457:1588 -131 31
9 SK Hradčany 22 8 14 0 1396:1495 -99 30
10 Tourist Říčany 22 8 14 0 1388:1424 -36 30
11 BK Pirelli B 22 4 18 0 1298:1622 -324 26
12 BK Rotor Punkrác B 22 4 18 0 1324:1567 -243 26
 

TABULKA 2017/2018 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Marek Novotný 10 27/16 63 8 166 32 16.6 0.8 3.2 59.3
1 Michal Kocián 4 16/3 14 1 34 10 8.5 0.2 2.5 18.8
5 Marcel Reviľak 14 34/17 41 0 99 24 7.1 0.0 1.7 50.0
6 Petr Polcar 20 32/23 80 22 249 35 12.4 1.1 1.8 71.9
7 Matuš Novotný 17 58/35 40 20 175 45 10.3 1.2 2.6 60.3
8 Martin Hálek 8 0/0 9 3 27 18 3.4 0.4 2.2 -
9 Martin Petrák 9 1/1 13 11 60 30 6.7 1.2 3.3 100.0
9 Dušan Duda 2 2/0 4 0 8 5 4.0 0.0 2.5 0.0
10 Ondřej Šustr 15 54/30 60 2 156 38 10.4 0.1 2.5 55.6
12 Miroslav Mráz 8 23/13 16 2 51 5 6.4 0.2 0.6 56.5
13 Michal Pařízek 15 36/17 40 3 106 40 7.1 0.2 2.7 47.2
15 Petr Seidner 16 40/29 67 2 169 43 10.6 0.1 2.7 72.5
16 Michal Vinc 14 18/9 16 0 41 15 2.9 0.0 1.1 50.0
17 Marián Buvalič 9 13/7 15 1 40 20 4.4 0.1 2.2 53.8
17 Martin Řehák 8 19/13 14 5 56 13 7.0 0.6 1.6 68.4
18 Štěpán Koubek 3 0/0 1 0 2 0 0.7 0.0 0.0 -
23 Tomáš Fallada 15 0/0 13 0 26 24 1.7 0.0 1.6 -
SOUHRN 22 373/213 506 80 1465 397 66.6 3.6 18.0 57.1
 

ROZPIS zápasů 2017/2018 - SDPB - muži, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
06.10.17 18:40 Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:46
12.10.17 18:35 Sokol Dejvice Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 93:70
20.10.17 18:40 BC Řepy Bulls ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:65
27.10.17 18:10 BK Pirelli B ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 66:63
03.11.17 18:40 TJ Háje ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:80
10.11.17 18:40 Baník Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 97:45
14.11.17 20:05 BK Rotor Punkrác ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 62:56
24.11.17 18:40 Radotínský SK B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:83
27.11.17 18:35 SK Hradčany ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 48:42
08.12.17 18:40 Sokol Královské Vinohrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:54
12.12.17 19:30 TJ Slovan Bohnice B Bukolská 570, Praha 8 Bohnice 75:69
09.01.18 20:10 Tourist Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 60:57
19.01.18 18:40 Sokol Dejvice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 101:72
25.01.18 19:30 BC Řepy Bulls ZŠ J. Wericha, Španielova 1111, Praha 6 54:71
02.02.18 18:40 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 95:55
22.02.18 20:20 TJ Háje ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 61:80
01.03.18 20:45 Baník Praha ZŠ Břečťanova 2919, P10 Zahradní Město 50:68
09.03.18 18:40 BK Rotor Punkrác ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:68
12.03.18 20:10 Radotínský SK B Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 9, Praha 16 39:70
23.03.18 18:40 SK Hradčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:57
28.03.18 19:40 Sokol Královské Vinohrady Polská 1, P2 - Vinohrady 58:91
06.04.18 18:40 TJ Slovan Bohnice B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:49
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo